55 190 aktuálních nabídek
od 900 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Stavební pozemek
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Stavební pozemek na prodej Kladno

Aktuálně se zde cena stavebních parcel k prodeji pohybuje od 1 500 000 Kč do 50 000 000 Kč

Ceny stavebních parcel v okrese Kladno

Cena stavebních parcel na prodej v okrese Kladno se momentálně pohybuje od 1 500 000 Kč do 50 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 7 187 Kč do 239 563 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena stavebního pozemku se v tomto okrese pohybuje kolem 5 980 Kč/m2, zahrady okolo 1 369 Kč/m2 a u zemědělského pozemku je to 309 Kč/m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější stavební parcely k prodeji v okrese Kladno.

Jaké jsou pozemky na prodej v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy pozemků, kdy nejpočetnější jsou stavební parcely (63) v cenách od 1 500 000 Kč, následují zemědělská půda (17) od 29 990 Kč, ostatní pozemky (8) od 200 000 Kč, louky (3) od 50 000 Kč, zahrady (3) od 1 600 000 Kč a komerční pozemky (2) od 5 617 500 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality stavebních parcel k prodeji

V okrese Kladno nabízíme stavební parcely v celkem 34 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej stavebních parcel v Kladně (6), Prodej stavebních parcel ve Stochově (5), Prodej stavebních parcel v Horním Bezděkově (5), Prodej stavebních parcel v Brandýsku (5), Prodej stavebních parcel v Beřovicích (4), Prodej stavebních parcel v Lánech (2), Prodej stavebních parcel v Unhošti (2), Prodej stavebních parcel v Hřebči (2), Prodej stavebních parcel v Bílichově (2), Prodej stavebních parcel v Malíkovicích (2), Prodej stavebních parcel v Pcherách (2), Prodej stavebních parcel v Kyšicích (2), Prodej stavebních parcel v Družci (2), Prodej stavebních parcel v Slaném (2), Prodej stavebních parcel v Želenicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat stavební parcelu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Jak vybrat stavební parcelu podle vlastností a lokality

Stavební pozemek nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (24), klidná část obce (17), okraj obce (7).

Určitě se ale nespoléhejte na to, že když je v současnosti pozemek v klidné části obce, že tomu bude i nadále. Často se parcela prodává v rámci developerského projektu, takže i na sousedních parcelách brzy vyrostou nové domy, obydlené novými sousedy.

U polohy pozemku však nejde jen o klid na spaní a odpočinek či blízkost k přírodě, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů. Stavební pozemek na kraji malé obce často znamená dojíždění za každé situace: do práce, do školky s dětmi, i pro rohlík ke snídani.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete parcelu v blízkosti železniční nebo  autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého pozemku, na kterém plánujete stavět bydlení, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Stavební parcely podle napojení na inženýrské sítě

Pokud se chystáte stavět, bude při rozhodování o koupi stavebního pozemku hrát roli napojení pozemku na různé inženýrské sítě. V zásadě jde o čtyři přípojky: vodovod, kanalizace, elektřina a plyn. V nabídce stavebních pozemků je možné vyfiltrovat si kompletně zasíťované parcely, které skýtají velký komfort, ovšem jejich cena bývá samozřejmě vyšší.

Zasíťované pozemky naleznete hlavně u nových developerských projektů. Naopak pozemky o samotě, v klidné lokalitě, na tom budou hůře. Na takovém pozemku bez vody pak musíte plánovat se studní, bez kanalizace řešíte jímku nebo ČOV a tak dále, čímž nám rostou i celkové náklady na stavbu.

Velikost stavební parcely, svažitost, poloha

Obvyklá velikost stavebních parcel se pohybuje mezi 700 až 900 m2. Parcely menší než 600 m2 již mohou představovat problém, kdy se na ně například větší bungalov prostě nevejde. Svou roli samozřejmě hraje také tvar celého pozemku.

Platí to i pro svažitost. Čím je větší, tím bude jakákoli stavební činnost dražší. V této souvislosti je vhodné zmínit i další problémy, které může poloha pozemku přinést: pokud je například kanalizace nad pozemkem, bude třeba odpad přečerpávat. U pozemku situovaného pod úrovní ulice vzniká potíž také se stékáním dešťové vody. Každé řešení podobného problému ve výsledku prodražuje vaši stavbu.

