Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

416 000 EUR

A

Mimořádně úsporná

  • + poplatky, bez DPH
big left
big right
Nemovitost nabízí
Mgr. Jesika Schopper

1 825 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

Cena nezahrnuje DPH
ID nemovitosti MA-1
Stav nemovitosti Rozestavěný
Energetická náročnost A - Mimořádně úsporná
Balkóny Terasa
Datum vložení 5. května 2023
Plocha užitná 123 m²
Parkování Garáž
Vlastnictví soukromé
Patro 3.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji 4+kk apartmány v novém moderním a uzavřeném třípodlažním komplexu Mesas Homes II. Komplex se nachází v jižní části Andaluské ESTEPONY. Velkou výhodou je velmi dobré propojení se všemi středisky.

Komplex leží pouhých 50 minut od mezinárodního letiště v Malaze. Nachází se blízko pobřeží COSTY DEL SOL a dálnice A 7, která propojuje všechna střediska. V okolí je mnoho možností jak sportovního, tak relaxačního vyžití. Pět špičkových golfových hřišť, mezinárodní školy, do 300 metrů se nachází výborná klinika a nový supermarket. Do centra plného restaurací, butiků a promenády cesta trvá přibližně pět minut.

Všechny apartmány jsou orientovány na východ a jihovýchod s výhledem na moře. Ke každému apartmánu je přiděleno garážové stání a sklepní kóje. Přízemní apartmány mají předzahrádku. Všechny apartmány jsou plně vybaveny. Apartmán 4+kk má tři ložnice s vestavěnými skříněmi, dvěma koupelnami, otevřeným obývacím prostorem s plně vybavenou kuchyní a prostornou předsíní s vestavnými úložnými prostory. Obývací prostor je průchozí na venkovní terasu velkými prosklenými dveřmi, díky nimž je apartmán krásně prosvětlený.

Komplex se skládá ze tří vzájemně propojených budov, které ze tří stran uzavírají společný prostor – dvůr se zahradou a bazénem. Celý projekt je realizován ve vysokém standardu. Podlahová keramická dlažba, klimatizace jak pro chlazení i vytápění regulovatelné vestavěným termostatem s rekuperací vzduchu a dobíjecí stanice v garáži pro elektromobily. V areálu je k dispozici indoor a outdoor fitness s bazénem.

Cena je pouze orientační a může se lišit podle umístění a velikosti apartmánů.

Dokončení projektu 1Q / 2025.

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Podobné nemovitosti

Zobrazit vše (49)
small left
small right