56 103 aktuálních nabídek
od 917 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kladno
V okruhu
Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+kk na prodej, obec Kladno

Aktuálně se zde cena bytů 3+kk k prodeji pohybuje od 3 400 000 Kč do 7 899 000 Kč

Ceny bytů 3+kk v obci Kladno

Cena bytů 3+kk na prodej v obci Kladno se momentálně pohybuje od 3 400 000 Kč do 7 899 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 16 290 Kč do 37 846 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 74 876 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 58 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+kk k prodeji v obci Kladno.

Jaké jsou byty na prodej v obci Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (45) v cenách od 2 299 000 Kč, následují byty 3+1 (34) od 3 499 000 Kč, byty 2+1 (33) od 1 900 000 Kč, byty 3+kk (21) od 3 400 000 Kč, byty 1+1 (17) od 2 235 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (17) od 1 950 000 Kč, byty 4+1 (10) od 4 490 000 Kč, byty 4+kk (8) od 4 990 000 Kč, byty 5+kk (2) od 5 590 000 Kč a byty 5+1 a více (1) od 7 850 000 Kč.

Lokality bytů 3+kk k prodeji

V obci Kladno nabízíme byty 3+kk v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty 3+kk na prodej v Kročehlavách (12), Byty 3+kk na prodej v Kladně (5), Byty 3+kk na prodej v Rozdělově (2), Byty 3+kk na prodej ve Švermově (1), Byty 3+kk na prodej v Dubí (1).

Jak vybrat byt 3+kk k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (8), klidná část obce (5), sídliště (2), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (6). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+kk k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 3+kk v Kladně s garáží (1) nebo byty 3+kk v Kladně s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 3+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+kk v 1. patře (3) a 2. patře (4), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (6). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+kk v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Kladno na prodej byty 3+kk v bezvadném stavu (8), po rekonstrukci (6), rozestavěné (4), novostavby (2), v dobrém stavu (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+kk v Kladně dle vlastnictví

Byty 3+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Kladno nabízejí nejčastěji zděné byty 3+kk (7). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty 3+kk (5), montované byty 3+kk (1), jiné byty 3+kk (1) či byty 3+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 3+kk v obci Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 21 bytů 3+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+kk k prodeji inzerují tyto realitky: CENTURY 21 Česká republika (3), BIDLI reality, a.s. (3), M&M reality holding a.s. (3), Jaroš Real Estate s.r.o. (2), Broker Consulting, a.s. (2), RE/MAX G8 Reality Kladno (2), Orbisreality - člen DRK ČR (1), NRG International Realty s.r.o. (1), Findeo reality s.r.o. (1) a Prima reality (1).

Jak najít vhodný byt 3+kk na prodej v obci Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Kladno 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+kk v Kladně?

V obci Kladno působí 18 realitních makléřů, spadajících pod 12 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Irena Hřibová, Dominik Ondrůšek, LL.M., Otto Rudovský, Radek Janatka, Veronika Kohoutová, Monika Tyleová, Bronislav Zámiš, Bc Lukáš Holeček, Jana Nekvinda Vraštilová a Eva Vondrová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Irena Hřibová (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 76m2, Slaný, Lázeňská

EUFI – Holding a.s.

Přímý prodej od developera. Developerská společnost EUFI vám nabízí nový projekt Slánský Mlýn, který se nachází v těsné blízkosti hranic Prahy-Západ. 3KK…

Prodej bytu 3+kk, 76m2, Kladno - Rozdělov

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej moderně navržené bytové jednotky 3+kk o celkové užitné ploše 75,6m2. Bytová jednotka po kompletní rekonstrukci se nachází v domě, který v současné době prochází dokončovacími pracemi. Dispoziční řešení - zádveří z kterého je vstup do obývacího pokoje…

Prodej bytu 3+kk, 74m2, Kladno, Na vyhaslém

Prosperity Real Estate s.r.o.

Krásný byt 3+kk / L o výměře 74m2 se nachází v 1.NP cihlového domu bez výtahu v klidné lokalitě města Kladna.Dispoziční řešení bytu: Vstupní chodba s vestavěnou skříní, ložnice, koupelna, samostatné WC, dětský pokoj, prostorný obývací pokoj a kuchyňský kout. Neprůchozí…

Prodej bytu 3+kk, 66m2, Kladno, Mládežnická

Klidné bydlení na okraji obce ideální pro rodinu či jako investiční příležitost. Bytová jednotka o dispozici 3+kk je po rekonstrukci bytového jádra a díky oknům situovaným na západ je byt příjemně prosvětlený. V bytě se nachází prostorná komora a vestavěné…

Prodej bytu 3+kk, 78m2, Kladno, náměstí Sítná

Exkluzivně nabízíme zprostředkování prodeje bytu 3+kk (78 m2) – mezonet, dvě lodžie, osobní vlastnictví, 3.NP panelového domu, orientace oken na východní a západní světovou stranu. Mezonet je rozdělen na dvě patra, ve spodním patře vstup do bytu: předsíň (3,2 m2) se…

Prodej bytu 3+kk, 76m2, Kladno - Rozdělov, Rakovnická

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji moderně navrženou bytovou jednotku 3+kk o celkové užitné ploše 75,6m2. Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci. Dispoziční řešení -  zádveří z kterého je vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, následuje vstup do koupelny se…

Prodej bytu 3+kk, 68m2, Kladno - Kročehlavy, Vodárenská

Broker Consulting, a.s.

