56 720 aktuálních nabídek
od 927 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Mělník, - okres
okres Mělník
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 na prodej Kokořínsko

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 2 880 000 Kč do 4 990 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese Mělník

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese Mělník se momentálně pohybuje od 2 880 000 Kč do 4 990 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 13 799 Kč do 23 908 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 65 564 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 63 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese Mělník.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Mělník?

Na trhu v Mělníku jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (30) v cenách od 1 795 000 Kč, následují byty 3+kk (21) od 3 350 000 Kč, byty 3+1 (18) od 2 880 000 Kč, byty 2+1 (18) od 2 000 000 Kč, byty 1+1 (12) od 1 900 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 2 580 000 Kč, byty 4+kk (4) od 5 500 000 Kč, byty 5+kk (2) od 5 990 000 Kč a byty 4+1 (1) od 4 300 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese Mělník nabízíme byty 3+1 v celkem 10 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Neratovicích (6), Prodej bytů 3+1 v Kralupech nad Vltavou (3), Prodej bytů 3+1 v Mělníce (2), Prodej bytů 3+1 v Klech (1), Prodej bytů 3+1 v Ledčicích (1), Prodej bytů 3+1 ve Střemech (1), Prodej bytů 3+1 v Malém Újezdě (1), Prodej bytů 3+1 v Mšeně (1), Prodej bytů 3+1 v Olovnici (1), Prodej bytů 3+1 v Liběchově (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Mělník sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha-východ, Kladno, Litoměřice, Pardubice a Pardubice.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (7), centrum (3), okraj obce (2), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (4). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Mělníku s garáží (1) nebo byty 3+1 v Mělníku s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (3) a 2. patře (3), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (8). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Mělník na prodej byty 3+1 v dobrém stavu (9), v bezvadném stavu (8), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Mělníku dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 3+1 v okrese Mělník dle inzerenta:

V Mělníku a okolí pochází 18 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (3), CENTURY 21 Česká republika (3), TRUST Reality (2), Stars reality (2), QARA s.r.o. (1), Realitní samoobsluha s.r.o. (1), Fincentrum Reality s.r.o. (1), Reality PROSTOR s.r.o. (1), FINEM - REALITY s.r.o. (1) a BURDAREALITY Ing.arch. Petr Burda (1).

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese Mělník?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Mělník 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Mělníku?

V okrese Mělník působí 19 realitních makléřů, spadajících pod 14 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Mělník

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing.arch.Petr Burda, Ing. Jíří Šíma, David Horáček, Viktor Janovský, Lenka Machutová, Kovářová Gabriela, Monika Plicková, MBA, Lenka Kaplanová (Richterová), Radek Lachman a Müller Jiří.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mělníka nabízí Simona Čechová (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 70m2, Mělník, Františka Kriegela

FINEM - REALITY s.r.o.

Prodej prostorného bytu 3+1 v osobním vlastnictví, o celkové výměře 70 m2, Mělník. Byt se nachází ve 3. patře panelového domu s výtahem. Byt je dispozičně řešený: chodba, 2 samostatné neprůchozí pokoje. Z toho jeden pokoj, má výstupek s balkonovými…

Prodej bytu 3+1, 79m2, Mělník, Sportovní

TRUST Reality

Hledáte byt v krásném prostředí, ale přitom klidnou část města s výbornou dostupností a veškerou občanskou vybaveností ? Nabízíme Vám slunný družstevní byt po celkové rekonstrukci o dispozici 3+1 a užitné ploše 79m2, s Lodžií o výměře 6,84m2 a sklepní…

Prodej bytu 3+1, 100m2, Liběchov, Litoměřická

Prodej bytu 3+1 o podlahové ploše 70 m2 ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu v klidné části Liběchova. Město Liběchov se nachází v okrese Mělník a od Mělníku je vzdálené 5 km. Byt je dispozičně řešen prostornou vstupní chodbou, obývacím pokojem…

Prodej bytu 3+1, 72m2, Mšeno

CENTURY 21 Česká republika

S radostí Vám nabízíme ke koupi bytovou jednotku o dispozici 3+1 a velikosti podlahové plochy 72,20m2. Jednotka je v osobním vlastnictví, je umístěna v 3 patře a skládá se ze třech pokojů (25m2, 12m2, 10m2) kuchyně, předsíně, koupelny se sprchovým…

Prodej bytu 3+1, 82m2, Malý Újezd - Vavřineč

Aktivreality

Prodej velikého bytu s vlastní zahradou o ploše skoro 300 m2 v obci Vavřineč u Mělníka. Jednotka o dispozici 3+1 v osobním vlastnictví se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu. Podrobné informace najdete na webu:…

Prodej bytu 3+1, 86m2, Střemy

CENTURY 21 Česká republika

Krásné bydlení na dosah kokořínských lesů, s výhledem na horu Říp a přitom v blízkosti města Mělník je ideální pro mladý pár či rodinu. Soubor tří domů nabízí neskutečný klid s dětským hřištěm, posezením i s parkovacím stáním před domem.Pěkně zrekonstruovaný…


TOPlist