51 894 aktuálních nabídek
od 896 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Zlín
V okruhu
Zlín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+1 na prodej, obec Zlín

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 2 690 000 Kč do 4 250 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v obci Zlín

Cena bytů 2+1 na prodej v obci Zlín se momentálně pohybuje od 2 690 000 Kč do 4 250 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 12 888 Kč do 20 363 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 73 328 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 75 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v obci Zlín.

Jaké jsou byty na prodej v obci Zlín?

Na trhu ve Zlíně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+kk (22) v cenách od 4 390 000 Kč, následují byty 2+kk (18) od 3 290 000 Kč, byty 2+1 (16) od 2 690 000 Kč, byty 3+1 (16) od 3 050 000 Kč, byty 4+1 (8) od 4 400 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (8) od 2 360 000 Kč, byty 4+kk (5) od 4 990 000 Kč, byty 1+1 (2) od 2 400 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 4 990 000 Kč a byty 5+kk (1) .

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V obci Zlín nabízíme byty 2+1 v celkem 3 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty 2+1 na prodej ve Zlíně (10), Byty 2+1 na prodej v Malenovicích (4), Byty 2+1 na prodej v Mladcové (2).

Jak vybrat byt 2+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (4), centrum (2), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (6). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 ve Zlíně s garáží nebo byty 2+1 ve Zlíně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (6) a 2. patře (3), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (4). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Zlín na prodej byty 2+1 v bezvadném stavu (8), v dobrém stavu (5), po rekonstrukci (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 ve Zlíně dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Zlín nabízejí nejčastěji zděné byty 2+1 (5). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty 2+1 (4), montované byty 2+1 (1), jiné byty 2+1 (1) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 2+1 v obci Zlín

Kromě bytů 2+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je ve Zlíně také k dispozici i byt 2+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 2+1 v obci Zlín dle inzerenta:

VE Zlíně a okolí pochází 16 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (4), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), EXPLICIT REALITY (2), KUZO Partners s.r.o. (2), M&M reality holding a.s. (2), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1), REAL PREMIUM, s.r.o. (1), a OKNOREALIT s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v obci Zlín?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Zlín 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 ve Zlíně?

V obci Zlín působí 17 realitních makléřů, spadajících pod 11 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, Multicont reality Vyškov a REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Zlín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Michal Bartl, Mgr. Miroslav Zvonek, Filip Zvonek, Lucie Opatřilová, Karolína Vypušťáková, Pavla Jahodová, Ivana Sychrová, Drahomír Vančík, Jana Kavač Bardodějová a Veronika Kůrková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Zlína nabízí Karolína Vypušťáková (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 43m2, Zlín

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji byt o dispozici 2 + 1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 45 m2, nacházející se v blízkosti centra města Zlína. K tomuto bytu navíc náleží sklepní kóje a možnost využití společných prostor, kolárna…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Zlín, Štefánikova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně koupi cihlového bytu 2+1 ležícího téměř v samém centru Zlína na ulici Štefánikova. Byt o podlahové ploše s příslušenstvím 62,58 m2 umístěný v posledním 3. nadzemním podlaží je dispozičně velmi dobře řešen. Ze vstupní…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Zlín, Křiby

Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1, 62 m2 s lodžií a šatnou v lokalitě Zlín, Jižní svahy - ulice Křiby. Byt má neprůchozí pokoje, velkou šatnu, náleží k němu sklepní kóje a nachází se ve 2.NP domu s výtahem, který je po revitalizaci.…

Dražba bytu 2+1, 56m2, Zlín - Kudlov, Václavská

Byt 2+1, Zlín-Kudlov. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je…

Novinka
Vyvolávací cena: 3.275.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 2+1, 55m2, Zlín, Štefánikova

EXPLICIT REALITY

EXPLICIT REALITY a Karolína Vypušťáková Vám nabízí prodej bytu 2+1 s neprůchozími pokoji, ve velmi žádané a klidné lokalitě na ulici Štefánikova ve Zlíně.Jedná se o zajímavou investiční příležitost, nebo klidnou lokalitu k bydlení. Pro případ investice je byt…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Zlín, Nad Vývozem