V žádané části města Kladno pro Vás máme na prodej byt 3+kk o rozloze 68 m2. Nachází se v 5. patře bytového domu s výtahem, který prošel revitalizací.Součástí prodeje je i komora u bytu a dále je možné využívat společnou kolárnu a kočárkárnu.…

Prodej bytu 3+kk, 78m2, Kladno - Kročehlavy, náměstí Sítná

Zájemcům o hezké bydlení v top lokalitě na Kladně nabízíme mezonetový byt o dispozici 3+kk se dvěma balkony. Mezonet je rozdělen na dvě patra. V nižším patře je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a se vstupem na první lodžii. Díky velkým oknům je…

Prodej bytu 3+kk, 68m2, Kladno - Kročehlavy, V Bažantnici

Nabízíme Vám výhradně k prodeji byt 3+kk po zdařilé rekonstrukci o velikosti 67 m² umístěn v 7. patře v ulici V Bažantnici, Kladno. K bytu náleží komora 1 m² a sklepní kóje 6 m². K dispozici dále kočárkárna a kolárna. Byt prošel kompletní…

Prodej bytu 3+kk, 91m2, Kladno - Kročehlavy, Generála Selnera

Broker Consulting, a.s.

Možnost převzít hypotéku za podmínek 2,09 % p.a. ještě na 3,5 roku fix!Pro milovníky atypického podkrovního bydlení nabízíme k prodeji prostorný slunný byt o velikosti 91 m2 v 6. NP (z toho 5m2 komora na patře). Tento byt je dispozičně 3kk, vybavený je…

Prodej bytu 3+kk, 81m2, Kladno, Maroldova

CENTURY 21 Česká republika

Nabízím Vám k prodeji velmi hezký slunný byt s dispozicí 3+KK o výměře 80,76 m2 v centru města Kladna. Byt je po rekonstrukci (2002), nachází se ve 3. NP ze 3. NP činžovního domu, vystavěného se státní subvencí v letech 1922 – 1923 podle…

Prodej bytu 3+kk, 63m2, Kladno, Norská

Nabízíme prodej bytu u Prahy. Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk, 63 m2 , snížené stropy, zabudovaná led světla, stropem tažena elektrika + internet + anténa vlastní na střeše, koupelna itong, podlahy- dlažba bez prahů, na balkon vyvedené…

Prodej bytu 3+kk, 70m2, Kladno, Amálská

CENTURY 21 Česká republika

Nabízím k prodeji bytovou jednotku 3+KK o velikosti 70 m2 na adrese ul. Amálská Kladno. Byt je situován v 1. nadzemním podlaží zděného domu bez výtahu. Dispozice: Zádveří s vestavěnou skříní, samostatné WC, koupelna s vanou, ložnice (orientace…

Prodej bytu 3+kk, 74m2, Kladno, Václava Rabase

CENTURY 21 Česká republika

Prodej krásného a prostorného bytu 3+kk 74m2 v prestižní lokalitě Kladno - ulice Václava Rabase. Byt je v osobním vlastnictví a disponuje slunnou lodžií. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, která čítala: nové bytové jádro, nové rozvody elektřiny, vody i odpadů, nová…

Prodej bytu 3+kk, 72m2, Kladno - Kročehlavy, Kosmonautů

Findeo reality s.r.o.

Prodej prostorného bytu 3+kk+L v osobním vlastnictví Kladně - Kročehlavy. Byt prošel kompletní rekonstrukci v roce 2015. Během rekonstrukce si majitelé přizpůsobili vnitřní situaci podle své představy. Za vchodovými dveřmi je zádveří s dostatkem místa pro odložení obuvi…

Prodej bytu 3+kk, 63m2, Kladno, Norská

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 3+kk s lodžií v Kladně, ul. Norská. Samotný byt je umístěn v pátém nadzemním podlaží v bytovém domě. Jednotka se skládá ze dvou pokojů, předsíně s komorou, jedné koupelny s toaletou, obývacího pokoje spojeného…

Prodej bytu 3+kk, 68m2, Kladno - Kročehlavy

BIDLI reality, a.s.

Akce do 31.12.2022: Až 12 měsíců bydlení zdarma nebo voucher na kuchyňskou linku! Společnost Bidli nabízí k prodeji nové bytové jednotky s parkovacím stáním v rámci developerského projektu Byty Americká Kladno (bytyamericka.cz). Byty ve velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk,…

Prodej bytu 3+kk, 68m2, Kladno - Kročehlavy, Americká

BIDLI reality, a.s.

Akce do 31.12.2022: Až 12 měsíců bydlení zdarma nebo voucher na kuchyňskou linku! Společnost Bidli nabízí k prodeji nové bytové jednotky s parkovacím stáním v rámci developerského projektu Byty Americká Kladno (bytyamericka.cz). Byty ve velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk,…

Prodej bytu 3+kk, 68m2, Kladno - Kročehlavy

BIDLI reality, a.s.

Akce do 31.12.2022: Až 12 měsíců bydlení zdarma nebo voucher na kuchyňskou linku! Společnost Bidli nabízí k prodeji nové bytové jednotky s parkovacím stáním v rámci developerského projektu Byty Americká Kladno (bytyamericka.cz). Byty ve velikostech 1+kk, 2+kk, 3+kk,…

Prodej bytu 3+kk, 74m2, Kladno, Americká

Hledáte příjemné bydlení na Kladně? Naše realitní kancelář Vám nabízí k prodeji zajímavě řešený byt 3+kk se dvěma lodžiemi v části Kročehlavy, ulice Americká. Bytová jednotka se nachází ve 2. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu je…

Prodej bytu 3+kk, 48m2, Kladno - Dubí, Hradčanská

NRG International Realty s.r.o.

Kladno, klidné místo pro život nedaleko Prahy. Zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk je skvělou volbou pro nový život. Byt se skládá z prostorného obávacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou, ložnicí, pokojem a prostornou koupelnou. Vytápění a ohřev vody zajišťuje…


TOPlist