55 856 aktuálních nabídek
od 924 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Nový Jičín, - okres
okres Nový Jičín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+1 k pronájmu Poodří

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 13 500 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Nový Jičín

Cena bytů 2+1 k pronájmu v okrese Nový Jičín se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 13 500 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 na pronájem v okrese Nový Jičín.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Nový Jičín?

Na trhu v Novém Jičíně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (7) v cenách od 8 900 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (5) od 5 950 Kč, byty 3+kk (4) od 13 000 Kč, byty 2+kk (4) od 10 200 Kč, byty 1+1 (2) od 7 900 Kč, byty 3+1 (2) od 15 000 Kč a byty 4+kk (1) od 14 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 na pronájem

V okrese Nový Jičín nabízíme byty 2+1 v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 2+1 v Novém Jičíně (2), Pronájem bytů 2+1 v Kopřivnici (1), Pronájem bytů 2+1 v Slatině (1), Pronájem bytů 2+1 ve Studénce (1), Pronájem bytů 2+1 v Bílovci (1), Pronájem bytů 2+1 v Šenově u Nového Jičína (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Nový Jičín sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Ostrava-město, Frýdek-Místek, Vsetín, Přerov a Opava.

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (4), klidná část obce (1), sídliště (1), zástavba rd (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Novém Jičíně s garáží nebo byty 2+1 v Novém Jičíně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (2) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Nový Jičín k pronájmu byty 2+1 v bezvadném stavu (4), v dobrém stavu (3).

Nabídka bytů 2+1 v okrese Nový Jičín dle inzerenta:

V Novém Jičíně a okolí pochází 7 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 na pronájem inzerují tyto realitky: CENTURY 21 Česká republika (2), Rybka Reality s.r.o (1), M&M reality holding a.s. (1), REALIT-STAV RK s.r.o. (1), Broker Consulting, a.s. (1), a Lukáš Indrák - RealAgents (1),.

Jak najít vhodný byt 2+1 k pronájmu v okrese Nový Jičín?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Nový Jičín 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Novém Jičíně?

V okrese Nový Jičín působí 26 realitních makléřů, spadajících pod 18 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Nový Jičín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Olga Galiová, Renata Hrůzová, Pavel Petruška, Ing. Petr Podhajský, Ing. Daniel Rapák, Monika Obert Morysová, Ing. Jana Vývodová, Přemysl Škobránek, Karolína Kunzlová a Lucie Opatřilová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Nového Jičína nabízí Mgr. Paris Krybus (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+1, 57m2, Studénka - Butovice, Poštovní

Broker Consulting, a.s.

Nově nabízíme k pronájmu krásný, prostorný byt ve Studénce o dispozici 2+1, 57 m2. Jedná se o třípodlažní cihlovou budovu s dostatkem okolní zeleně. Byt je k dispozici ihned k nastěhováníNájem činí 10 500,-Kč + služby 3 500,-Kč.Vratná kauce činí 24…


TOPlist