55 202 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Beroun, - okres
okres Beroun
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+kk na prodej Beroun

Aktuálně se zde cena bytů 2+kk k prodeji pohybuje od 2 999 000 Kč do 6 700 000 Kč

Ceny bytů 2+kk v okrese Beroun

Cena bytů 2+kk na prodej v okrese Beroun se momentálně pohybuje od 2 999 000 Kč do 6 700 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 14 369 Kč do 32 101 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 78 265 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 62 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+kk k prodeji v okrese Beroun.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Beroun?

Na trhu v Berounu jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (32) v cenách od 2 999 000 Kč, následují byty 3+kk (23) od 1 900 000 Kč, byty 2+1 (15) od 2 750 000 Kč, byty 3+1 (12) od 2 600 000 Kč, byty 1+1 (9) od 575 864 Kč, byty 4+kk (7) od 8 883 500 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 1 680 000 Kč, byty 4+1 (1) od 7 700 000 Kč a byty 5+1 a více (1) od 14 900 000 Kč.

Lokality bytů 2+kk k prodeji

V okrese Beroun nabízíme byty 2+kk v celkem 11 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+kk v Berouně (14), Prodej bytů 2+kk v Hýskově (4), Prodej bytů 2+kk ve Zdicích (4), Prodej bytů 2+kk v Králově Dvoře (2), Prodej bytů 2+kk v Mořině (2), Prodej bytů 2+kk v Hořovicích (1), Prodej bytů 2+kk v Žebráku (1), Prodej bytů 2+kk v Loděnici (1), Prodej bytů 2+kk v Tmani (1), Prodej bytů 2+kk ve Vysokém Újezdě (1), Prodej bytů 2+kk v Nižboru (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+kk jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Beroun sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kladno, Praha-západ, Příbram, Rokycany a Rakovník.

Jak vybrat byt 2+kk k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (10), klidná část obce (5), okraj obce (3), sídliště (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (15). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+kk k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 2+kk v Berounu s garáží (1) nebo byty 2+kk v Berounu s parkovacím stáním (3).

Před pořízením bytu 2+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+kk v 1. patře (10) a 2. patře (6), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (8). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+kk v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Beroun na prodej byty 2+kk v bezvadném stavu (13), novostavby (10), po rekonstrukci (5), v dobrém stavu (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+kk v Berounu dle vlastnictví

Byty 2+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Beroun nabízejí nejčastěji zděné byty 2+kk (10). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty 2+kk (7), jiné byty 2+kk (6), montované byty 2+kk (1) či byty 2+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+kk v okrese Beroun dle inzerenta:

V Berounu a okolí pochází 32 bytů 2+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+kk k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (7), Domov - realitní společnost s.r.o. (5), Reality 11 (3), EVROPA realitní kancelář (3), ERA ONE (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), ECON REAL s.r.o. (1), Reality Verus s.r.o. (1), CENTURY 21 Česká republika (1) a Findeo reality s.r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 2+kk na prodej v okrese Beroun?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Beroun 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+kk v Berounu?

V okrese Beroun působí 33 realitních makléřů, spadajících pod 24 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Beroun

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jitka Lišková, Mgr. Zuzana Rosenbergová, Michal Kutzendörfer, Carmen Idris Beshirová, Thijs Ramp, Jan Svatý, Petr Landa, Ing. Daniel Rapák, Ondřej Růžička a Stanislav Vácha.

