55 393 aktuálních nabídek
od 900 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 3+1 k pronájmu Kladno

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 25 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese Kladno

Cena bytů 3+1 k pronájmu v okrese Kladno se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 25 000 Kč za měsíc.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (11) v cenách od 10 500 Kč, následují byty 1+1 (11) od 8 400 Kč, byty 2+kk (11) od 11 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (7) od 9 000 Kč, byty 3+1 (4) od 13 000 Kč, byty 3+kk (3) od 12 000 Kč, byty 5+kk (1) od 24 490 Kč a byty 4+kk (1) od 18 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 na pronájem

V okrese Kladno nabízíme byty 3+1 v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 3+1 v Kladně (2), Pronájem bytů 3+1 v Lánech (1), Pronájem bytů 3+1 v Buštěhradě (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (2), okraj obce (1), centrum (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Kladně s garáží nebo byty 3+1 v Kladně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře a 2. patře, protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (1). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno k pronájmu byty 3+1 v bezvadném stavu (3), po rekonstrukci (1).

Dražby a aukce bytů 3+1 v okrese Kladno

Kromě bytů 3+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Kladno také k dispozici 2 byty 3+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 3+1 v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 4 byty 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 na pronájem inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (3) a CENTURY 21 Česká republika (1).

Jak najít vhodný byt 3+1 k pronájmu v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Kladně?

V okrese Kladno působí 53 realitních makléřů, spadajících pod 22 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, ECON REAL s.r.o. Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Reality Biliková Lázně Toušeň, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Veronika Hrabčák Kohoutová, Tomáš Horák, Monika Tyleová, Otto Rudovský, Radek Janatka, Bc Lukáš Holeček, Jana Nekvinda Vraštilová a Eva Vondrová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Irena Hřibová (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+1, 77m2, Buštěhrad, Sladkovského

Hledáte bydlení v klidné lokalitě, které není v panelovém domě? Milujete přírodu a přesto chcete být blízko Kladna i Prahy? Nabízíme Vám k pronájmu prostorný zrekonstruovaný byt o podlahové ploše 77 m2, o dispozici 3+1, v 2. patře rodinného…

Aktualizováno
25.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 95m2, Kladno, Mlýnská

CENTURY 21 Česká republika

Nabízím Vám k pronájmu velmi hezký slunný byt s dispozicí 3+1 a výměrou 95 m2 v centru města Kladna. Byt je po velmi nákladné rekonstrukci (2018), nachází se ve 4. NP ze 4. NP cihlového bytového domu – možnost využití společné terasy na patře.…

Pronájem bytu 3+1, 98m2, Kladno, Wolkerova

K dlouhodobému pronájmu nabízíme atypický, slunný byt 3+1 o podlahové ploše 99 m2, který se nachází ve velmi udržovaném rodinném domě v  kladenské části Na Výhybce. Před několika lety prošel byt rekonstrukcí, jsou zde nové plovoucí podlahy, plastová okna, kuchyňská…


TOPlist