Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

19 990 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

  • Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře.
big left
big right
Nemovitost nabízí
Aleš Zemek
1 hlas

87 715 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, Silnice
Zdroje vody Veřejný vodovod
Inženýrské sítě Telefon, Internet
ID nemovitosti 371213
Plocha užitná 543 m²
Elektřina 230 V, 400 V
Způsoby vytápění Ústřední - plynové
Ochrany omezení CHKO
Datum vložení 31. srpna 2023
Plocha zastavěná 280 m²
Kanalizace Veřejná kanalizace
Konstrukce Jiná
Parkování Parkoviště
Stav nemovitosti Bezvadný
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám představili výjimečnou vilu Kamenickém Šenově o dispozici 10+1 a celkové užitné ploše 543 m2 s pozemkem o celkové výměře 2.151 m2. Jedná se bezpochyby o zcela mimořádnou nabídku jedné z nejzajímavějších staveb v Kamenickém Šenově, která se nachází nedaleko sklářského muzea v ulici Osvobození vedoucí z náměstí T. G. Masaryka.

Kamenický Šenov je menší město na severu Čech v Libereckém kraji, které leží na hranici dvou krajinných celků – Českého středohoří a Lužických hor, jež jsou zároveň stejnojmennými chráněnými krajinnými oblastmi.

Městská vila z počátku 20. století má udržovanou zahradu o celkové výměře téměř 1.900 m2 (bez zastavěné plochy). Vila byla nákladně a vkusně zrekonstruována a to včetně na přání vyrobených svítidel, která vhodně doplňují honosné a velmi prostorné interiéry.
Vila je situována v klidné části Kamenického Šenova a disponuje třemi podlažími - dvě podlaží jsou obytná a v suterénu je sklepní prostor.

Nemovitost doposud slouží pro čistě soukromé účely, nicméně kromě vysoce nadstandardního a velkorysého bydlení by mohla být případně využita i pro různé komerční záměry. Je dobře přístupná z ulice Osvobození a zároveň má zadní vjezd z ulice Školní. Kamenický Šenov leží přibližně 100 km na sever od Prahy, cesta sem trvá asi hodinu a půl. Zároveň je to zhruba na polovině cesty mezi krajskými městy Libercem a Ústí nad Labem.

Půdorysné dispozice jsou patrné z přiložených vizualizací jednotlivých podlaží. Zároveň je možné si vilu prohlédnout a projít prostřednictvím 3D vituální prohlídky. Na našich webových stránkách potom naleznete úplnou fotogalerii.

Zahrada je udržovaná a velmi dobře doplňuje výjimečnost samotné stavby. Může sloužit pro rodinnou relaxaci a odpočinek a rovněž dokáže nabídnout potenciál v případě komerčního využití.

Vila se nabízí včetně stávajícího zařízení a je připojena na veškeré inženýrské sítě.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím odpovědního formuláře a my se Vám ozveme pro domluvení termínu prohlídky.

Pozn: V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

small left
small right