EXPLICIT REALITY

EXPLICIT REALITY a Karolína Vypušťáková Vám zprostředkují prodej slunného bytu o velikosti 2+1 v klidné lokalitě Nad Vývozem 4977, Zlín.Máme pro Vás zajímavou investiční příležitost s nízkými náklady. Byt se nachází ve 2. podlaží s lodžií, která disponuje krásným…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Zlín - Malenovice

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme exkluzivně k prodeji byt 2+1 v klidné části Malenovic ulice Chelčického. Byt je v osobním vlastnictví. Bytový dům prošel revitalizací, plastové okna a je zateplen. Byt se nachází ve 2.NP bytového domu bez výtahu. Dispozice bytu - chodba, samostatné WC,…

Prodej bytu 2+1, 63m2, Zlín, Slunečná

Realitní kancelář nabízí k prodeji bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastnictví v žádané lokalitě na ul. Slunečná ve Zlíně. Výměra bytu je 63 m2 a nachází se ve 2. patře pětipatrového panelového domu s výtahem. Bytová jednotka je původním,…

Prodej bytu 2+1, 50m2, Zlín - Mladcová, Mokrá II

REAL PREMIUM, s.r.o.

Nabízíme prodej bytu o velikosti 2+1, který se nachází v klidné části Morká II ve Zlíně. Bytová jednotka, která má výměru 50 m2 prošla v minulých letech kompletní rekonstrukcí : - nové rozvody elektřiny, vody a odpadů - nová koupelna, nová kuchyně Bytový…

Prodej bytu 2+1, 45m2, Zlín

KUZO Partners s.r.o.

Prodej bytu 2+1 na Jižních Svazích ve Zlíně, ulice Okružní. Byt se nachází v 7. patře revitalizovaného domu a prošel kompletní rekonstrukcí - zateplení, střecha, výtah a další. V bytě je zděné jádro, nová kuchyň, koupelna, rozvody elektřiny v celém bytě,…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Zlín, Dětská

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme prodej nadstandardního a kompletně zrekonstruovaného bytu 2+1 s velkou lodžií, který se nachází v lokalitě Zlín - ul. Dětská. Celý byt je světlý a prostorný. Skládá se z prostorné vstupní chodby, kuchyně s jídelnou, ložnice s velkými vestavěnými…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Zlín, Chelčického

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v klidné části Zlína v Malenovicích. Byt se nachází v 1. vyvýšeném NP. Před deseti lety prošel částečnou rekonstrukcí a je velmi dobře udržovaný. Má dva neprůchozí pokoje a kuchyň s jídelním koutem. Koupelna a WC jsou oddělené.…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Zlín

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme k prodeji krásný byt o velikosti 2+1 s užitnou plochou 54m2 v centru Zlína - ulice Lorencova. Byt se nachází ve 3. podlaží(ze 4.) bytového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep. V bytě byla provedena rekonstrukce před asi 15 lety - samostatná toaleta,…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Zlín, Čtvrť Frant. Bartoše

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v baťovském čtvrtdomku v atraktivní lokalitě Zlín - Mladcová, Čtvrť. Frant. Bartoše. Byt má dispozici 2+1, 58 m2 s verandou a nadstandardně velkým sklepem. Čtvrtdomek je zateplený, okna jsou plastová, rozvody…

Prodej bytu 2+1, 44m2, Zlín

KUZO Partners s.r.o.

Prodej bytu 2+1 v ulici Na Honech lll na sídlišti Jižní Svahy ve Zlíně. ! Možnost i výměny za byt 3+1 s doplatkem. Byt v 5. patře domu s výtahem je v původním, velmi zachovalém stavu, kuchyň je již novější. Také jádro není umakartové. Ze vstupní chodby…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Zlín, Sokolská

Nabízíme k prodeji moc hezký byt po kompletní, velmi vkusné rekonstrukci v centru Zlína, na ulici Sokolská. Byt má dispozici 2 + 1 s komorou a náleží k němu také sklep v suterénu. Nachází se ve 4. patře domu bez výtahu. Výhodou jsou nízké náklady…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Zlín - Malenovice, Milíčova

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

V exkluzivním zastoupení klienta vám nabízíme prodej bytu 2+1 o velikosti 60m2, bez balkónu. Ulice Milíčova, Malenovice u Zlína. Bytová jednotka se prodává včetně vybavení a zařízení dle dohody s majiteli. Stačí se jen nastěhovat a bydlet. Jedná se o velmi…


TOPlist