Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

3 199 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

Hypotéku?
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených

12 575 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Dopravní spojení Silnice
Inženýrské sítě Internet
Datum vložení před 4 dny
Stav nemovitosti Rozestavěný
Plocha zastavěná 498 m²
Elektřina 230 V
Příjezdy Asfalt
Cena 3 199 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha celková 498 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Kanalizace Veřejná kanalizace
ID nemovitosti 19297
Vlastnictví soukromé
Plocha užitná 35 m²

Popis nemovitosti

Představte si místo, kam se budete vždy rádi vracet. Klid, hory, čerstvý vzduch a pocit, že jste konečně zpomalili. Právě takové místo pro vás vzniká v malebné obci Bublava v Krušných horách. Připravujeme zde horské apartmány (zkolaudované jako byty), které můžete využívat pro vlastní odpočinek nebo jako chytrou investici. Rekonstrukce původního objektu běží naplno a s každým dnem dostává projekt konkrétnější podobu. Dokončení plánujeme na podzim 2026.
A to nejdůležitější rezervovat si svůj apartmán můžete už teď. Zájem je velký a jednotky rychle mizí, mimo jiné i díky velmi příznivé ceně kolem 100 000 Kč/m. Na výběr máte dispozice od útulných 1+kk až po prostorné 3+kk. Pokud hledáte něco výjimečného, apartmány č. 2326 jsou mezonety s jedinečnou atmosférou. Každý byt má navíc vlastní balkon, lodžii nebo terasu, kde si vychutnáte ranní kávu s výhledem na hory.
Postaráme se i o vše ostatní rádi vám zajistíme financování i profesionální správu. Vy tak můžete jen přijíždět a užívat si, nebo nechat apartmán vydělávat. Očekávaný čistý výnos se pohybuje kolem 8 % ročně po odečtení nákladů na správu. Tohle není jen nemovitost. Je to místo, kam budete chtít utéct z každodenního shonu a zároveň investice, která dává smysl.
Byt č. 6 má dispozici 2+kk, plochu 35 m2 a patří k němu terasa/předzahrádka o ploše 14 m2. Nachází se v přízemí a je nasměrován na severovýchod, takže z něj uvidíte na kostel nebo sjezdovky.
Horské byty se pro vás připravují na adrese bývalého rekreačního střediska na adrese Bublava 755. Bublava leží kousek od městečka Kraslice a za kopcem už vidíte do Německa. Přímo v Bublavě jsou sjezdovky na Olověném vrchu, do Německa si můžete zajet na koupaliště nebo do aquaparku. K tomu krásné kopce lákající na výlety nebo kolo.
Ozvěte se mi, pokud potřebujete bližší informace jako jsou standardy, vytápění, platební kalendář, podmínky správy nebo pokud chcete mít porovnání s jinými volnými apartmány.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Ing. Zdeněk  Hašek
Ing. Zdeněk Hašek
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Ing. Zdeněk  Hašek
Ing. Zdeněk Hašek
Telefon zobrazit telefon