Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

9 900 000 Kč

B

Velmi úsporná

big left
big right
Nemovitost nabízí
Klára Šašková

43 441 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

ID nemovitosti N99299
Stav nemovitosti Novostavba
Energetická náročnost B - Velmi úsporná
Datum vložení 30. března 2023
Plocha užitná 122 m²
Vlastnictví soukromé
Plocha zastavěná 82 m²

Popis nemovitosti

Nabízíme nové bydlení v řádových rodinných domech nacházejících se v obci Boršov na Vltavou (Včelná) v dosahu města České Budějovice. Jedná o dva 2 domky, které nabízí bydlení ve čtyřech krajních dvoupodlažních rodinných domech s vlastním pozemkem. Svůj sen o bydlení si můžete splnit v domě č. 1, 3 a 4. Číslo 2 je prodaný.
Nabízíme komfortní bydlení o celkové dispozici 5KK, (122 m2 užitné plochy) s terasou, zahradou a s parkováním (2 automobily). Bydlet můžete ihned. Nízkoenergetické domy jsou nadstandardní (dvě koupelny, příprava pro venkovní rolety, pevný internet do každého pokoje, vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem, dva nezámrzné venkovní kohouty na vodu apod.). Moderní domy jsou projektovány tak, aby rodina měla dostatek místa, světla a cítili jste se zde pohodlně s odpovídajícím soukromím. Výhodou přízemí je jak předsíň (5,43 m2), zádveří a chodba s dalším úložným prostorem (9,44 m2), pokoj-pracovna (10,08 m2) a prostorný obývací pokoj (35,36 m2), tak koupelna se sprchovým koutem (4,57 m2). Srdcem domu je velkorysý obývací pokoj s kuchyní a se vstupem na terasu (13,8 m2) a do zahrady. V patře se nachází ložnice se šatnou (14,79 m2), dva pokoje (11,61 m2 a 15,17 m2), koupelna s vanou (7,10 m2) a komora – šatna (3,11 m2), které spojuje chodba (4,84 m2). Nad patrem se nachází půda na výšku postavy (26 m2). Bydlení v našich domech je nízkoenergetické (C), topení a ohřev vody zajištuje tepelné čerpadlo s nízkým tarifem (20 hodin). Vytápění domu je řešeno kompletně podlahovým vytápěním s možností regulace každé místnosti zvlášť.
Rodinné domy kupujete po kolaudaci, a to dokončené včetně standardů v interiéru a výmalby. Konkrétně si dle vlastního výběru před dokončením vyberete v ceně domu ze standardů dveře, zárubně, dlažby, obklady, podlahy, sanitu v koupelnách a toaletách. Co se exteriéru týče cena domu zahrnuje srovnání pozemku, venkovní terasu (dlažba), retenční nádrž, zídku mezi sousedy, monolitická opěrná zeď mezi domy, zpevněné parkovací plochy pro 2 automobily a 2 nezámrzné venkovní kohouty na vodu. Na vlastní náklady si musíte řešit kuchyni vč. spotřebičů, nábytek, vestavěné programy, osvětlení, venkovní rolety, oplocení a pergolu. Od rezervace domu můžete očekávat stěhování do nového bydlení do 3 měsíců.
Rodinné domy se nachází v klidné obci Boršov nad Vltavou, která je přímo přilehlá městu České Budějovice. Nabízí jak služby občanské obslužnosti (obchody, poštu, základní a mateřská škola, MHD), tak strategickou pozici k městu a ve směru Český Krumlov a Lipno. Naleznete zde klid a soukromí. Těšíme se na prohlídky s Vámi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N99299.

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Podobné nemovitosti

Zobrazit vše (4)
small left
small right