U stavebních pozemků proto prostudujte veškerý kontext, jako je jeho svažitost, orientace na světové strany, příjezdové cesty, možné služebnosti, budoucí výstavba v okolí a další.

Nabídka stavebních parcel v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 63 stavebních parcel z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde stavební parcely k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (12), CENTURY 21 Česká republika (10), RE/MAX G8 Reality Kladno (5), Reality Minor (4), Jaroš Real Estate s.r.o. (3), Slánské reality s.r.o. (2), Coloseum 21 (2), Vilímková Reality (2), 1JMREALITY - Jan Maroušek (2) a EVROPA realitní kancelář Kladno (2).

Jak najít vhodnou stavební parcelu na prodej v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu stavební parcely, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou stavební parcelu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 8 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví stavební parcela podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout stavební parcelu v Kladně?

V okrese Kladno působí 46 realitních makléřů, spadajících pod 27 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha a Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Bronislav Zámiš, Otto Rudovský, Radek Janatka, Veronika Kohoutová, Monika Tyleová, Bc Lukáš Holeček, Ing. arch. Ivana Korbelová a Jana Nekvinda Vraštilová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Dominik Ondrůšek, LL.M. (5). Pokud chcete prodat či pronajmout stavební parcelu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 1140m2, Černuc - Bratkovice

CENTURY 21 Česká republika

Hledáte klidné místo pro stavbu rodinného domu nebo investici pro uchovaní hodnoty Vašich finančních úspor? Nechcete dělat kompromis mezi lokalitou s výbornou dostupností do Prahy a naprostým klidem v blízkosti přírody? Pak mám pro Vás krásný rovinný pozemek o výměře…

4.490.000 Kč (3.939,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1039m2, Beřovice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1039 m2 v obci Bakov Beřovice, okres Kladno. Jedná se o rovinatý pozemek, který byl oddělen GP z celkového pozemku 2078 m2. K prodeji jsou obě jeho poloviny. Dle územního plánu je pozemek…

3.900.000 Kč (3.754,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 2078m2, Beřovice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2078 m2 v obci Bakov u Beřovic, okres Kladno. Jedná se o rovinatý pozemek lichoběžníkového tvaru, který lze rozdělit dále na dva samostatné pozemky se shodnou výměrou 1039 m2, a to na základě…

Prodej stavebního pozemku, 396m2, Pavlov

Prodej stavebního pozemku 396 m2, obec Pavlov, okres Kladno. Tento udržovaný pozemek v osadě na okraji obce, je doplněn o mobilní dům Willerby Lyndhurst s užitnou plochou 41 m2. Mobilheim má dispozici 3+1, koupelnu se sprchou, toaletu. Zateplený…

Prodej stavebního pozemku, 972m2, Pletený Újezd

Nabízíme k prodeji pozemek určený pro výstavbu RD v obci Pletený Újezd. Pozemek má téměř obdélníkový tvar se stranami cca 21 x 47 m. Jedná se o poslední pozemek na západním okraji obce, dle platného územního plánu se tímto směrem nebude obec dále rozšiřovat. Přívod vody…

Prodej stavebního pozemku, 2806m2, Kyšice, Braškovská

1JMREALITY - Jan Maroušek

Nabízíme k prodeji investiční pozemek, respektive spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemku parc.č.89/9 a parc.č.73 s celkovou výměrou 5613m2, v obci Kyšice u Kladna. Jedná se o pozemky, které jsou dle územního plánu(ve fotogalerii) určeny pro obytnou zástavbu,…

6.453.800 Kč (2.300,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 21268m2, Stochov

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji nezasíťovaný, rovinatý stavební pozemek o výměře 41 813 m2 v žádané lokalitě - na okraji obce Honice, části "Stochov". Pozemek je územním plánem určen ke stavbě rodinných / řadových domů ( individuální městské bydlení v rodinných…

Prodej stavebního pozemku, 3863m2, Doksy

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v okrajové části obce Doksy u Kladna, na klidném místě v blízkosti lesa o celkové výměře 3863 m2 . Jedná se o prodej souboru 3. pozemků, z nichž na pozemcích o výměře 1761 m2 je…

13.520.500 Kč (3.500,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 816m2, Hřebeč, Bezručova

Coloseum 21

Nabízíme k prodeji kompletně zasíťovaný pozemek, který se nachází v klidné okrajové lokalitě vyhledávané obce Hřebeč. Pozemek o velikosti 8168m2 je určen k výstavbě samostaně stojícího rodinného domu. Atraktivní, velmi hezká,klidná lokalita s výhledem do zeleně,…

Aktualizováno
6.530.000 Kč (8.002,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Horní Bezděkov

Exkluzivně Vám nabízíme k podeji stavební pozemek o velikosti 1265m2. Na pozemku je v současné době stavba určená pro rodinnou rekreaci s evidenčním číslem. Dle územního plánu je přípustné využít pozemek pro bydlení, nerušící stavby, polyfunkční objekty, obchodní zařízení,…

Prodej stavebního pozemku, 2652m2, Žižice

Reality PROSTOR s.r.o.

Tento prostorný pozemek se nachází na velmi lukrativním místě obce Žižice, v okrajové, klidné, přírodní části, v blízkosti rybníka či lesa pro příjemný relax a kontakt s přírodou. V současné době probíhá budování této nové lokality, výkopové práce jsou již…

9.282.000,-, (3.500,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 521m2, Libušín

Nabízíme k prodeji krásný pozemek určený pro výstavbu rodinného domu v obci Libušín u Kladna. Jižně orientovaný pozemek s nádherným výhledem do krajiny má rozlohu 521 m2. Součástí prodeje je příjezdová cesta k pozemku, která bude zdarma převedena…

2.840.000 Kč (5.451,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 521m2, Libušín

Nabízíme k prodeji krásný pozemek určený pro výstavbu rodinného domu v obci Libušín u Kladna. Jižně orientovaný pozemek s nádherným výhledem do krajiny má rozlohu 521 m2. Součástí prodeje je příjezdová cesta k pozemku, která bude zdarma převedena…

Prodej stavebního pozemku, 1057m2, Brandýsek

BHJV spol. s r.o.

Nabízíme k prodeji krásnou stavební parcelu v obci Brandýsek okr. Kladno na stavbu rodinného domu o velikosti 1.057m2 s nádherným výhledem na celou obec. Pozemek je umístěn na okraji obci v klidné zástavbě rodinných domů. K pozemku je přivedena elektřina,…

4.400.000 Kč (4.163,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 2692m2, Řisuty

V Řisutech u Slaného Vám nabízíme celkem 3 investiční stavební pozemky, každý o ideální velikosti kolem 800 m2. Pozemky jsou územním plánem určeny pro stavbu rodinného domu s charakterem venkovské zástavby a nacházejí se v klidné části obce uprostřed zahrad.…

7.950.000 Kč (2.953,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 816m2, Řisuty

V Řisutech u Slaného Vám nabízíme investiční stavební pozemek o ideální velikosti 816 m2. Pozemek je územním plánem určen pro stavbu rodinného domu s charakterem venkovské zástavby a nachází se v klidné části obce uprostřed zahrad. Aktuálně se připravuje…

2.650.000 Kč (3.248,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Vinařice

Je Vaším snem bydlet v novém domě na rovinatém pozemku v blízkosti města? Pozemek o výměře 1131 m2 se nachází ve Vinařicích u Kladna a je veden dle platného územního plánu obce jako plocha smíšená obytná. Na hranici pozemku se nacházejí IS…

Prodej stavebního pozemku, 850m2, Libušín

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 850 m2 v Libušíně, lokalita pod Sv. Jiřím, okres Kladno. Pozemek je určen pro výstavbu RD, je vydané územní rozhodnutí, jsou zde přípojky vody a elektřiny, odpad se musí řešit čističkou nebo jímkou. Jedná se…

3.875.000 Kč (4.559,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 748m2, Libušín

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 748 m2 v Libušíně, lokalita pod Sv. Jiřím, okres Kladno. Pozemek je určen pro výstavbu RD, je vydané územní rozhodnutí, jsou zde přípojky vody a elektřiny, odpad se musí řešit čističkou nebo jímkou. Jedná se…

3.416.000 Kč (4.567,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Kladno, Vrapická

Nabízím na prodej stavební pozemek 815 m?, který se nachází v městské zástavbě a je vhodný k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pro bližší informace mne kontaktujte.


TOPlist