55 144 aktuálních nabídek
od 900 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 1+1 k pronájmu Kladno

Aktuálně se zde cena bytů 1+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 15 000 Kč

Ceny bytů 1+1 v okrese Kladno

Cena bytů 1+1 k pronájmu v okrese Kladno se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 15 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+1 na pronájem v okrese Kladno.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (11) v cenách od 10 500 Kč, následují byty 1+1 (11) od 8 400 Kč, byty 2+kk (11) od 11 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (7) od 9 000 Kč, byty 3+1 (4) od 13 000 Kč, byty 3+kk (3) od 12 000 Kč, byty 5+kk (1) od 24 490 Kč a byty 4+kk (1) od 18 000 Kč.

Lokality bytů 1+1 na pronájem

V okrese Kladno nabízíme byty 1+1 v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 1+1 v Kladně (8), Pronájem bytů 1+1 v Slaném (2), Pronájem bytů 1+1 ve Velvarech (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Jak vybrat byt 1+1 na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 1+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (4), centrum (3), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (3). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+1 na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 1+1 v Kladně s garáží nebo byty 1+1 v Kladně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 1+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+1 v 1. patře (1) a 2. patře, protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (2). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+1 v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno k pronájmu byty 1+1 v bezvadném stavu (6), v dobrém stavu (5).

Nájem bytu 1+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kladno nabízejí nejčastěji zděné byty 1+1 (6). V nabídce na pronájem jsou také jiné byty 1+1 (2), panelové byty 1+1 (1) či byty 1+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 1+1 v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 11 bytů 1+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 1+1 na pronájem inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (6), RE/MAX G8 Reality Kladno (2), QUANTUM REALITY (1), Finpos realitní kancelář (1), a Jaroš Real Estate s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný byt 1+1 k pronájmu v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 5 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+1 v Kladně?

V okrese Kladno působí 25 realitních makléřů, spadajících pod 14 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Veronika Hrabčák Kohoutová, Tomáš Horák, Monika Tyleová, Otto Rudovský, Radek Janatka, Bc Lukáš Holeček, Jana Nekvinda Vraštilová a Eva Vondrová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Gabriela Slamečková (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+1, 36m2, Slaný, Všehlušická

Pronájem částečně zařízeného bytu o velikosti 1+1, 42m2 se zasklenou lodžií 6m po celé délce bytu ve 4 patře nedaleko centra Slaného v ulici Všehlušická. Dispozice bytu: účelná předsíň s předsíňovou stěnou a skřínkou, velká obývací místnost s přímím vstupem…

Pronájem bytu 1+1, 34m2, Kladno, Váňova

Nabízíme k pronájmu podkrovní cihlový byt 1+1 v centru Kladna, ul. Váňova o celkové ploše 34 m2. Byt se nachází ve 3. patře luxusního bytového domu, ve kterém jsou pouze 4 byty, čímž je zajištěno dokonalé soukromí. Byt je kompletně zařízen - kuchyňská…

Pronájem bytu 1+1, 35m2, Kladno - Kročehlavy, Dánská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízím k pronájmu krásný vybavený byt 1+1 o 35 m2, který disponuje prostornou koupelnou, vybavenou kuchyní a pokojem se skříňovou stěnou a rozkládací pohovkou. Nachází se v sedmém nadzemním podlaží. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Byt bude…

Pronájem bytu 1+1, 27m2, Kladno, Dr. Steinera

Pronájem bytu 1+1 o velikosti 27 m2 na okraji města Kladna. Byt prošel rekonstrukcí a montáží nové kuchyňské linky, podlah, a koupelny. V nájemném je zahrnuto vytápění (plynem) a ostatní náklady voda a elektřina bude přepsána na nájemníka.…

Aktualizováno
15.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 35m2, Velvary, Chržínská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+1 o výměře 35 m2, se zahrádkou 40 m2, ve Velvarech, ul. Chržínská. Byt i dům v celkovém dobrém udržovaném stavu. Nové podlahy, plastová okna, nová kuchyňská linka. V bytě je elektrický kotel…

Aktualizováno
9.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 33m2, Kladno, Sevastopolská

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 o ploše 33 m2 v Kladně. Byt se nachází ve 2.NP cihlového domu po revitalizaci a je tvořen vstupní chodbou, koupelnou s wc a sprchovým koutem, kuchyní s kuchyňskou linkou, plynovým sporákem a jedním…

Aktualizováno
8.400,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 30m2, Slaný, Rabasova

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi hezký byt o dispozici 1+1 o celkové výměře 30 m? v prvním patře cihlového domu, v klidné a velmi žádané lokalitě města Slaný, okr. Kladno. Byt prošel v r. 2020 rozsáhlou rekonstrukcí včetně el. rozvodů, v kuchyni nová…

Pronájem bytu 1+1, 32m2, Kladno, Míru

Finpos realitní kancelář

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 o celkové ploše 32m2 po částečné rekonstrukci v ulici Míru, Kladno. Po vstupu do bytu po pravé straně nalezneme koupelnu s toaletou, umyvadlem a topným žebříkem. Dále pokračujeme do kuchyně, kde po pravé straně stojí kuchyňská linka…

Pronájem bytu 1+1, 46m2, Slaný - Kvíček, Durasova

QUANTUM REALITY

Ke krátkodobému pronájmu cca na 4 měsíce s možností prodloužení nabízíme prostorný byt 1 + 1 s balkónem o celkové ploše cca 46 m2, který se nachází 1. nadzemním podlaží cihlového domu. K využití je rozlehlá zahrada u domu a parkovací stání. Byt…

Pronájem bytu 1+1, 44m2, Kladno, O. Peška

Nabízíme k pronájmu světlý byt v centru města Kladno, ulice O. Peška. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží v bytovém domě, který má pouze 6 bytových jednotek. Jedná se o novostavbu z roku 2007 s novou střechou. Byt o dispozici 1+1 má užitnou plochu 44m2 +…

Aktualizováno
12.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 40m2, Kladno - Kročehlavy, Jeronýmova

Dovolujeme si vám exklusivně nabídnout byt 1+1 o velikosti 40m2 v Jeronýmově ulici, Kladno. Byt je v hezkém a udržovaném stavu. Nachází se v přízemí rodinného domu, kde jsou pouze 4 byty. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí a jídelním…

Pronájem bytu 1+1, 41m2, Kladno, J. Hory

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt o dispozici 1+1 a podlahovou plochou 41 m2 v 2. NP cihlového domu v širším centru města Kladna, nedaleko Městského divadla a OC Central. Byt se skládá z obývacího pokoje, kuchyně s kuchyňskou…


TOPlist