52 020 aktuálních nabídek
od 900 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej Dolní Berounka

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 585m2, Zadní Třebaň, Pod Chybou

Zprostředkujeme Vám v přímém zastoupení majitele prodej pozemků 323 m2 a 262 m2 (5.111 Kč/m2) v chatové oblasti, ul. Pod Chybou, Zadní Třebáni. Pozemky navazují na sebe a tak může být smysluplné koupit je oba. V minulosti na nich…

Prodej zemědělské půdy, 2000m2, Řevnice, Řevnice

Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemků o celkové ploše 2000m2 mezi obci Řevnice a Halouny. Jedná se o soubor pozemků částečně navazujích na zástavbu a nacházejících se v poli částečně přepojených. Druh pozemků: koryto vodního toku, orní půda…

970.000,-, (485,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1089m2, Černošice

Vomastek s.r.o.

Nabízíme k prodeji velkorysý pozemek o 1089 m2 pro výstavbu vily. V ceně pozemku je platné stavební povolení na výstavbu moderní rodinné vily, kterou navrhl architektonický ateliér A32 pod taktovkou Arch. Ing. Koláře. Jedná se o dvoupodlažní moderní dům…

Prodej stavebního pozemku, 16067m2, Králův Dvůr

ERA ONE

Realitní společnost ERA ONE Brodan & Kutzendörfer nabízí k prodeji zajímavý soubor investičních pozemků o výměře 16067 m2 nacházejících se v atraktivní lokalitě v Králově Dvoře - Počaply a je určen platným územním plánem obce k výstavbě rodinných…

Prodej zahrady, 1290m2, Srbsko

iRealitka.cz

Prodej krásného a slunného pozemku v současné době využívaného jako zahrada o celkové výměře 1.290 m2, který se nachází v obci Srbsko (okr. Beroun), katastrální území Srbsko u Karlštejna, přímo u řeky Berounky a na dosah právě hradu Karlštejn.…

Prodej ostatní, 1290m2, Srbsko

iRealitka.cz

Prodej krásného a slunného pozemku v současné době využívaného jako zahrada o celkové výměře 1.290 m2, který se nachází v obci Srbsko (okr. Beroun), katastrální území Srbsko u Karlštejna, přímo u řeky Berounky a na dosah právě hradu Karlštejn.…

Prodej stavebního pozemku, 1607m2, Karlštejn

Vomastek s.r.o.

Stavební pozemek v srdci Českého krasu. Chtěli byste bydlet v krásné přírodě, mít malé město jako na dlani a to vše s  dostupností 30min do Prahy?Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek o 1607m2. Pozemek je na kopci v mírném svahu a s výhledem…

Novinka
8.035.000 Kč (5.000,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1407m2, Černošice, Dr. Janského

Engel & Völkers Prague

V exkluzivním zastoupením Vám představujeme jedinečný stavební pozemek s projektem a stavebním povolením o celkové rozloze 1407 m2 v Černošicích na Praze-západ, který skýtá příležitost výstavby jednopodlažního rodinného domu s dispozicí 4+kk/5+kk…

13.890.000 Kč (9.872,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1347m2, Černošice, Vrážská

Engel & Völkers Prague

Exkluzivně nabízíme stavební pozemek o výměře 1347 m2 s platným stavebním povolením na výstavbu třípodlažního rodinného domu o užitné ploše 487 m2. Pozemek je polohován na hranici ulic Vrážská a Klatovská v příjemném rezidenčním…

Prodej zemědělské půdy, 50779m2, Černošice

V exkluzivní zastoupení Vám zprostředkujeme prodej zajímavé, mírně svažité zemědělské parcely o rozloze 50.779m2, v lokalitě Praha-západ, Černošice. Pozemek se nachází u hranice parcel pro výstavbu rodinných domů a nemá žádná omezení, ani jej nekřižují dráty vysokého…

