Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

2 750 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

Hypotéku?
  • konečná cena včetně právních služeb, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Jindřich Kuthan

Vyklízim.cz

Nejlevnější vyklízení v Praze a okolí

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Dopravní spojení Silnice, Dálnice
Zdroje vody Veřejný vodovod
Příjezdy Asfalt
Cena 2 750 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha užitná 46 m²
Elektřina 230 V, 400 V
Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti 25
Stav nemovitosti Dobrý
Plocha zastavěná 51 m²
Kanalizace Žumpa, septik
Parkování Garáž
Datum vložení před 27 dny
Plocha pozemku 288 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná

Popis nemovitosti

Kousek od obce Kácovec u Tichonic, v malebné chatové oblasti Borotín, stojí chata, která nabízí pohodlné rekreační zázemí a částečné soukromí, s možností příjemného výhledu na okolní krajinu.
Zahrada i stavba jsou jižně orientované, což zajišťuje dostatek světla a příjemnou atmosféru po celý den.

Jen pár minut odtud protéká řeka Sázava, s příjemným pohledem na skálu nad řekou – ideální místo pro chvíle relaxace u vody nebo pozorování okolní přírody.
Místo, kam se dá jezdit kdykoliv – nejen na víkend, ale i celoročně. Chata je udržovaná a připravená k okamžitému užívání.

Jedná se o smíšenou stavbu, kde byla při výstavbě použita kombinace zdiva a dřevěných konstrukčních prvků, veranda je dřevěná. Chata působí pevně a útulně – přesně tak, jak má rekreační místo působit. Vnitřní podlahy jsou převážně betonové, pouze v ložnici je dřevěná konstrukce, pod kterou se nachází bývalá garáž, dnes využívaná jako dílna.

Za prosklenou verandou, u které se nachází i klasické WC, se rozkládá světlý obytný prostor s krbovými kamny, kuchyňkou a dvěma ložnicemi, který poskytuje pohodlí a dostatek místa pro rodinu i přátele – celková dispozice je 3+1.
V suterénu je sprchový kout s elektrickým bojlerem, sklad, vodárna a dílna (bývalá garáž), což zajišťuje praktické zázemí pro každodenní i rekreační využití.

Obytná plocha 3+1 činí 46,35 m2, suterénní prostor (garáž, sprchový kout, vodárna) 16,28 m2, sklad paliva a podzemní sklep 5 m2 a celková zastavěná plocha 51 m2.
Vlastní pozemek má orientační výměru cca 288 m2 a bude upřesněn geometrickým plánem.

Vytápění je zajištěno lokálními kamny, chata má dva komíny a je plně soběstačná – s vlastní studnou, žumpou i užitnou vodou z dálkového vodovodu.
Díky tomu může fungovat spolehlivě a pohodlně po celý rok, bez nutnosti dalších výrazných investic.
Přístup k chatě je zajištěn po kombinaci asfaltové a zhutněné cesty, takže se sem dostanete bez problémů po celý rok.

Okolí je klidné a přátelské – dobří sousedé a udržované okolní chaty dodávají místu příjemnou atmosféru a pocit bezpečí.

Jen pár minut chůze odtud protéká řeka Sázava – ideální pro rybáře, vodáky i pro chvíle klidu u vody.
Okolní krajina vybízí k procházkám, cyklistice nebo houbaření, a jen kousek odsud se tyčí hrad Český Šternberk, oblíbený cíl výletů v této oblasti.

Do Vlašimi, Benešova i Prahy se odtud dostanete pohodlně a rychle – nájezd u Kácova na dálnici D1 je 6 km od chaty.

Ozvěte se mi a přijďte se podívat – možná právě tady najdete své oblíbené místo k odpočinku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Jindřich Kuthan
Jindřich Kuthan
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Jindřich Kuthan
Jindřich Kuthan
Telefon zobrazit telefon