Nejvíce nemovitostí v okolí Berounu nabízí Michal Kutzendörfer (4). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 62m2, Hýskov, Nad Sokolovnou

ERA ONE

Realitní kancelář ERA ONE Brodan & Kutzendörfer nabízí k prodeji slunný, západně orientovaný a velmi zdařile řešený byt číslo A.3.2. o dispozici 2+kk (61,6 m2) s balkónem (8,8m2) a parkovacím místem, který je umístěný v 3NP (v druhém patře) novostavby menšího bytového…

Prodej bytu 2+kk, 62m2, Hýskov, Nad Sokolovnou

ERA ONE

Realitní kancelář ERA ONE Brodan & Kutzendörfer nabízí k prodeji slunný, východně orientovaný a velmi zdařile řešený byt číslo A.2.2 o dispozici 2+kk (61,6 m2) s balkónem (8,1 m2) a parkovacím místem, který je umístěný v 2NP (v prvním patře) novostavby menšího bytového…

Prodej bytu 2+kk, 61m2, Zdice

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji ojedinělý byt o dispozici 2+kk, výměře 61 m2 s terasou, umístěný v 1. nadzemním podlaží. Tento byt je určen pro klienty, kteří preferují příjemné, klidné bydlení v sousedství přírody, s požadavkem na zachování maximálního…

Prodej bytu 2+kk, 71m2, Beroun - Beroun-Město, Cihlářská

Broker Consulting, a.s.

Prodej bytu 2+KK s parkovacím stáním a balkonem.Rezidenční čtvrť - Berounská brána, která je vzdálena 200 metrů od centra města Berouna.Celková plocha - 58,8 m2Balkon - 4,6 m2Sklep - 1,4 m2Parkovací stání.Byt ve 4. NP. / 5 NP. nabízí výhled, skvělé dispoziční…

Prodej bytu 2+kk, 51m2, Hořovice, Slavíkova

Naše RK Vám nabízí k prodeji velmi hezký byt 2+kk v Hořovicích, ul. Slavíkova. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu, sestává se z  obývacího pokoje s kuchyňským koutem, samostatnou ložnicí, chodba, koupelna a samostatné WC. Dům se nachází…

Prodej bytu 2+kk, 60m2, Vysoký Újezd

LOUDA REALITY a.s.

Nabízím Vám k prodeji hezký částečně zařízený byt 2+kk s balkonem v novostavbě bytového domu z roku 2020 v obci Vysoký Újezd, okr. Beroun. Jedná se o byt o podlahové ploše…

Prodej bytu 2+kk, 42m2, Žebrák, Sokolská

Domov - realitní společnost s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji velmi pěkně dispozičně vyřešený byt 2+kk. Má užitnou plochu 40,29 m2 a patří k němu sklep v suterénu domu. Byt má chodbu, ze které se dostanete do koupelny se sprchovým koutem a toaletou, do ložnice nebo…

Prodej bytu 2+kk, 68m2, Beroun - Beroun-Město, Nepilova

Hledáte byt v novostavbě, nedaleko Prahy a zároveň blízko přírody? A jako bonus nádherný výhled na zalesněné protilehlé kopce CHKO Český kras? V zastoupení majitele nabízíme prodej velkého slunného bytu 2+kk o předpokládané podlahové ploše 68,4 m2

Prodej bytu 2+kk, 61m2, Hýskov, Zabranská

Exkluzivně nabízíme krásný, funkční byt 2+kk, 61,6 m2 + prostorný balkon 8,1m2, sklep 2,6m2 a venkovní parkovací stání. Byt se skládá ze vstupní předsíně (haly), obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku, samostatná ložnice, z obou pokojů je výstup…

Prodej bytu 2+kk, 61m2, Hýskov, Zabranská

Exkluzivně nabízíme krásný byt 2+kk, 61,6 m2 + prostorný balkon 8,8m2, sklep 2,9m2 a venkovní parkovací stání. Byt se nachází ve 2NP nízké rezidenční novostavby, skládá ze vstupní předsíně (haly), obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku, samostatná…

Prodej bytu 2+kk, 42m2, Králův Dvůr, Nad Stadionem

Findeo reality s.r.o.

