52 278 aktuálních nabídek
od 897 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Užitná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Plocha užitná: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kladno
V okruhu
Kladno
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Detail
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Komerční prostory na prodej, obec Kladno

Aktuálně se zde cena komerčních prostor k prodeji pohybuje od 1 980 000 Kč do 27 500 000 Kč

Ceny komerčních prostor v obci Kladno

Cena komerčních prostor na prodej v obci Kladno se momentálně pohybuje od 1 980 000 Kč do 27 500 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější komerční prostory k prodeji v obci Kladno.

Jaké jsou komerční prostory na prodej v obci Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější hotely, penziony (2) v cenách od 18 500 000 Kč, následují obchody (2) od 1 980 000 Kč, kanceláře (2) od 5 500 000 Kč a ostatní komerční prostory (1) od 27 500 000 Kč.

Lokality komerčních prostor k prodeji

V obci Kladno nabízíme komerční prostory v celkem 4 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Komerční prostory na prodej v Kročehlavách (3), Komerční prostory na prodej v Rozdělově (1), Komerční prostory na prodej v Dubí (1), Komerční prostory na prodej v Kladně (1).

Nabídka komerčních prostor v obci Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 7 komerčních prostor z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde komerční prostory k prodeji inzerují tyto realitky: Jaroš Real Estate s.r.o. (1), RE/MAX G8 Reality Kladno (1), KOMFORT REALITY s.r.o. (1), EVROPA realitní kancelář Kladno (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), CENTURY 21 Česká republika (1), a M&M reality holding a.s. (1),.

Prodej komerčních prostor podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy komerčních prostor:

Jak najít vhodný komerční prostor na prodej v obci Kladno?

Pokud máte konkrétní představu komerčního prostoru, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný komerční prostor na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví komerční prostor podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout komerční prostor v Kladně?

V obci Kladno působí 148 realitních makléřů, spadajících pod 56 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Monika Tyleová, Veronika Hrabčák Kohoutová, Bc Lukáš Holeček, Otto Rudovský, Radek Janatka, Jana Nekvinda Vraštilová, Bc. Lenka Antošová a Eva Vondrová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Irena Hřibová (22). Pokud chcete prodat či pronajmout komerční prostor vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet komerčních objektů na prodej: 6

Prodej kanceláře, Kladno, Cyrila Boudy

Prodej secesního domu s dispozičním řešením 6+1, garáží, využitelnou půdou a sklepy na pozemku o celkové rozloze 460 m2 v obci Kladno. K domu dále přináleží zahrada za domem o rozloze 212 m 2. Zastavěná plocha domu je…

Prodej hotelu, penzionu, Kladno - Rozdělov, Štefánikova

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej zavedené restaurace a penzionu U Zlatého selátka, Kladno Rozdělov. V přízemí domu je restaurace s kapacitou 50 osob, lovecký salonek pro 16 osob, zahrádka 30 osob a ve sklepních prostorech vinotéka s krbem pro 20 osob. Dále je zde kuchyně, umývárna nádobí,…

Prodej obchodu, Kladno - Dubí

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji objekt bývalé "Jednoty" v Kladně - Dubí, Lidická ulice, na pozemku o celkové výměře 861m2. Dnes v objektu výrobní prostor - truhlárna a kancelář a dále v objektu dva menší byty a dále na pozemku umístěn mobilheim. Objekt…

Prodej kanceláře, Kladno - Kročehlavy, Dělnická

Kladno, největší středočeské město kousek od Prahy, na jehož okraji leží bývalý areál kdysi světově známého závodu Poldi. A na jeho hranici se nachází atypická administrativní budova nabízející širokou škálu využití. Budova prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí a bylo jí…

Prodej hotelu, penzionu, Kladno

CENTURY 21 Česká republika

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej modulovej stavby s celkovou plochou 2.000 m2. Tato stavba se skládá z 90 kompletních modulů, kterou lze využít jako dům pro seniory, ubytovnu nebo bydlení do průmyslových zon popřípadě jako ubytování pro letní tábor. Stavbu lze…

Prodej ostatní, Kladno - Kročehlavy, U tržnice

Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční objekt na lukrativním místě nově revitalizované pěší zóny Václavák v centru největšího kladenského sídliště Kročehlavy. Jedná se o plně podsklepený jednopodlažní objekt s užitkovou plochou 426 m2. V přízemí objektu…


TOPlist