56 255 aktuálních nabídek
od 927 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Komerční účely
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Ostrava
V okruhu
Ostrava
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Komerční účely na prodej, obec Ostrava

Aktuálně se zde cena komerčních pozemků k prodeji pohybuje od 666 000 Kč do 27 500 000 Kč

Ceny komerčních pozemků v obci Ostrava

Cena komerčních pozemků na prodej v obci Ostrava se momentálně pohybuje od 666 000 Kč do 27 500 000 Kč.

Jaké jsou pozemky na prodej v obci Ostrava?

Na trhu v Ostravě jsou v současné době různé druhy pozemků, kdy nejpočetnější jsou stavební parcely (40) v cenách od 700 000 Kč, následují zemědělská půda (12) od 98 144 Kč, louky (10) od 111 000 Kč, ostatní pozemky (7) od 99 000 Kč, komerční pozemky (4) od 666 000 Kč, zahrady (3) od 490 000 Kč a lesy (1) od 2 200 000 Kč.

Lokality komerčních pozemků k prodeji

V obci Ostrava nabízíme komerční pozemky v celkem 2 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Komerční pozemky na prodej v Kunčičkách (2), Komerční pozemky na prodej v Slezské Ostravě (1).

Komerční pozemky si můžete vybrat také dle městských částí: Komerční pozemky na prodej MČ Slezská Ostrava (2).

Nabídka komerčních pozemků v obci Ostrava dle inzerenta:

V Ostravě a okolí pochází 4 komerční pozemky z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde komerční pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: 108 AGENCY, s.r.o. (1), Rybka Reality s.r.o (1), M&M reality holding a.s. (1), a HVB Real Estate s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný komerční pozemek na prodej v obci Ostrava?

Pokud máte konkrétní představu komerčního pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný komerční pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví komerční pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout komerční pozemek v Ostravě?

V obci Ostrava působí 10 realitních makléřů, spadajících pod 7 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, JOLK REALITY Opava, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Ostrava

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Bert Ramp, Petra Tvardková, Michal Lesňák, Jakub Láryš, Ing. Roman Cilný, Ing. Petr Fiala, Lucie Zajícová, František Kalina, Pavel Kubín a Ing. Zuzana Peer.

Nejvíce nemovitostí v okolí Ostravy-město nabízí Demčáková Radka (2). Pokud chcete prodat či pronajmout komerční pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej komerčního pozemku, 3500m2, Ostrava - Slezská Ostrava

HVB Real Estate s.r.o.

Prodej pozemku ke komerčnímu využití o celkové ploše cca 3 500 m2. Určeno k výstavbě objektu s občanskou vybaveností. Pozemek navazuje na nově vybudované IS a příjezdovou cestu. Jedná se o frekventované místo v centru města Ostravy, městská…

Prodej komerčního pozemku, Ostrava

Nabízíme k prodeji, areál bývalého lihovaru v městské části Ostravy - Radvanice, jehož celková výměra činí 4252 m2. Objekt je vhodný k vybudování sídla firmy, skladu, výrobě. Dle územního plánu jsou pozemky určeny k bydlení, občanského vybavení, službám,…

Prodej komerčního pozemku, 562m2, Ostrava - Kunčičky, Stavovská

Rybka Reality s.r.o

Nabízíme k prodeji stavební místo o výměře 562 m2 v Ostravě - Kunčíčkách na ulici Stavovská. Pozemek je rovinatý a nachází se v lesoparku. Pozemek je dle územního plánu určený pro volnočasové aktivity jako - relaxační…

Prodej komerčního pozemku, 25000m2, Ostrava - Kunčičky, Frýdecká

108 AGENCY, s.r.o.

108 Agency představuje prodej exkluzivního komerčního pozemku v Ostravě na ulici Frýdecká vhodného především pro City logistiku, E-commerce nebo Retail. Pozemek disponuje vlastním vjezdem z ul. Frýdecká a má tak skvělé dopravní napojení a viditelnost. Pozemek je vedle…

27.500.000,-, (1.100,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist