Funkce uživatele
Region
mapa

2 051 100 Kč

Hypotéku?
  • 2 150 Kč za m²
  • včetně provize

Nemovitost nabízí
REALITY BLATNÁ - RNDr. Petr Kerndl

8 063 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Dopravní spojení Vlak, Silnice
ID nemovitosti 22011
Stav nemovitosti Dobrý
Elektřina 230 V
Datum vložení 16. ledna 2026
Plocha celková 954 m²
Příjezdy Asfalt
Cena 2 051 100 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha pozemku 954 m²

Popis nemovitosti

Stavební pozemek, původně využívaný jako zahrada (několik starších ovocných stromů), územním plánem určen ke stavbě rodinného domu. Výměra cca 950 m2.
Část pozemku zarostlá náletovými dřevinami, dle požadavku kupující strany lze před prodejem pozemek na náklady prodávajícího zrekultivovat.
Vybavení: El. energie, kopaná studna, možnost napojení na veřejný vodovod, dřevěná zahradní chatka, zemní sklep.
Poloha: Na severozápadní okraji města Blatná, ulice Chlumská. Mírný jihovýchodní sklon. Nově přístup po asfaltové komunikaci.
V místě veškerá občanská vybavenost (střední a základní školy, poliklinika, obchody, restaurace, sportoviště,...). Praha – asi 100 km.
Využití: Ke stavbě rodinné domu k trvalému i rekreačnímu bydlení, umístění mobilheimu, jako zahrada, sad, investice….

V případě vážného zájmu další inf. na tel. č.: 604 518 400, 383 423 522, 383 423 357.