52 052 aktuálních nabídek
od 900 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej Blaník

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 18000m2, Bystřice - Mlýny

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rozsáhlých pozemků se zemědělskou usedlostí, s budovou bývalého mlýna a krásným rybníkem, kterým protéká mlýnský potok. Romantické prostředí uprostřed překrásné přírody. Celková zastavěná plocha činí 1236 m2, vodní plocha rybníka…

Prodej stavebního pozemku, 2173m2, Sázava, Zúžená

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme exkluzivní stavební parcelu o výměře 2173 m2 nad městem Sázava v oblasti Černé Budy. Pozemek je jednou z 8 stavebních parcel, které jsou nejvýše položenými parcelami v Sázavě a od centra města jsou vzdáleny 3 min. autem…

Novinka
7.170.900,-, (3.300,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1563m2, Sázava, Zúžená

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme exkluzivní stavební parcelu o výměře 1563 m2 nad městem Sázava v oblasti Černé Budy. Pozemek je jednou z 8 stavebních parcel, které jsou nejvýše položenými parcelami v Sázavě a od centra města jsou vzdáleny 3 min. autem…

Novinka
5.157.900,-, (3.300,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 706m2, Sázava, Zúžená

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme exkluzivní stavební parcelu o výměře 706 m2 nad městem Sázava v oblasti Černé Budy. Pozemek je jednou z 8 stavebních parcel, které jsou nejvýše položenými parcelami v Sázavě a od centra města jsou vzdáleny 3 min. autem…

Novinka
2.329.800,-, (3.300,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 2915m2, Vlašim - Bolina

Finpos realitní kancelář

Nabízíme k prodeji soubor stavebních parcel o výměře 2.915m v obci Bolinka ve svahu kopce Loreta. Na kraji pozemku jsou kompletní přípojky pro kanalizaci, vodu a elektřinu. Dle územního plánu je možné na pozemcích postavit až tři samostatné rodinné domy, čtyři…

Prodej stavebního pozemku, 1953m2, Poříčí nad Sázavou, Spojovací

Zprostředkujeme Vám exkluzivní prodej rovinatého stavebního pozemku se samostatným příjezdem o velikosti 1953m2 v Poříčí nad Sázavou. V územní plánu jako zóna B1 určená k výstavbě rodinných domů. Má mírně lichoběžníkový tvar s orientací sever - jih. Přístupný je…

3.808.350,-, (1.950,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 14551m2, Chýnov, Zámecká

Exkluzivně nabízíme na prodej soubor zemědělských pozemků o celkové výměře 14.551m v Katastrálním území obce Chýnova u Tábora, a v Katastrálním území obce Nové Vsi u Chýnova, v okrese Tábor. Předmětem prodeje je ideální polovina výměry 15 pozemků ve dvou…

Novinka
775.000 Kč (53,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 889m2, Týnec nad Sázavou - Čakovice, Čakovice

Reality 11 Vám zprostředkují pozemek o velikosti 889 m2 pro stavbu domu v obci Čakovice ukryté v srdci přírodního parku Hornopožárský les. Čakovice jsou vesnice v okrese Benešov. Od roku 2006 jsou součástí města Týnec nad Sázavou. Nacházejí se v údolí…

4.499.900 Kč (5.062,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 976m2, Poříčí nad Sázavou, Žižkova

Finpos realitní kancelář

Nabízíme na prodej stavební pozemek o výměře 976 m2, Poříčí nad Sázavou v atraktivní části města kousek od Prahy. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru. Je kompletně zasíťovaný - elektřina, vodovod a městská kanalizace, vjezd na pozemek je…

4.299.000 Kč (4.405,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 2952m2, Ledeč nad Sázavou, Růžová

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme vám pozemek pro výstavbu samostatného rodinného domu přímo v centru města Ledeč nad Sázavou. Pozemek o celkové výměře 2.952 m2 má úchvatný výhled na Hrad Ledeč nad Sázavou a řeku Sázavu. Je zde hotová projektová dokumentace a započaté řízení…

