Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

7 744 932 Kč

  • 5 092 Kč za m²
big left
big right
Nemovitost nabízí
David Houška

33 984 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

ID nemovitosti 30884
Stav nemovitosti Bezvadný
Datum vložení 30. srpna 2023
Plocha celková 1 521 m²
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

exkluzivní prodej kouzelného pozemku na stavbu domu o celkové výměře 1521m2 v klidné lokalitě s nedalekým vstupem k vodě u obce Bližší Lhota v Horní Plané. Rovinatý pozemek je napojen zpevněnou cestou na komunikaci. Pozemek nabízí velkou míru soukromí s výhledem na jezero. Pozemek je připraven k výstavbě - jsou na něj již přivedeny inženýrské sítě - elektřina, vrt. Pozemek je dle ÚP určen jako SMÍŠENÉ OBYTNÉ REKREAČNÍ (SOR) Hlavní využití: Vymezené plochy za účelem zajištění podmínek pro rekreaci a bydlení v kvalitním prostředí. Pozemky staveb pro bydlení, ubytování a rekreaci, pozemky dalších staveb a zařízení související s rekreací -občanského vybavení. Další možné využití pro sport a relaxaci, parkovací stání, odstavná stání a garáže pro potřeby vyvolané hlavním, přípustným a podmíněně přípustným využitím území na vlastních pozemcích, plochy pro lázeňství a wellness služby.
Více informací včetně možnosti využití stávajícího projektu na dům je k dispozici na vyžádání. Jedná se o velmi zajímavou investici - budoucí nemovitost lze využít jak na celoroční bydlení, tak i na rekreaci.
Na pláž největší vodní plochy v Česku 160m a do ráje pro lyžaře na rakouský Hochficht je to co by kamenem dohodil. Bližší informace u makléře. Ev. číslo: 30884. Bližší informace Vám sdělí David Houška, 731 421 111, d.houska@home4people.cz

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Podobné nemovitosti

Zobrazit vše (18)
small left
small right
Reklama

Možná se vám bude hodit

mail

Geodeti

Geo JK

Adresa: Sídliště 506, Velešín, 38232
Email: daniel.kudlacek@seznam.cz
Web: http://geojk.cz