55 103 aktuálních nabídek
od 900 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+kk na prodej Kladno

Aktuálně se zde cena bytů 2+kk k prodeji pohybuje od 1 990 000 Kč do 7 527 000 Kč

Ceny bytů 2+kk v okrese Kladno

Cena bytů 2+kk na prodej v okrese Kladno se momentálně pohybuje od 1 990 000 Kč do 7 527 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 535 Kč do 36 064 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 72 948 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 58 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+kk k prodeji v okrese Kladno.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (54) v cenách od 2 850 000 Kč, následují byty 2+kk (51) od 1 990 000 Kč, byty 3+kk (36) od 3 470 000 Kč, byty 2+1 (30) od 1 900 000 Kč, byty 1+1 (18) od 1 990 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (16) od 1 890 000 Kč, byty 4+1 (11) od 4 299 900 Kč, byty 4+kk (10) od 4 990 000 Kč a byty 5+kk (1) od 12 083 000 Kč.

Lokality bytů 2+kk k prodeji

V okrese Kladno nabízíme byty 2+kk v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+kk v Kladně (39), Prodej bytů 2+kk v Slaném (6), Prodej bytů 2+kk v Dolanech (3), Prodej bytů 2+kk v Libušíně (2), Prodej bytů 2+kk v Třebichovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+kk jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Jak vybrat byt 2+kk k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (13), centrum (12), sídliště (6), okraj obce (2), samota (1), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (11). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+kk k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 2+kk v Kladně s garáží (4) nebo byty 2+kk v Kladně s parkovacím stáním (3).

Před pořízením bytu 2+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+kk v 1. patře (13) a 2. patře (7), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (16). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+kk v 6. a vyšším poschodí (8). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno na prodej byty 2+kk v bezvadném stavu (12), po rekonstrukci (12), v dobrém stavu (9), rozestavěné (8), novostavby (5), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+kk v Kladně dle vlastnictví

Byty 2+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kladno nabízejí nejčastěji panelové byty 2+kk (17). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 2+kk (15), jiné byty 2+kk (6), montované byty 2+kk (1) či byty 2+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+kk v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 51 bytů 2+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+kk k prodeji inzerují tyto realitky: RE/MAX G8 Reality Kladno (9), BIDLI reality, a.s. (8), M&M reality holding a.s. (6), Jaroš Real Estate s.r.o. (5), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), HANEX GROUP s.r.o. (3), GEPARD REALITY / Absoluta Real (2), Orbisreality - člen DRK ČR (2), Coloseum 21 (2) a Kateřina Pospíšilová (1).

Jak najít vhodný byt 2+kk na prodej v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 5 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+kk v Kladně?

V okrese Kladno působí 47 realitních makléřů, spadajících pod 24 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Veronika Hrabčák Kohoutová, Tomáš Horák, Monika Tyleová, Otto Rudovský, Radek Janatka, Bc Lukáš Holeček, Jana Nekvinda Vraštilová a Eva Vondrová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Irena Hřibová (8). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 42m2, Libušín, Přemyslova

Prodej bytu 2+kk o výměře 41 m2 + 1,5 m2 komora, který se nachází v 3. nadzemním podlažích cihlového domu v obci Libušín. Byt je v pěkném udržovaném stavu v budově z roku 2010. Byt má plastová okna, vytápění a ohřev vody plynovým…

Prodej bytu 2+kk, 42m2, Kladno - Kročehlavy, Francouzská

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím slunný byt o dispozici 2+kk (42 m2) s lodžií v 5.NP revitalizovaného panelového domu v Kladně - Kročehlavy.Byt prošel kvalitní zdařilou rekonstrukcí: zděné jádro, plovoucí podlahy, dveře včetně zárubní, plastová okna. Dispozice:…

Prodej bytu 2+kk, 45m2, Kladno - Kročehlavy, Vitry

Reality PROSTOR s.r.o.

Tento příjemně světlý byt 2+kk, balkón, komora na patře, sklep, o celkové ploše 45,80 m2, prošel před několika lety kompletní rekonstrukcí, bytového jádra s příjemně prostornou rohovou vanou s moderním obkladem, kuchyně vč. kuchyňské linky, rozvodů, dveří…

Prodej bytu 2+kk, 39m2, Kladno - Kročehlavy, Wednesbury

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 39m2 v 1.NP panelového domu s výtahem v klidné části Kladna, ul. Wednesbury. V roce 2008 prošel byt celkovou, náročnou rekonstrukcí zahrnující rozvody elektřiny a vody. V obývacím…

Prodej bytu 2+kk, 50m2, Kladno - Kročehlavy, Štěpánská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízím ke koupi výjimečný byt 2+kk s celkovou výměrou podlahové plochy 50 m2, z toho je 7 m2 prostorná lodžie. Byt disponuje sklepem a komorou a je po velice zdařilé moderní rekonstrukci. Dům je zateplený s novou fasádou, kde je…

Prodej bytu 2+kk, 45m2, Slaný, Pražská

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 2+kk s lodžií o výměře 45 m2 (+ lodžie 6 m2, komora 1,5 m2 a sklep 2 m2), v osobním vlastnictví, ve 4. NP panelového domu, v blízkosti historického centra města Slaný. Byt je po…

Prodej bytu 2+kk, 40m2, Kladno - Kročehlavy, Anglická

Coloseum 21

Nabízíme na prodej světlý, částečně zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, OV, Kladno - Kročehlavy, Anglická ulice. Byt se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem, dům rekonstruován v roce 2014 - plastová okna, stoupačky, kamerový systém, fasáda, zateplení,…

Prodej bytu 2+kk, 40m2, Kladno - Kročehlavy, Anglická

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+kk o výměře 40m2 v Kladně. Bytová jednotka se nachází ve 7. nadzemním podlaží v zatepleném panelovém domě s nákladním i osobním výtahem po celkové revitalizaci. Bytovou jednotku tvoří prostorná…

Prodej bytu 2+kk, 58m2, Slaný, Lázeňská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme prodej bytové jednotky v rámci developerského projektu o dispozici 2+kk, 58,5m2 se zahradou 220m2.V ceně bytové jednotky je parkovací místo v podzemních garážích se systémem pro upevnění jízdních kol na stěně parkovacího místa. Byt se nachází…

Prodej bytu 2+kk, 62m2, Kladno - Rozdělov, Rakovnická

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji moderně navrženou bytovou jednotku 2+kk o celkové užitné ploše 62m2. Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci. Dispoziční řešení -  zádveří z kterého je vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, následuje vstup do koupelny se sprchovým…

Prodej bytu 2+kk, 41m2, Kladno - Kročehlavy, Francouzská

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme slunný byt o dispozici 2+kk s obytnou plochou 41 m2. Byt se sestává z vstupní chodby s vestavnou skříní, koupelny s vanou a toaletou, ložnice a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Byt prošel…

Prodej bytu 2+kk, 64m2, Kladno - Kročehlavy, Jaroslava Holečka

Vstupními dveřmi bytu vejdeme do předsíně (cca 7m2) se vstupy do jednotlivých místností. Po pravé straně nalezneme koupelnu (cca 4,3m2) a navazující samostatnou toaletu (cca 1,5m2). Naproti vchodu pokračujeme do prostorné šatny (cca 5m2). V levé části předsíně pak…

Prodej bytu 2+kk, 59m2, Kladno - Kročehlavy, Josefa Čapka

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví, o dispozici 2+kk a výměře 55m2, nacházející se v žádané lokalitě Kladno - Sítná, ul. Josefa Čapka, č.p. 738. Cihlovým dům prošel celkovou revitalizací zahrnující plastová okna, zateplení, rozvody odpadů,…

Prodej bytu 2+kk, 46m2, Kladno, Vítězná

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v osobním vlastnictví v Kladně - Rozdělově. Byt se nachází v prvním patře dvoupatrového zděného domu mezi Rozdělovskými věžáky. Byt má čistou obytnou plochu 46,11 m2 včetně komory v bytě + 2,5 m2 vlastní zděný…

Prodej bytu 2+kk, 55m2, Kladno - Kročehlavy, U tržnice

Prodej cihlového bytu 55m² s dispozicí 2+kk (původně 2+1) a šatnou nebo místností pro samostatné spaní. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu v ulici U Tržnice. Byt prošel rekonstrukcí má plastová okna, bezpečnostní dveře, stropní sádrokartonové podhledy se…

Prodej bytu 2+kk, 50m2, Kladno - Kročehlavy

BIDLI reality, a.s.

Akce do 31.3.2023: U nemovitosti nabízíme Dotovaný hypoteční úvěr nebo voucher na kuchyňskou linku! Společnost Bidli nabízí k prodeji nové bytové jednotky s parkovacím stáním v rámci developerského projektu Byty Americká Kladno (bytyamericka.cz). Byty…

Prodej bytu 2+kk, 50m2, Slaný - Kvíček, K. H. Borovského

Exkluzivně nabízíme ke koupi byty v první etapě projektu Verde Slaný. Západní strana ulice K. H. Borovského v královském městě Slaný byla po dlouhá léta opuštěným brownfieldem, to se však brzy změní. Zabydlete se v jednom ze tří energeticky šetrných domů s variabilním…

Prodej bytu 2+kk, 50m2, Slaný - Kvíček, K. H. Borovského

Exkluzivně nabízíme ke koupi byty v první etapě projektu Verde Slaný. Západní strana ulice K. H. Borovského v královském městě Slaný byla po dlouhá léta opuštěným brownfieldem, to se však brzy změní. Zabydlete se v jednom ze tří energeticky šetrných domů s variabilním…

Prodej bytu 2+kk, 50m2, Kladno - Kročehlavy

BIDLI reality, a.s.

Akce do 31.3.2023: U nemovitosti nabízíme Dotovaný hypoteční úvěr nebo voucher na kuchyňskou linku! Společnost Bidli nabízí k prodeji nové bytové jednotky s parkovacím stáním v rámci developerského projektu Byty Americká Kladno (bytyamericka.cz). Byty…

Prodej bytu 2+kk, 50m2, Kladno - Kročehlavy

BIDLI reality, a.s.

Akce do 31.3.2023: U nemovitosti nabízíme Dotovaný hypoteční úvěr nebo voucher na kuchyňskou linku! Společnost Bidli nabízí k prodeji nové bytové jednotky s parkovacím stáním v rámci developerského projektu Byty Americká Kladno (bytyamericka.cz). Byty…


TOPlist