52 209 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Zlín
V okruhu
Zlín
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Rodinné domy na prodej, obec Zlín

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 765 000 Kč do 46 000 000 Kč

Ceny domů v obci Zlín

Cena domů na prodej v obci Zlín se momentálně pohybuje od 765 000 Kč do 46 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 3 665 Kč do 220 398 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obci Zlín. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Zlína nabízejí od 765 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obci Zlín?

Na trhu ve Zlíně jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (34) v cenách od 1 190 000 Kč, následují chaty (8) od 765 000 Kč a činžovní domy (2) od 19 900 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Zlín na prodej nabízeny domy v bezvadném stavu (18), v dobrém stavu (18), novostavby (3), po rekonstrukci (3), k rekonstrukci (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 9 490 000 Kč v obci Zlín, který má obytnou plochu 200 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Zlín se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 2060 m2 má dům za cenu 11 500 000 Kč v obci Zlín. Naopak nejmenší pozemek o výměře 19 m2 získáte při koupi domu v obci Zlín.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V obci Zlín nabízíme domy v celkem 13 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej ve Zlíně (24), Domy na prodej ve Štípě (3), Domy na prodej v Malenovicích (2), Domy na prodej v Lukách (2), Domy na prodej v Prštném (2), Domy na prodej v Mladcové (2), Domy na prodej v Kudlově (1), Domy na prodej v Přílukách (1), Domy na prodej v Chlumu (1), Domy na prodej ve Lhotce (1), Domy na prodej v Lužkovicích (1), Domy na prodej v Kostelci (1), Domy na prodej ve Velíkové (1).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obci Zlín uvádějí následující informace: klidná část obce (20), centrum (3), samota (3), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Zlín nabízejí nejčastěji zděné domy (19). V nabídce k prodeji jsou také jiné domy (8), dřevěné domy (5), montované domy (4), kamenné domy (1) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce domů v obci Zlín

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obci Zlín také k dispozici 2 domy v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v obci Zlín dle inzerenta:

VE Zlíně a okolí pochází 44 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o. (20), EXPLICIT REALITY (6), M&M reality holding a.s. (5), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), REALITY PRORADOST s.r.o. (2), CENTURY 21 Česká republika (1), QARA s.r.o. (1), KUZO Partners s.r.o. (1), PROKONZULTA, a.s. (1) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obci Zlín?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Zlín 6 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům ve Zlíně?

V obci Zlín působí 72 realitních makléřů, spadajících pod 30 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: David Raus realitní služby Brno, Liška Real s.r.o. Bílovice nad Svitavou, Profimakléřky s.r.o. Brno, Reality Hynštová Blansko, Spolehlivá realitka s.r.o. Brno, REALmix s.r.o. Brno, COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Brno, 1. Nonstop Reality Jihlava, REALITNÍ SPOLEČNOST ESKO-MAX Břeclav a Multicont reality Vyškov.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Zlín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Michal Bartl, Mgr. Miroslav Zvonek, Lucie Opatřilová, Filip Zvonek, Karolína Vypušťáková, Pavla Jahodová, Ivana Sychrová, Drahomír Vančík, Veronika Kůrková a Jana Kavač Bardodějová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Zlína nabízí Michal Bartl (24). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 46

Prodej rodinného domu, 1366m2, Zlín - Chlum

PROKONZULTA, a.s.

Samostatně stojící dvojpodlažní rodinný dům 7+2+vybudované podkroví s garáží. Dům má krásnou polohu u lesa. Před domem je předzahrádka a vjezd pro auta, za domem je mírně svažitá oplocená zahrada, na kterou navazuje les. Dům z r.1980 má bezproblémový příjezd po…

Dražba rodinného domu, 489m2, Zlín - Klečůvka

Oceňovaný rodinný dům slouží jako strážný dům pro správce výrobního areálu. Objekt nebyl zpracovateli zpřístupněn, byla provedena pouze vnějšího obhlídka nemovitosti. Oceňovaný rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, není zde půda…

Novinka
Vyvolávací cena: 1.601.333,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Zlín, Žlebová

EXPLICIT REALITY

EXPLICIT REALITY & Karolína Vypušťáková Vám nabízí prodej rodinného domu ve velmi žádané lokalitě.Velkou výhodou jsou dva samostatné vchody, díky kterým můžete dům využít i pro vícegenerační bydlení, rozdělit ji na samostatné bytové jednotky či spojit bydlení…

Prodej rodinného domu, 1170m2, Zlín - Štípa, U Dubu

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej rodinného domu o podlahové ploše 290m2 a zahradou o výměře 960m2, v žádané lokalitě Zlín - Štípa. Nemovitost se nachází v atraktivní lokalitě vilové zástavby, poslední dům ve slepé ulici.…

Dražba rodinného domu, 245m2, Zlín

RD 3+1, Zlín Jedná se o klasický „Baťovský půldomek“ ve vyhledávané lokalitě Zlín – Letná. Objekt postaven ve 30.letech minulého století jako levá část druhého půldomku ve stávající sídlištní zástavbě. Typový, částečně podsklepený objekt se dvěma nadzemními podlažími…

Prodej rodinného domu, Zlín, Hlubočina

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části Zlína, v místní části Louky. Dům je napojen na elektřinu, plyn a obecní vodovod. Je určen k celkové rekonstrukci. V domě jsou tři místnosti, chodbička a komora se vstupem na půdu. Na domě je nová sedlová…

