Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

9 850 000 Kč

B

Velmi úsporná

big left
big right
Nemovitost nabízí
Klára Šašková

43 221 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

ID nemovitosti N102344
Stav nemovitosti Novostavba
Energetická náročnost B - Velmi úsporná
Datum vložení 25. října 2023
Plocha užitná 147 m²
Vlastnictví soukromé
Plocha zastavěná 92 m²

Popis nemovitosti

V rámci developerského projektu nabízím k prodeji nový středový řadový dvoupodlažní rodinný dům č. 10 v klidné rezidenci pro bydlení v obci Srubec, která poskytuje veškeré služby občanské vybavenosti (škola, školka, točny MHD, obchod, restaurace).
Dvoupodlažní rodinný domům se zahradou nabízí bydlení o velkorysé dispozici 5KK (147 m2). Při vstupu do domu jsou 2 krytá parkovací stání (23,5 m2) a sklad (6,99 m2). Vstupní halou (8,79 m2) v přízemí domu se dostaneme do obývacího pokoje a kuchyně (34,25m2) se vstupem na terasu (8,23 m2) a do zahrady. V přízemí domu se nachází technická místnost s WC a sprchovým koutem a komora s úložným prostorem pod schody. Prosklené schodiště nás dovede do prvního patra, kde širokou halou vstoupíme do čtyř pokojů (16,09 m2, 13,95 m2,12,6 m2, 9,89 m2) a koupelny (7,59 m2) s vanou i se sprchou. Koupelna má okno, které zajistí dostatek denního světla a možnost větrání.
V ceně domu jsou plovoucí podlahy, dlažby, sanita v koupelnách, dveře, zárubně, posuvné skleněné dveře do obývacího pokoje, hliníkové vstupní dveře a okna trojskla. To vše si vybíráte ze standardů a dům Vám od rezervace do 3 měsíců doděláme, tzn. je do 3 měsíců k nastěhování. Dále můžete očekávat pevný internet svedený do každého pokoje, 2 venkovní nezámrznoucí kohouty na vodu, zámkovou dlažbu na terase a parkovacích stáních, přípravu na venkovní rolety, retenční nádrž na dešťovou vodu, terénní úpravy a drenáže na pozemku. Teplo domova zajistí podlahové vytápění s možností regulace každého pokoje zvlášť. Vytápění a ohřev vody probíhá tepelným čerpadlem. V ceně domu není kuchyně, nábytek, oplocení.
Hledáte bezpečné ekonomické designové bydlení? Právě jste ho našli! Přijďte se přesvědčit osobně. Vybírat můžete i z ostatních domů na prodej viz. situace výstavby v nabídce. Prohlídky jsou možné kdykoli a nastěhování je možné ihned. Těším se na prohlídky s Vámi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102344.

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Podobné nemovitosti

Zobrazit vše (13)
small left
small right