Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Cena na dotaz

G

Mimořádně nehospodárná

big left
big right
Nemovitost nabízí
Klára Šašková

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

ID nemovitosti N103081
Stav nemovitosti Bezvadný
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Datum vložení 18. prosince 2023
Plocha užitná 775 m²
Vlastnictví soukromé
Plocha zastavěná 1 289 m²

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zavedený penzion v obci Pístina, pouze 16 km od Třeboně.

Penzion prošel před několika lety kompletní rekonstrukcí a disponuje dohromady 18 pokoji s kapacitou 50 lůžek. Součástí penzionu je jídelna, kuchyně, zázemí pro zaměstnance, kolárna a další sklady. Celková plocha pozemku je 2804m2, z toho je zastavěná plocha 1289m2.

Stavení je výjimečné svým čtvercovým tvarem, který nabízí uzavřený dlážděný dvůr se záhony a posezením. Za domem je navíc zahrada s krytým parkováním pro 2 automobily a dlážděným zápražím posezením u domu.

Penzion se nachází ve velmi turisticky atraktivní lokalitě CHKO Třeboňsko, asi 5 km od Stráže nad Nežárkou a 16 km od města Třeboň. V okolí se nachází spousta rybníků pro rybolov, kterými je Třeboňsko proslulé. Do vzdálenosti 15 km naleznete také pískovny. Ve volném čase zde také lze houbařit, poznávat památky například v Třeboni. Nejen v Třeboni se nachází spoustu turistických cílů. Zejména v Třeboni se také koná spousta kulturních akcí a festivalů. Na Třeboňsku lze ale též vyrazit do přírody, která je protkaná spousta stezkami pro pěší a cykloturistiku. CHKO Třeboňsko je velmi rozmanitá a bohatá zejména na mokřady a vodní krajinu.

Pokud sníte o vlastním penzionu či rodinném rezidenčním bydlení v kouzelné krajině Jižních Čech, bude tento penzion to pravé pro Vás. Proto mě konktaktujte, ráda zodpovím všechny dotazy a penzion osobně představím.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N103081.

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

small left
small right