Novinka
5.600.000 Kč (1.897,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1147m2, Pyšely, Na Vráži

Chcete stavět a bydlet v oblíbené lokalitě s dobrou dostupností do Prahy? Pak právě pro vás tady máme nádherný stavební pozemek v lukrativních Pyšelích, které jsou velmi oblíbeným a vyhledávaným místem. Pozemek o velikosti 1.147 m2 je situovaný…

Prodej stavebního pozemku, 1007m2, Pacov

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 1007 m2, pozemek se nachází na velmi klidném místě s nádherným výhledem do přírody. V nedaleké obci Pacov se nachází veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchod, atd.) Velice dobrá dopravní…

1.321.000 Kč (1.312,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1407m2, Pyšely - Kovářovice

BIDLI reality, a.s.

Prodej stavebního pozemku na jihozápadně orientovaném slunném pozemku s nádherným výhledem do okolní krajiny celkové výměry 1407 m2. Na pozemku se nachází vrtaná studna a přípojka elektro. Dle platného ÚP činí max. zastavěnost pozemku 20% z celkové plochy,…

Novinka
4.242.000 Kč (3.015,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1119m2, Sázava, Zúžená

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme exkluzivní stavební parcelu o výměře 1119 m2 nad městem Sázava v oblasti Černé Budy. Pozemek je jednou z 8 stavebních parcel, které jsou nejvýše položenými parcelami v Sázavě a od centra města jsou vzdáleny 3 min. autem…

Novinka
3.692.700,-, (3.300,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba zemědělské půdy, 7923m2, Načeradec - Olešná

Centrum aukcí.cz s.r.o.

Nemovité věci jsou situovány v okrese Benešov, v městysi Načeradec, části Olešná, jižně od souvisle zastavěného území obce. Pozemek parc.č. 158 je v Územním plánu obce zařazen v plochách NZ (plochy zemědělské). Pozemky parc.č. 157, 148 a 145 jsou zařazeny v plochách NP…

Novinka
Vyvolávací cena: 211.333,- Kč, (27,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 281m2, Uhlířské Janovice, Uhlířské Janovice

ve výhradním zastoupení prodej malého pozemku v centru Uhlířských Janovic. Pozemek je určen k bydlení a je vzdálen cca 170 m vzdušnou čarou od náměstí. Veškeré inženýrské sítě jsou v komunikaci před pozemkem. Zastavitelnost je zde 40%. V Uhlířských Janovicích je…

1.260.500 Kč (4.486,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 3899m2, Tábor, Soběslavská

AZ Bydlení s.r.o.

Pozemek je určen ke smíšené bytové zástavbě umístěn v širším centru města Tábora u hlavní obchodní zóny v blízkosti sportovně relaxačního areálu města, napojeného na cyklistické stezky vedoucí kolem řeky Lužnice.Na tuto parcelu byla v minulosti vlastníkem zpracována…

12.866.700,-, (3.300,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 650m2, Vlašim - Domašín

CENTURY 21 Česká republika

Dovolujeme si Vám nabídnou prodej stavebního pozemku na severovýchodě Vlašimi - v krásné oblasti Belvedéru v Domašíně. Obdélníková parcela o výměře 650 m2 je situovaná, na mírně skloněném rovinném jižně orientovaném pozemku. Připojení je…

3.250.000 Kč (5.000,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 803m2, Pyšely, Pod Zahrady

Ausburher Reality

Nabízíme pěkný stavební pozemek o výměře 803 m2 v klidné části města Pyšely. Pozemek v původní zástavbě mírně svažuje k jihu a je připojen na všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace). Malebné město Pyšely disponuje kompletní občanskou…

6.490.000 Kč (8.082,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 162m2, Načeradec - Řísnice

AVILAS reality s.r.o.

Nabízíme k prodeji 1/18 (162 m2) z celkových 2.924 m2 na zemědělském pozemku - orná půda v k.ú. Řísnice. V současné době bez pachtovní smlouvy.


TOPlist