55 211 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Beroun, - okres
okres Beroun
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 3+1 na prodej Beroun

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 2 600 000 Kč do 6 000 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese Beroun

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese Beroun se momentálně pohybuje od 2 600 000 Kč do 6 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 12 457 Kč do 28 748 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 78 265 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 62 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese Beroun.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Beroun?

Na trhu v Berounu jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (32) v cenách od 2 999 000 Kč, následují byty 3+kk (23) od 1 900 000 Kč, byty 2+1 (15) od 2 750 000 Kč, byty 3+1 (12) od 2 600 000 Kč, byty 1+1 (9) od 575 864 Kč, byty 4+kk (7) od 8 883 500 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 1 680 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 14 900 000 Kč a byty 4+1 (1) od 7 700 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese Beroun nabízíme byty 3+1 v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Berouně (6), Prodej bytů 3+1 ve Zdicích (2), Prodej bytů 3+1 ve Všeradicích (1), Prodej bytů 3+1 v Zaječově (1), Prodej bytů 3+1 v Hořovicích (1), Prodej bytů 3+1 v Záluží (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Beroun sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kladno, Praha-západ, Příbram, Rokycany a Rakovník.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (5), sídliště (3), centrum (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (4). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Berounu s garáží (1) nebo byty 3+1 v Berounu s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (3) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (2). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Beroun na prodej byty 3+1 v dobrém stavu (6), v bezvadném stavu (3), po rekonstrukci (1), novostavby (1), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Berounu dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Beroun nabízejí nejčastěji zděné byty 3+1 (6). V nabídce k prodeji jsou také montované byty 3+1 (1), jiné byty 3+1 (1) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 3+1 v okrese Beroun

Kromě bytů 3+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Berounu také k dispozici i byt 3+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 3+1 v okrese Beroun dle inzerenta:

V Berounu a okolí pochází 12 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (5), PROFIT REALITY Ltd. (3), TAURUM reality s.r.o. (1), Domov - realitní společnost s.r.o. (1), QARA s.r.o. (1), a DUNA HOUSE (1),.

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese Beroun?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Beroun 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Berounu?

V okrese Beroun působí 13 realitních makléřů, spadajících pod 7 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Beroun

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jitka Lišková, Mgr. Zuzana Rosenbergová, Michal Kutzendörfer, Carmen Idris Beshirová, Thijs Ramp, Jan Svatý, Petr Landa, Ing. Daniel Rapák, Ondřej Růžička a Stanislav Vácha.

Nejvíce nemovitostí v okolí Berounu nabízí Petr Landa (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 85m2, Beroun, Havlíčkova

Prodej částečně zrekonstruovaného bytu 3+1 o celkové výměře 85 m2 v blízkosti centra města Beroun. Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží s výtahem panelového domu. V bytě se nachází chodbička, ze které se vchází do dětského pokoje, ke kterému…

Prodej bytu 3+1, 64m2, Beroun - Beroun-Město, Dobrovského

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1 a celkové výměře 64 m2 v ulici Dobrovského, Beroun. Nachází se ve třetím podlaží cihlového, zatepleného domu. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnou lednicí a mrazákem, sklokeramickou varnou deskou…

Dražba bytu 3+1, 54m2, Hořovice

Předmětem ocenění je byt ve 4.nadzemním podlaží bytového domu. Bytový dům má 4 nadzemní podlaží, 1 podzemní podlaží a plochou střechu; bytový dům je užívaný cca od r.1980; je panelový, typový, montovaný(systém T0 8B) a dodatečně zateplený (cca v r.2016). Podrobnější informace…

Vyvolávací cena: 2.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 66m2, Hořovice, Višňová

Hledáte byt pro rodinu s dětmi? Mám jeden přímo pro vás. Jedná se o žádaný, prostorný vzdušný byt o velikosti 60 m2 dispozičně 3+1 s lodžií. Dokonce zde najdete výtah se sklepem. Má udělanou novou kuchyňskou linku. Jinak se jedná o byt který je potřeba…

Prodej bytu 3+1, 92m2, Zdice, Palackého náměstí

Dobrý den , zdraví vás Petr Landa, ze Zdic u Berouna, které leží 40km jihozápadně od Prahy na dálnici D5 , mezi Prahou (28km) a Plzní (52km). V kotlině ve které se Zdice nachází protéká řeka Litavka, podél které vede cyklostezka, kterou se dostanete do práce nebo…

Prodej bytu 3+1, 66m2, Beroun - Beroun-Město, Třída Míru

QARA s.r.o.

Dovoluji si Vám nabídnout prostorný byt 3+1, který se nachází v  jedenácti patrovém panelovém domě s dvěma výtahy a to v žádané lokalitě města Beroun - Třída Míru. V pěší vzdálenosti zde najdete vše potřebné - služby, obchody, školy a školky. Samotný…

Prodej bytu 3+1, 98m2, Zaječov

K prodeji cihlový byt o dispozici 3+1 se třemi sklepními kójemi (10, 12 a 3 m2) v osobním vlastnictví v obci Zaječov, nedaleko Komárova. Bonusem tohoto bytu je jeho umístění v klidné okrajové části obce, bezprostředně u domu se nachází vstup do Brdských lesů. Byt…

Prodej bytu 3+1, 72m2, Všeradice

Domov - realitní společnost s.r.o.

Žít v bytovém domě a cítit se jako v rodinném domě? I to je možné. Při příjezdu do této krásné vesničky se cítíte jako v pohádce a když Vám u toho bude svítit slunce, připadáte si, že v ní opravdu jste. Já jsem to vzala od krásných Vinařic, kde mě…

Prodej bytu 3+1, 76m2, Beroun, Švermova

K prodeji panelový byt o dispozici 3+1 s lodžií, situovaný v 8. nadzemním podlaží z 8, který se nachází v žádané části obce Beroun - Město. Dům, ve kterém se byt nachází, má novou zateplenou fasádu, novou střešní krytinu, rekonstrukcí prošly i vnitřní…

Prodej bytu 3+1, 75m2, Záluží

TAURUM reality s.r.o.

Představuji k prodeji byt o dispozici 3+1 v 1.NP cihlového domu na adrese Záluží 31 se zahradou 180 m2 přímo u domu. Samostatná stránka domu: https://byt-zaluzi.cz Záluží se nachází jen 5 minut jízdy od města Hořovice a dálnice D5. Do Plzně…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Beroun - Beroun-Město, Nerudova

DUNA HOUSE

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej nádherného bytu 3+1 po kompletní a detailní rekonstrukci v exkluzivní lokalitě Černý vršek, Beroun. Byt se nachází ve 3. patře (4. NP) cihlové budovy. K bytu o výměře 62,5 m2 patří ještě balkon…

Prodej bytu 3+1, 99m2, Zdice, Čs. armády

K prodeji prostorný slunný byt o dispozici 3+1, který se nachází v 1. patře cihlového domu (6 bytů) ve Zdicích u Berouna. Byt v minulých letech prošel částečnou rekonstrukcí: sprchový kout, nová plastová okna, snížení a zateplení stropů pro úsporu energií, nové…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Beroun - Beroun-Město, Třída Míru

Občanská vybavenost v Berouně na Velkém sídlišti začíná v Hospodářském Dvoře, kde najdete dětského lékaře, zubní laboratoř, poštu, lekárnu, manikůru, kadeřnictví a drogerii. Nedaleko domu je i knihovna, řezník, pivnice, supermarket Penny a přímo před domem je…


TOPlist