Dovolujeme si Vám nabídnout bytovou jednotku 2+KK o celkové výměře 42 m2. Byt se nachází ve 4. patře čtyřpodlažního panelového domu. Dům je po revitalizaci, proběhlo zateplení, včetně střechy, výměna oken, stoupaček. Bytová jednotka je po rekonstrukci, nové el. rozvody,…

Prodej bytu 2+kk, 42m2, Zdice, Havlíčkova

Reality 11 Vám zprostředkují koupi hezkého, světlého bytu po kompletní rekonstrukci s krásným výhledem do okolí. K bytu náleží komora, která je na chodbě hned vedle vstupního vchodu do bytu a sklep. Výměra bytu je uvedena vč. komory a sklepa. V domě je možné…

Prodej bytu 2+kk, 44m2, Loděnice, Za GZ

CENTURY 21 Česká republika

Dobrý den,tentokrát mám pro Vás nabídku prodeje bytu o dispozici 2+kk o výměře 40 m2 v obci Loděnice, ležící zhruba 8 km od Berouna.Obec Loděnice, je velmi dobře dostupná, jelikož se nachází na 10. kilometru dálnice D5 z Prahy do Plzně. Své jistě ocení…

Prodej bytu 2+kk, 39m2, Zdice, Velizská

Nabízíme Vám byt v OV 2+kk o rozloze 39m2 v panelovém domě v obci Zdice. Jednotka je situována v 3. patře. Sestává se z prostorné kuchyně spojené s obývacím pokojem, dále prostornou ložnicí, chodbou ze které je vstup do všech místností. Byt prošel…

Prodej bytu 2+kk, 56m2, Beroun - Beroun-Město, Na Náhonu

Domov - realitní společnost s.r.o.

Dovolujeme si Vám nabídnout úplně nový, moderně řešený byt o dispozici 2+kk se šatnou a garážovým parkovacím stáním, který se nachází ve 3. podlaží novostavby cihlového domu zkolaudovaného v roce 2022. Bytový dům se nachází v ulici Na Náhonu, Beroun pár minut chůze od…

Prodej bytu 2+kk, 48m2, Beroun - Beroun-Město, U Stadionu

Domov - realitní společnost s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji hezký byt 2+kk ve 2. NP nízkého panelového domu v centru Berouna kousek od hradeb města. Dům je zateplený, prošel před 2 lety celkovou revitalizací. I byt je po rekonstrukci, má zděné jádro, nové rozvody i podlahy. Užitná plocha samotného bytu je…

Prodej bytu 2+kk, 67m2, Beroun - Beroun-Město, Nepilova

Domov - realitní společnost s.r.o.

Nabízím Vám k prodeji pěkný světlý byt 2+kk s nadstandardní podlahovou plochou 67,4 m2, který je součástí projektu Máchovna Hills 4. etapa. Byt má v ceně balkon na jižní stranu, sklepní kóji na patře bytu a garážové stání v suterénu domu. Nachází…

Prodej bytu 2+kk, 44m2, Mořina

Kdo by neznal hrad Karlštejn a lom Velká Amerika. Pouhé tři kilometry od hradu leží obec Mořina a právě zde vám nabízíme krásný, slunný byt o dispozici 2+kk s plochou 44 m2, který se nachází v 1. NP nového bytového domu. Z původního historického domu…

Prodej bytu 2+kk, 40m2, Mořina

Kdo by neznal hrad Karlštejn a lom Velká Amerika. Pouhé tři kilometry od hradu leží obec Mořina a právě zde vám nabízíme krásný, slunný byt o dispozici 2+kk s plochou 40 m2, který se nachází v 1. NP nového bytového domu. Z původního historického domu…

Prodej bytu 2+kk, 56m2, Beroun - Beroun-Město, Na Náhonu

Domov - realitní společnost s.r.o.

Dovolujeme si Vám nabídnout úplně nový, moderně řešený byt o dispozici 2+kk, který se nachází v 2. podlaží novostavby cihlového domu zkolaudovaného v roce 2022. Bytový dům se nachází v ulici Na Náhonu, Beroun pár minut chůze od centra města. Podlahová plocha činí…


TOPlist