55 928 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Olomouc, - okres
okres Olomouc
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+1 k pronájmu Olomouc

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 27 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Olomouc

Cena bytů 2+1 k pronájmu v okrese Olomouc se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 27 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 na pronájem v okrese Olomouc.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Olomouc?

Na trhu v Olomouci jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (29) v cenách od 8 000 Kč, následují byty 2+kk (25) od 9 800 Kč, byty 3+1 (22) od 8 900 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (19) od 8 000 Kč, byty 1+1 (14) od 5 000 Kč, byty 3+kk (11) od 10 000 Kč, byty 4+1 (2) od 10 500 Kč, pokoje (1) od 4 300 Kč a byty 4+kk (1) od 43 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 na pronájem

V okrese Olomouc nabízíme byty 2+1 v celkem 4 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 2+1 v Olomouci (23), Pronájem bytů 2+1 v Moravském Berouně (3), Pronájem bytů 2+1 v Uničově (2), Pronájem bytů 2+1 ve Šternberku (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Olomouc sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Bruntál, Opava, Nový Jičín, Přerov, Prostějov, Svitavy a Šumperk.

Jak vybrat byt 2+1 na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (11), klidná část obce (5), sídliště (4), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (7). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Olomouci s garáží nebo byty 2+1 v Olomouci s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (6) a 2. patře (4), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (9). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Olomouc k pronájmu byty 2+1 v bezvadném stavu (16), po rekonstrukci (6), v dobrém stavu (6).

Nájem bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Olomouc nabízejí nejčastěji jiné byty 2+1 (7). V nabídce na pronájem jsou také zděné byty 2+1 (6), panelové byty 2+1 (5), montované byty 2+1 (1) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 2+1 v okrese Olomouc

Kromě bytů 2+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Olomouc také k dispozici tři byty 2+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Olomouc dle inzerenta:

V Olomouci a okolí pochází 28 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 2+1 je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 2+1 na pronájem inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (6), REALITY PRORADOST s.r.o. (4), RE/MAX MONARCHA (3), metr2 reality s.r.o. (3), KRÁSA BYDLENÍ (2), RE/MAX Komfort (2), Hanácká realitní kancelář spol. s r.o. (2), BIDLI reality, a.s. (2), PATRIOT reality, s.r.o. (1) a (1). Další byt 2+1 je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 2+1 k pronájmu v okrese Olomouc?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Olomouc 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Olomouci?

V okrese Olomouc působí 60 realitních makléřů, spadajících pod 28 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Populo a.s. Olomouc, Realitní společnost Morava Olomouc, REGIO Reality Frýdek-Místek, AMBRA REAL group s.r.o. Ostrava, KRÁSA BYDLENÍ Olomouc, JOLK REALITY Opava, Listrum real s.r.o. - člen DRK ČR Těrlicko a 1. opavská realitka s.r.o. Opava.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Olomouc

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ilona Rikl, Žaneta Hanelová, Ludmila Valinčičová, Jiří Karbula, Karel Pazdera, Mgr. Miloslava Líčková, Martin Frömel, Míla Vlčková, DiS., Petr Vičar a Lukáš Kouřil.

Nejvíce nemovitostí v okolí Olomouce nabízí Karel Pazdera (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+1, 47m2, Olomouc, Rolsberská

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme velice hezký nezařízený byt 2+1 v rodinném domě. Byt má zařízenou kuchyni, vybavenou stolem se židlemi, kuchyňskou linkou a lednicí. Koupelna má sprchový kout a WC. Součástí je i sušička. Byt má neprůchozí pokoje. Jeden je i se spacím koutem /nikou/ a druhý…

Pronájem bytu 2+1, 80m2, Hlubočky, Fučíkova

Exkluzivně nabízím k pronájmu byt 2+1 v lukrativní lokalitě v Hlubočkách. Byt o rozloze 80 m2 se nachází v zvýšené přízemí cihlového domu .Byt prošel kompletní rekonstrukcí: podlahy- vinyl, parkety a dlažba, sociální zázemí, nová kuchyně s myčkou…

Pronájem bytu 2+1, 43m2, Olomouc, Na Letné

Ve výhradním zastoupení nabízíme tento pěkně zrekonstruovaný byt 2+1, který je předělaný na 3+kk. Nachází se v 8 podlaží z 9 v panelovém domě s výtahem a je částečně zařízený. V kuchyni je vestavěný sporák, s troubou, lednička i myčka. V obývací…

Pronájem bytu 2+1, 70m2, Olomouc - Hodolany, Masarykova třída

metr2 reality s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt v původním udržovaném stavu o dispozici 2+1 v blízkosti centra města Olomouce na ulici Masarykova třída. Byt s výměrou 70 m2 se nachází ve 4. patře cihlového domu bez výtahu. Byt sestává ze vstupní chodby, prostorné…

Pronájem bytu 2+1, 65m2, Olomouc, Dobrovského

BIDLI reality, a.s.

Nabízíme pronájem bytu 2+1 ve zvýšeném přízemí na ulici Dobrovského blízko centra. Byt je částečně vybavený. V kuchyni je kuchyňská linka vybavená lednicí s mrazákem a pračkou. V obývacím pokoji zůstává sedací souprava a malá obývací stěna. V ložnici je…

Pronájem bytu 2+1, 76m2, Olomouc

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v Olomouci. Vybavení a dispozice bytu pronajímaného bytu: Kuchyně: kuchyňská linka ( sporák, plynový kotel pro ohřev vody a topení ) obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou, umyvadlem a připojením na pračku, samostatné WC, komora…

Pronájem bytu 2+1, 55m2, Uničov, Gen. Svobody

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k dlouhodobému podnájmu byt o velikosti 2+1 v Uničově. Prostorná chodba se vstupem do kuchyně, koupelny a obývacího pokoje s přístupem na lodžii. Dům po revitalizaci. V těsné blízkosti bytu veškerá občanská…

Pronájem bytu 2+1, 73m2, Olomouc, Dobrovského

metr2 reality s.r.o.

