55 888 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Beroun, - okres
okres Beroun
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Rodinné domy k pronájmu Beroun

Aktuálně se zde cena domů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 55 000 Kč

Ceny domů v okrese Beroun

Cena domů k pronájmu v okrese Beroun se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 55 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy na pronájem v okrese Beroun.

Jaké jsou domy k pronájmu v okrese Beroun?

Na trhu v Berounu jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (5) v cenách od 20 000 Kč, následují chaty (1) od 7 000 Kč.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Beroun k pronájmu nabízeny domy v bezvadném stavu (3), novostavby (1), v dobrém stavu (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Beroun se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 852 m2 má dům za cenu 7 000 Kč v obci Chrustenice. Naopak nejmenší pozemek o výměře 200 m2 získáte při pronájmu domu v obci Beroun za cenu 35 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů na pronájem

V okrese Beroun nabízíme domy v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem domů v Berouně (1), Pronájem domů ve Vysokém Újezdě (1), Pronájem domů v Chrustenicích (1), Pronájem domů v Nenačovicích (1), Pronájem domů v Malé Vísce (1), Pronájem domů v Králově Dvoře (1).

Někdy se vyplatí nehledat dům jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Beroun sousedí 5 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Kladno, Praha-západ, Příbram, Rokycany a Rakovník.

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Pronájem domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů na pronájem v okrese Beroun uvádějí následující informace: klidná část obce (3), centrum (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Nájem domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Beroun nabízejí nejčastěji jiné domy (2). V nabídce na pronájem jsou také zděné domy (1), dřevěné domy (1) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Dražby a aukce domů v okrese Beroun

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Berounu také k dispozici 8 domů v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v okrese Beroun dle inzerenta:

V Berounu a okolí pochází 6 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy na pronájem inzerují tyto realitky: Domov - realitní společnost s.r.o. (1), FARAON reality, s.r.o (1), Aktivreality (1), M&M reality holding a.s. (1), REMAX ALFA (1), a PROFIT REALITY Ltd. (1),.

Pronájem domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům k pronájmu v okrese Beroun?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Beroun 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Berounu?

V okrese Beroun působí 229 realitních makléřů, spadajících pod 91 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Beroun

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Mgr. Zuzana Rosenbergová, Jan Svatý, Jitka Lišková, Michal Kutzendörfer, Carmen Idris Beshirová, Thijs Ramp, Miroslava Kůsová, Petr Landa, Ing. Daniel Rapák a Gabriel Hajdecker.

Nejvíce nemovitostí v okolí Berounu nabízí Mgr. Zuzana Rosenbergová (20). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů k pronájmu: 6

Pronájem rodinného domu, Králův Dvůr - Počaply, Jungmannova

V zastoupení majitele nabízím k pronájmu prostorný rodinný dům 4+1 se zahradou v Králově Dvoře – Zahořanech, ulice Jungmannova. Dispozice domu: zádveří, schody do 1. patra, kde se nachází koupelna s rohovou vanou a WC, samostatná kuchyň a tři pokoje, po schodech…

Pronájem rodinného domu, Malá Víska

REMAX ALFA

Exkluzivně: Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu rodinný dům s dispozicí 6+1 + veranda a úložné prostory, podlahová plochá cca 210 m2, pozemek s překrásným výhledem do krajiny 763 m2 v obci Malá Víska u Hořovic. V přízemí domu…

Pronájem rodinného domu, Nenačovice

K pronájmu rodinný dům v obci Nenačovice u Berouna o celkové podlahové ploše 127 m2 + terasa 20 m2. Dispozice domu je 4+kk. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC.…

Pronájem chaty, Chrustenice

Aktivreality

Nabízíme Vám k pronájmu rekreační chatu na hranici obce Chrustenice, která spadá pod město Loděnice.Jedná se o velmi klidné, malebné místo a přitom jen pár minut autem od Prahy nebo od Berouna. V Praze Zličín jste za 15 min, v Berouně za 10 min.Chata je…

Pronájem rodinného domu, 150m2, Vysoký Újezd, U Křížku

FARAON reality, s.r.o

REZERVACE Pronájem zcela nové, doposud neobývané částečně vybavené moderní, klimatizované, zateplené vilky s terasou (180m2) a velkou zahradou situované v obci Vysoký Újezd, která je součástí rezidenčního projektu. Rezidenční projekt Vysoký Újezd navazuje na původní vesnici…

Pronájem rodinného domu, Beroun - Beroun-Město, Nekolného

Domov - realitní společnost s.r.o.

Nabízíme k pronájmu zcela nový řadový dům 6+kk ve funkcionalistickém stylu. ŘFRD o dvou podlažích se 157,2 m2 využitelné plochy a zahradou je postaven na atraktivním a klidném místě ve velmi žádané lokalitě v Berouně -  Na…


TOPlist