Prodej rodinného domu, Zlín, Pod Rozhlednou

EXPLICIT REALITY

Karolína Vypušťáková & Explicit Reality Vám nabízí prodej baťovského půldomku o dispozici 3+1 se zahradou a zastřešeným parkovacím místem ve Zlíně na ulici Pod Rozhlednou.V přízemí naleznete zádveří, ze kterého se vstupuje do sklepa, koupelny a do kuchyně.…

Prodej chaty, Zlín, Kosov II

Máme pro Vás připravenu zděnou chatu s č.ev., v lokalitě Zlín-Příluky, Kosov II. Dobrou dostupnost do města Zlína. Zastávka MHD je vzdálena 1 km. Chata prošla rozsáhlou rekonstrukcí s výměnou oken, jedna ze tří chat je připojena k obecnímu vodovodu, odpady svedeny…

Prodej rodinného domu, Zlín, Štefánikova

EXPLICIT REALITY

Karolína Vypušťáková & Explicit Reality Vám nabízí prodej baťovského půldomku o dispozici 3+1 s vyhledávanou západní orientací.V přízemí naleznete zádveří, ze kterého se vstupuje do sklepa, koupelny a do kuchyně. Z kuchyně vstoupíte do obývacího pokoje.…

Prodej rodinného domu, Zlín, Dolní

EXPLICIT REALITY

Karolína Vypušťáková & Explicit Reality Vám nabízí prodej baťovského půldomku o dispozici 3+1 s krásnou zahradou a parkovacím místem ve Zlíně na ulici Dolní.V přízemí naleznete zádveří, ze kterého se vstupuje do sklepa, koupelny a do kuchyně. Z kuchyně…

Prodej rodinného domu, Zlín, Horní Vršava VII

EXPLICIT REALITY

Explicit Reality & Karolína Vypušťáková Vám nabízí prodej rodinného domu ve velmi klidné a žádané lokalitě na okraji města Zlína v části Horní Vršava.Dům je v původním, ale zachovalém stavu, vhodný k rekonstrukci. Náleží k němu také velkolepá zahrada…

Prodej rodinného domu, Zlín - Kostelec, Zlínská

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům situovaný v centru obce Kostelec u Zlína. Starší rodinný dům s vlastním pozemkem o celkové ploše 184 m2 je přístupný po obecní komunikaci. Dvoupodlažní objekt má současnou dispozici 3+1 s možností rozšíření…

Prodej rodinného domu, Zlín - Mladcová, U Hřiště

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabídka vily od známého zlínského stavitele Viktora Jandáska, postavené v roce 1940 původně pro Baťova úředníka, na okraji Mladcové s originálními řemeslnými prvky a pěknými výhledy, obklopené zahradou se vzrostlými stromy. Zastavěná plocha je 163 m2, užitná…

Aktualizováno
12.700.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, 200m2, Zlín - Prštné

KUZO Partners s.r.o.

Prodej rodinného domu 5+3 ve Zlíně na Podhoří, ulice M. Alše. Rodinný dům tvoří 3 samostatné bytové jednotky s vlastním sociálním zázemím, V přízemí jsou dva byty 1+1, v prvním patře byt 3+1 s balkonem. Každé patro je vytápěno vlastním plynovým kotlem, koupelny mají…

Prodej rodinného domu, Zlín, Bratří Sousedíků

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji oblíbený baťovský půldomek ve Zlíně. Nemovitost je podsklepená, disponuje dvěma nadzemními podlažími a je řešena jako 3+1. V přízemí se nachází vstupní místnost, kuchyně, obývací pokoj, koupelna a toaleta. Obývací pokoj je v případě…

Prodej rodinného domu, 200m2, Zlín - Štípa, Dolečky I

QARA s.r.o.

Máme pro Vás zajímavý rodinný dům v ještě zajímavější lokalitě. Rodinný dům se nachází v oblíbené a vyhledávané lokalitě Zlín - Štípa, ul. Dolečky. Lokalita je zajímavá nejen svoji dostupností do Zlína, skvělou občanskou vybaveností, MHD, ale i klidnou čtvrtí…

Prodej rodinného domu, Zlín, Karmínová

Nabízíme k prodeji moderní rodinný dům v atraktivní lokalitě Zlín - Kudlov, ulice Karmínová. Dům byl postaven v r. 2014, má užitnou plochu 120 m2 a pozemek 516 m2. V přízemí se nachází zádveří se šatnou a kotelnou, obývací pokoj…

Prodej rodinného domu, 100m2, Zlín, Zálešná IX

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji půldomek s přístavbou ve Zlíně na ulici Zálešná, umístěný v klidné zóně, nedaleko nemocnice T. Bati. Půldomek o dispozici 4+1 je orientovaný na východní stranu a navazuje na něj poměrně velká zahrada. V přístavbě, která…

Prodej rodinného domu, Zlín, Na Valech

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Pro zájemce o bydlení v rodinném domě nabízíme prodej nízkoenergetického domu ve Zlíně - ul. Na Valech. Dům nabízí příjemné bydlení s dobrou dostupností do centra města (cca 5 minut autem), zároveň se nachází v klidné městské části v těsné blízkosti lesa.…

Aktualizováno
10.900.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Zlín, Zálešná V

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme k prodeji baťovský půldomek s garáží, verandou, zahradou a bezproblémovým parkováním na ul. Zálešná, Zlín. V 1.NP se nachází kuchyň, obývací pokoj, veranda, v 2.NP jsou dva pokoje - ložnice, dětský pokoj. v 1.PP sklep přístupný po klasických…


TOPlist