51 740 aktuálních nabídek
od 896 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Garáže
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Užitná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha užitná: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Konstrukce
Poloha v obci
Dostupnost
Stav nemovitosti
Prezentace
Uložit filtr

Garáže na prodej Opavsko

Počet ostatních realit na prodej: 10

Prodej garáže, Opava - Předměstí, Hradecká

Broker Consulting, a.s.

Nabízíme Vám ke koupi garáž v Opavě na ulici Hradecká. Jedná se o zděnou, řadovou garáž stojící na vlastním pozemku. Do garáže je zaveden elektrický proud. V případě zájmu nás kontaktujte na prohlídku.

Prodej garáže, Opava, Bochenkova

ATRIM, spol.s r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pěknou, opravdu prostornou, zděnou garáž o ploše 24 m2. Nachází se v garážišti u Bochenkovy ulice v Opavě. Garáž je v dobrém stavu, suchá,…

Prodej garáže, Opava - Předměstí, Kylešovská

ByrFin Real Estate

Nabízím k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví o zastavěné ploše 21m², situovanou na ulici Kylešovská v Opavě. Garáž je suchá, udržovaná, bez jakékoliv známky vlhkosti, stojící na pozemku města - s ročním poplatkem ve výši 700,-Kč. Vrata…

Prodej garáže, Opava, H. Kvapilové

Realitní samoobsluha s.r.o.

Nabízíme k prodeji garáž v Opavě-Předměstí. Garáž je o velikosti 22m2 větší, vysoký strop. Voda a elektřina je na místě .V dobrém stavu v centru města. Žádaná lokalita. .

Prodej garáže, Opava, Otická

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví, která je o výměře 19 m2 a nachází se v Opavě. Garáž je suchá, uklizená a skoro nepoužívaná. Připojení k elektřině v řešení. V případě dotazů neváhejte kontaktovat realitního makléře.

Dražba garáže, Opava - Předměstí, U Náhonu

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Garáž, Opava-Předměstí. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je…

Vyvolávací cena: 400.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej garáže, Opava, Jiráskova

Hledáte ke koupi garáž v Opavě a stále jste nenašli? Zrovna jednu máme na klidném místě v garážišti za Tescem. Garáž je v osobním vlastnictví na pozemku města s ročním nájmem 750 Kč, samozřejmostí je elektřina 230V. Do garáže nezatéká a je naprosto…

Prodej garáže, Opava, Čajkovského

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji řadovou garáž o celkové výměře 19m2 v Opavě. Garáž je v osobním vlastnictví, nacházející se na pozemku města, roční nájemné za pozemek je cca 650,- Kč. Pro více informací kontaktujte makléře.

Prodej garáže, Opava, Bochenkova

Nabízíme prodej zděné garáže v klidné lokalitě Opavy. Garáž se nachází dobrém technickém stavu. Garáž je suchá. Pozemek pod garáží je ve vlastnictví obce. Více informací u makléře.

Prodej garáže, Opava, Ovocná

Nabízíme Vám ke koupi garáž, která se nachází v klidné lokalitě v Opavě, ulice Ovocná. Garáž je napojena na elektrický proud a stojí na pozemku v osobním vlastnictví. Více informací u makléře.


TOPlist