Prodej zahrady, 371m2, Vráž, Za Velkým vrchem

Reality-Sever

Nabízíme k prodeji zahradu s chatou k rekreaci v obci Vráž u Berouna o výměře371m2. Jedná se o smíšenou stavbu z cihel a cementovláknitých desek s dvěma podlažími. Přízemí tvoří kuchyň, schody vedoucí do patra, kde je pokoj, větší chodba…

Prodej stavebního pozemku, 692m2, Řevnice

Chystáte se stavět a hledáte vhodný pozemek v super lokalitě? Jeden pro Vás tady máme.. Předmětem prodeje je rovinatý, oplocený pozemek v Řevnicích, okres Praha-západ. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí na hranici parcely z Tyršovy ulice. Pozemky parc. č. 486/5…

6.500.000 Kč (9.393,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1769m2, Všenory

Středočeské reality, spol. s r.o.

Dovolujeme si nabídnout stavební pozemek o velikosti 1769  m2 ve Všenorech. Samotný pozemek je za cenu 6 200 000,- Kč. Je zde možnost koupit to jako celek s lesní plochou o velikosti 27 216 m2 a  cena za les by byla 1 030 000,-…

6.200.000 Kč (3.505,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej ostatní, 3382m2, Všenory

Předmětem prodeje je pěkný, rovinatý pozemek o výměře 3 382 m2 v obci Všenory v okrese Praha-západ. Pozemek se nachází přímo u řeky Berounky u železničního mostu. Dle katastru nemovitostí je evidován jako trvalý travní porost. Všenory se rozkládají zčásti…

Prodej stavebního pozemku, 8243m2, Karlštejn

Vomastek s.r.o.

Chtěli jste vždy bydlet v krásné přírodě, mít malé město jako na dlani a dostupností 30min do Prahy?Exkluzivně Vám nabízíme 2 stavební pozemky s vlastní zahradou. První parcela 1607m2, druhá parcela 2995m2. K oběma parcelám náleží zahrada o celkovém výměře 3641m2.…

Prodej zemědělské půdy, 8621m2, Dobřichovice, Dobřichovice

Reality 11 Vám zprostředkují koupi dvou pozemkových parcel. První parcela o výměře 4639 m2 v k.ú. Dobřichovice, vedená v ÚP jako OP - plochy zemědělské - orná půda. Druhá parcela o výměře 3982 m2 v k.ú. Vonoklasy, vedená v ÚP…

Aktualizováno
603.470,-, (70,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1015m2, Králův Dvůr - Popovice

ERA ONE

Pozemek rezervován do 31.01.2023! Nabízíme k prodeji stavební pozemek ve velmi žádané lokalitě Králův Dvůr – Popovice o celkové výměře 1015 m2. Popovice jsou součástí města Králův Dvůr, teče tudy řeka Litavka, a vede železniční trať Praha – Plzeň.…

Prodej ostatní, 915m2, Loděnice

Broker Consulting, a.s.

K prodeji stavební pozemek o 915 m2, který momentálně prošel vyčištěním travnatého a dřevnatého porostu.Zavedeny inženýrské sítě: Vodovodní řád (šachta na pozemku)Plynová přípojka - HUPElektřinaStavební pozemek s vybudovanou studií pro rodinný dům…

Prodej stavebního pozemku, 492m2, Zadní Třebaň

V přímém zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek s malou chatičkou v rekreační oblasti ve velmi žádané lokalitě. Pozemek o výměře 492 m2 se nachází v části obce Zadní Třebáň za tratí, okres Beroun, nachází se v mírném svahu…

Prodej stavebního pozemku, 1180m2, Beroun

Přímo v Berouně vám nabízíme pozemek pro stavbu jednoho rodinného domu. Pozemek s výhledem na Beroun, orientací na jihovýchod a připravenými sítěmi ke stavbě RD. V lokalitě poblíž budoucího parku Homolka. Celková plocha pozemku je 1180 m2 (pozemek…

11.400.000 Kč (9.661,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist