50 947 aktuálních nabídek
od 944 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kladno
V okruhu
Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů, obec Kladno

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 900 000 Kč do 12 083 000 Kč

Ceny bytů v obci Kladno

Cena bytů na prodej v obci Kladno se momentálně pohybuje od 1 900 000 Kč do 12 083 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 103 Kč do 57 893 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 72 795 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 58 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v obci Kladno.

Jaké jsou byty na prodej v obci Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (36) v cenách od 1 990 000 Kč, následují byty 3+1 (30) od 3 500 000 Kč, byty 2+1 (27) od 1 900 000 Kč, byty 3+kk (18) od 3 690 000 Kč, byty 1+1 (14) od 1 990 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (11) od 1 950 000 Kč, byty 4+1 (10) od 4 299 900 Kč, byty 4+kk (8) od 4 990 000 Kč a byty 5+kk (1) od 12 083 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v obci Kladno, je byt za cenu 6 490 000 Kč , který má obytnou plochu 101 m2.

Lokality bytů k prodeji

V obci Kladno nabízíme byty v celkem 6 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty na prodej v Kročehlavách (96), Byty na prodej v Kladně (48), Byty na prodej v Rozdělově (4), Byty na prodej ve Švermově (3), Byty na prodej v Dubí (1), Byty na prodej ve Vrapicích (1).

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (39), centrum (36), sídliště (25), okraj obce (7), samota (1), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (42). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Kladně s garáží (2) nebo byty v Kladně s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (30) a 2. patře (22), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (55). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (23). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Kladno na prodej byty v bezvadném stavu (53), v dobrém stavu (38), po rekonstrukci (33), rozestavěné (19), novostavby (8), k rekonstrukci (4).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Kladně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Kladno nabízejí nejčastěji panelové byty (53). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty (43), jiné byty (7), montované byty (5) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v obci Kladno

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obci Kladno také k dispozici 2 byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obci Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 155 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (28), BIDLI reality, a.s. (23), RE/MAX G8 Reality Kladno (18), Jaroš Real Estate s.r.o. (15), NEXT REALITY GROUP a.s. (11), CENTURY 21 Česká republika (8), Orbisreality - člen DRK ČR (7), KOMFORT REALITY s.r.o. (4), DUNA HOUSE (4) a Broker Consulting, a.s. (3).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v obci Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Kladno 16 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Kladně?

V obci Kladno působí 148 realitních makléřů, spadajících pod 56 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Oleksandr Hychka Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Monika Tyleová, Veronika Hrabčák Kohoutová, Bc Lukáš Holeček, Otto Rudovský, Radek Janatka, Jana Nekvinda Vraštilová, Eva Vondrová a Bc. Lenka Antošová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Irena Hřibová (22). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 33m2, Kladno, Italská

Prodej bytu 1+kk, 33 m?, Kladno, ul. Italská

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Kladno - Kročehlavy, Italská

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji slunný byt 3+kk o celkové podlahové ploše 67m2, kdy obytná plocha činí 54m2. K bytu náleží dvě lodžie (jedna přístupná z obývacáho pokoje na jihu a druhá z ložnice na severu) a sklep. Jednotka prošla kompletní…

Prodej bytu 2+kk, 42m2, Kladno - Kročehlavy, Holandská

krásný světlý byt 2+kk 42 m2 v 7 patře domu s výtahem v centru Kladna Kročehlav. Bytová jednotka prošla rekonstrukcí veškerých rozvodů a bude nově vymalována. Dům má novou střechu a opravené vnitřky. Z hlediska umístění bytové jednotky se jedná…

Prodej bytu 3+kk, 55m2, Kladno - Kročehlavy

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 3+kk/OV, 55m2, V Bažantnici, Kladno

Prodej bytu 3+1, 81m2, Kladno, Váňova

Aktiva Reality

Nabízíme k prodeji pěkný, světlý byt o obytné ploše 72,5 m2, v atraktivní lokalitě Města Kladna v ulici Váňova. Byt se nachází ve druhém ze sedmi pater panelového domu s výtahem. V přízemí domu se nachází obchody a různé další služby.…

