55 888 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Zahrada
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Beroun, - okres
okres Beroun
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Zahrada na prodej Beroun

Aktuálně se zde cena zahrad k prodeji pohybuje od 380 000 Kč do 2 521 000 Kč

Ceny zahrad v okrese Beroun

Cena zahrad na prodej v okrese Beroun se momentálně pohybuje od 380 000 Kč do 2 521 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější zahrady k prodeji v okrese Beroun.

Jaké jsou pozemky na prodej v okrese Beroun?

Na trhu v Berounu jsou v současné době různé druhy pozemků, kdy nejpočetnější jsou stavební parcely (77) v cenách od 2 900 000 Kč, následují zemědělská půda (13) od 346 000 Kč, zahrady (7) od 380 000 Kč, louky (5) od 139 900 Kč, ostatní pozemky (4) od 306 400 Kč a komerční pozemky (2) od 18 900 000 Kč.

Lokality zahrad k prodeji

V okrese Beroun nabízíme zahrady v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej zahrad v Chodouni (3), Prodej zahrad v Hlásné Třebani (1), Prodej zahrad v Zaječově (1), Prodej zahrad v Tlustici (1), Prodej zahrad v Hořovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat zahradu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Beroun sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kladno, Praha-západ, Příbram, Rokycany a Rakovník.

Dražby a aukce zahrad v okrese Beroun

Kromě zahrad standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Berounu také k dispozici i zahrada v dražbě či v aukci.

Nabídka zahrad v okrese Beroun dle inzerenta:

V Berounu a okolí pochází 7 zahrad z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde zahrady k prodeji inzerují tyto realitky: BYTY Západ, s.r.o. (3), M&M reality holding a.s. (2), CENTURY 21 Česká republika (1), a PROFIT REALITY Ltd. (1),.

Jak najít vhodnou zahradu na prodej v okrese Beroun?

Pokud máte konkrétní představu zahrady, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou zahradu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví zahrada podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout zahradu v Berounu?

V okrese Beroun působí 6 realitních makléřů, spadajících pod 5 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Beroun

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Zuzana Rosenbergová, Jitka Lišková, Jan Svatý, Carmen Idris Beshirová, Michal Kutzendörfer, Ing. Daniel Rapák, Petr Landa, Thijs Ramp, Miroslava Kůsová a Ivana Soušková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Berounu nabízí Iveta Hötzelová (3). Pokud chcete prodat či pronajmout zahradu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej zahrady, 1532m2, Chodouň

BYTY Západ, s.r.o.

Exkluzivně nabízíme pozemek 1.532 m2 v obci Chodouň. Pozemek se prodá s 1/3 cesty a náleží k němu 158m2 vnější cesty. Na pozemek je zavedená elektřina a je zhotoven vrt na vodu.

2.521.000 Kč (1.646,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 1440m2, Chodouň

BYTY Západ, s.r.o.

Exkluzivně nabízíme pozemek 1.440m2 v obci Chodouň. Pozemek se prodá s 1/3 cesty a náleží k němu 158m2 vnější cesty. Na pozemek je zavedená elektřina a je zhotoven vrt na vodu. Pozemek se prodává jako zahrada k rekreaci. Na pozemku nelze postavit…

Prodej zahrady, 1388m2, Chodouň

BYTY Západ, s.r.o.

Exkluzivně nabízíme pozemek 1.388m2 v obci Chodouň. Pozemek se prodá s 1/3 cesty a náleží k němu 158m2 vnější cesty. Na pozemek je zavedená elektřina a je zhotoven vrt na vodu.

Prodej zahrady, Tlustice

Chcete mít zahrádku, kde si můžete vypěstovat zeleninu nebo ovoce pro potřebu svojí nebo celé rodiny ? Pár minut jízdy od Hořovic, v okrajové části obce Tlustice se nachází malá zahradní kolonie. K prodeji nabízíme krajovou, zatím neoplocenou zahradu s výměrou 349 m2.…

Prodej zahrady, 1366m2, Zaječov - Kvaň

Nabízíme na prodej moc hezký pozemek o výměře 1366 m2 v obci Zaječov, katastrální území Kvaň. K pozemku bude přivedena elektřina, přístup zajištěn věcným břemenem, možnost vybudování vlastní studny. Pozemek je veden jako zahrada, nejedná se o stavební…

1.502.600,-, (1.100,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, Hořovice, 9 května

Zprostředkujeme Vám prodej zahrady v Hořovicích o celkové ploše 3.509 m2. Dle územního plánu nelze postavit rodinný dům, povoleny jsou pouze včelíny, pergoly, altány, bazén a skleník. Zahrada je v udržovaném stavu a nachází se na ní vzrostlé stromy.…

Prodej zahrady, 223m2, Hlásná Třebaň, Formanská

CENTURY 21 Česká republika

Prodej zajímavého pozemku o celkové rozloze 223 m2 v žádané lokalitě Hlásná Třebaň podél břehu Berounky.V katastru je pozemek veden jako zahrada. Dle územního plánu je veden jako OZ (ostatní zeleň, skalnaté plochy). Nelze stavět.Jedná se o pozemek trojúhelníkového…


TOPlist