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme pronájem prémiového bydlení v podobě hezkého bytu 2+1 o celkové výměře 73,5 m2, situovaného v suterénu kompletně a vkusně zrekonstruovaného cihlového činžovního domu v blízkosti centra Olomouce, na ulici Dobrovského.…

Aktualizováno
15.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 64m2, Olomouc, Kaštanová

Hanácká realitní kancelář spol. s r.o.

Pronájem cihlového bytu 2+1 v Olomouci, ulice Kaštanová. Byt prošel celkovou rekonstrukcí počínaje plovoucími podlahami, přes novou elektřinu a omítky. Nachází se ve 2. patře s výtahem s orientací do  klidného dvorního traktu. Celková výměra bytu činí…

Aktualizováno
12.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 53m2, Moravský Beroun, Janáčkova

Nabízíme Vám k pronájmu byt 2+1 s prostorným zaskleným balkónem, který se nachází v Moravském Berouně, ulice Janáčkova. Na tichém místě v zeleni, 2 patro bez výtahu, užitná plocha 53 m2, sklep, kočárkárna a kolárna. V nájmu nejsou služby, je třeba je…

Aktualizováno
8.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 48m2, Olomouc - Lazce, Urxova

Ostrov reality

Hledáte pronájem bytu nedaleko města a v blízkosti MHD. Tak možná pro vás je tato nabídka. Byt se nabízí nezařízený, je zde pouze kuchyňská linka se sporákem. Výhodou tohoto bytu je úložný prostor v podobě šatny, který se nachází v předsíni. Byt se nachází v osmém patře…

Pronájem bytu 2+1, 54m2, Olomouc, Ondřejova

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, částečně zařízený byt 2+1 v klidné lokalitě v Olomouci. Byt sestává z kuchyně, vybavené stolem, židlemi, kuchyňskou linkou s plynovým sporákem a elektrickou troubou. V obývacím pokoji je skříňka na televizi.…

Pronájem bytu 2+1, 51m2, Šternberk, Nádražní

Nabízíme Vám k pronájmu bytu 2+1 o velikosti 51m2 s balkonem, který se nachází ve 2. patře, na Nádražní ulici ve Šternberku. Byt prošel celkovou rekonstrukcí zahrnující nové vyzděné jádro, stropní osvětlení, interiérové dveře, plovoucí podlahy v kombinaci…

Aktualizováno
10.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 44m2, Olomouc - Klášterní Hradisko, Černá cesta

Hledáte slunný byt k pronájmu na dobré adrese s rychlou dostupností do samého centra dění města Olomouce? Tak je tento byt právě pro Vás. Byt s dispozicí 2+1 o vel. 44 m2 se nachází v příjemném 5. NP panelového domu s výtahem. Byt vyniká svým…

Aktualizováno
9.900,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 74m2, Olomouc - Neředín, Politických vězňů

BIDLI reality, a.s.

Nabízíme pronájem pěkného bytu s dispozicí 2+1, 74 m2 ve velmi oblíbené lokalitě Olomouc - Neředín. Byt sestává z prostorné kuchyně s jídelnou 15 m2, z obývacího pokoje 27 m2, ložnice 13 m2, koupelny…

Pronájem bytu 2+1, 45m2, Olomouc - Neředín, Stiborova 595/23

Pronajmu byt 2+1 v Olomouci, Stiborova ul. Veškeré služby a MHD v dosahu. Byt je ve 3.patře, s výtahem, orientace oken na východ. Výhled do zeleně, do klidu. Celková výměra je 45m2. Asi 5 let po celkové rekonstrukci: omítky, podlahy, plast.okna, kuch.linka, …

Pronájem bytu 2+1, 56m2, Uničov, Bratří Čapků

Pronájem bytu 2+1, 56 m2 v Uničově. V bytě proběhla kompletní rekonstrukce. Chodba s prostornou vestavěnou skříní vyrobenou na míru, obývací pokoj s přístupem na lodžii. Nová kuchyňská linka na míru plynový sporák s elektrickou troubou…

Pronájem bytu 2+1, 75m2, Olomouc, Praskova

metr2 reality s.r.o.

Nabízíme k pronájmu pěkný a prostorný cihlový byt 2 + 1 o výměře 75 m2 v Olomouci na ulici Praskova. Byt se nachází ve 2. patře třípatrového domu a náleží k němu velký sklep (11 m2). Byt je po kompletní rekonstrukci a tvoří ho dva velké…

Pronájem bytu 2+1, 75m2, Moravský Beroun, Dlouhá

RE/MAX Komfort

Nabízím k pronájmu byt v cihlovém domě se 4 byty. Byt je ve 2. patře domu a  je dispozičně 2+1 s výměrou 75 m2. Byty po rekonstrukci - plastová okna, nové podlahy, omítky, topení, kuch. linky. Ohřev vody samostatným el. bojlerem v bytě, topení…

Pronájem bytu 2+1, 74m2, Olomouc, Kaštanová

Nabízíme Vám pronájem bytu 2+1, 74 m2, ve druhém NP. Byt je cihlový, slunný s velkým balkonem. Je po částečné renovaci, plně zařízená kuchyň vč. myčky, ledničky, mrazáku a mikrovlnné trouby. V pokojích jsou parkety. V koupelně je vana, umyvadlo, WC…


TOPlist