Prodej bytu 2+kk, 72m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Myšák Reality

Možná vám to tak nepřipadá, ale bydlení v Kladně je jedna z nejchytřejších věcí, co můžete udělat. Za polovinu pražské ceny dostanete nadstandardní 2+kk , které má vše co ke spokojenému životu potřebujete a navíc s jistotou, že každých 15 minut jede vlak…

Prodej bytu 3+kk, 148m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Myšák Reality

Kladno, to je to město! Možná vám to tak nepřipadá, ale bydlení v Kladně je jedna z nejchytřejších věcí, co můžete udělat. Za polovinu pražské ceny dostanete nadstandardní 3+kk , které má vše co ke spokojenému životu potřebujete a navíc s jistotou, že každých 15…

Prodej bytu 2+kk, 74m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Myšák Reality

?Kladno, to je to město! Možná vám to tak nepřipadá, ale bydlení v Kladně je jedna z nejchytřejších věcí, co můžete udělat. Za polovinu pražské ceny dostanete nadstandardní ?2?+kk , které má vše co ke spokojenému životu potřebujete a navíc s jistotou, že každých…

Prodej bytu 1+1, 35m2, Kladno - Kročehlavy

Maleček Reality & Finance s.r.o.

Prodej bytové jednotky 1+1 v OV, 4.p. po částečné rekonstrukci o celkové výměře 33m2 plus sklep 2m2 v ul. Jar. Foglara, Kladno - Kročehlavy. Nachází se na lukrativním místě v Kladně v revitalizovaném panelovém domě. Byt se skládá z vstupní chodby…

Prodej bytu 3+1, 62m2, Kladno - Kročehlavy

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 3+1/balkon, 62 m2, ulice Herbenova - Kladno

Prodej bytu 2+kk, 52m2, Kladno - Kročehlavy

BIDLI reality, a.s.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+kk v developerském projektu Byty Americká. Bytová jednotka o dispozici 2+kk s užitnou plochu 51,5m2, balkonem 8,1 m2 a sklepní kójí 2,4m2. Nachází se v 3. podlaží moderního obytného komplexu se šesti podlažími.…

Prodej bytu 3+1, 76m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Prodej bytu 3+1 o velikosti 76 m2, Vrchlického, Kladno - Kročehlavy

Prodej bytu 2+kk, 42m2, Kladno - Kročehlavy, Litevská 2615

RE/MAX Partner

Prodej udržovaného bytu 2+kk s lodžií, Kladno - Kročehlavy

Prodej bytu 3+1, 69m2, Kladno - Kročehlavy, Polská

Prodej bytu 3+1 s lodžií a balkonem, užitná plocha 69 m2, OV, Kladno, Kročehlavy, ul. Polská 2206.

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Kladno, Unhošťská

Prodej bytu 1+kk, 28 m?, Kladno, ul. Unhošťská

Prodej bytu 2+1, 49m2, Kladno - Kročehlavy, Jaroslava Foglara

Prodej bytu 2+1 - 49 m2 + lodžie 3 m2 + sklepní kóje, Jaroslava Foglara, Kladno - Kročehlavy

Prodej bytu 4+1, 86m2, Kladno, Václava Rabase

Reality 11 Vám zprostředkují koupi prostorného bytu o dispozici 4+1 v centru Kladna o velikosti 86 m2 (s lodžiemi a sklepem celkem 99 m2), nedaleko obchodního centra Central Kladno. K půdorysu klasické bytové jednotky 3+1 s neprůchozími pokoji…

Prodej bytu 3+kk, 77m2, Kladno - Kročehlavy, Hřebečská

Zprostředkujeme Vám exkluzivně prodej velmi pěkného bytu 3+kk, 75m2, OV po zdařilé rekonstrukci, s pěkným výhledem v 6patře z sedmi, v Kladně-Kročehlavy. V místě je úplná občanská vybavenost MŠ, ZŠ, lékař, obchodní centrum Oáza, PID Praha Veleslavín-Kladno jen 20 minut,…


TOPlist