52 205 aktuálních nabídek
od 898 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Kladno, - okres
okres Kladno
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Rodinné domy k pronájmu Kladno

Aktuálně se zde cena domů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 49 000 Kč

Ceny domů v okrese Kladno

Cena domů k pronájmu v okrese Kladno se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 49 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy na pronájem v okrese Kladno.

Jaké jsou domy k pronájmu v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (10) v cenách od 20 000 Kč, následují zemědělské usedlosti, statky (1) od 49 000 Kč.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Kladno k pronájmu nabízeny domy po rekonstrukci (6), v dobrém stavu (3), v bezvadném stavu (1), novostavby (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Kladno se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 3128 m2 má dům za cenu 49 000 Kč v obci Zvoleněves. Naopak nejmenší pozemek o výměře 217 m2 získáte při pronájmu domu v obci Kladno za cenu 33 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů na pronájem

V okrese Kladno nabízíme domy v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem domů v Kladně (5), Pronájem domů ve Svinařově (2), Pronájem domů v Kačici (1), Pronájem domů ve Zvoleněvsi (1), Pronájem domů v Malých Kyšicích (1), Pronájem domů v Blevicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat dům jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Pronájem domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů na pronájem v okrese Kladno uvádějí následující informace: klidná část obce (5), centrum (2), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Dražby a aukce domů v okrese Kladno

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Kladně také k dispozici 6 domů v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 11 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy na pronájem inzerují tyto realitky: RE/MAX G8 Reality Kladno (3), M&M reality holding a.s. (3), Coloseum 21 (2), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1), EVROPA realitní kancelář Kladno (1), a NEXT REALITY GROUP a.s. (1),.

Pronájem domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům k pronájmu v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Kladně?

V okrese Kladno působí 315 realitních makléřů, spadajících pod 114 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Alexiss Group s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Veronika Hrabčák Kohoutová, Jana Nekvinda Vraštilová, Monika Tyleová, Tomáš Horák, Otto Rudovský, Radek Janatka, Bc Lukáš Holeček a Zora Moudříková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Dominik Ondrůšek, LL.M. (26). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů k pronájmu: 8

Pronájem rodinného domu, Kladno - Rozdělov, Tolstého

Coloseum 21

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem samostatně stojícího rodinného domu o dispozici 5+1 s udržovanou zahradou o rozloze 635 m2 v atraktivní klidné lokalitě Kladno - Rozdělov. K domu náleží dvojgaráž s vraty na el.pohon a dílnou…

Pronájem rodinného domu, Kladno - Rozdělov, Štulcova

Coloseum 21

Nabízíme na pronájem rodinný dům po kompletní luxusní rekonstrukci o dispozici 4+1, obytné ploše 130 m2, se zahradou o výměře 340 m2 ve velmi žádané a klidné časti Rozdělova - Štulcova ul. V domě aktuálně probíhají dokončovací…

Pronájem rodinného domu, Kladno - Švermov, Kladenská

Pokud Vás láká nové bydlení bez kompromisů, potom tato nabídka by Vás mohla oslovit. Nabízíme vám pronájem rekonstruovaného rodinného domu se zahradou, parkovacím stáním a garáží v klidné části města Kladna, zvané Na Korei. Zájemci ocení prostornost a vzdušnost rodinného domu, který…

Pronájem rodinného domu, Malé Kyšice, Míru

Láká Vás nové bydlení bez kompromisů nebo sídlo firmy, potom tato nabídka by Vás mohla oslovit. Nabízíme vám pronájem prvorepublikové vilky se zahradou, parkovacím stáním a garáží v klidné části obce Malé Kyšice. Zájemci ocení prostornost a vzdušnost předmětu pronájmu, které nabídne…

Pronájem rodinného domu, Kladno, Smečenská

Pronájem patrového atypicky řešeného rodinného domu 5+2, obytná plocha 294 m2, zahrada 680 m2 ve Smečenské ulici, Kladno - Rozdělov. V suterénu domu se nachází technické zázemí: plynový kotel, 2 bojlery na ohřev teplé vody, prádelna, sklep.…

Pronájem zemědělské usedlosti, 30347m2, Zvoleněves

Pronájem zemědělského objektu o celkové výměře více než 3 ha, okraj obce Zvoleněves. Klidná část mimo obytnou zónu, ale navazující na obec. Výhodná poloha: Praha 25 km, Kladno 12 km, nájezd na D7 7 km, na silnici č. 16 směrem k D8 také 7 km. Areál bude oplocený, po…

Pronájem rodinného domu, Kladno - Švermov, Velvarská

Nabízíme k pronájmu novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk v Kladně Švermově. Jedná se nízkoenergetický dům a je nadstandartně vybaven. Zajímavě řešená novostavba má tři nadzemní podlaží, kde se v prvním nachází vstup do domu s garáží pro dva vozy. Po příchodu…

Pronájem rodinného domu, 237m2, Kačice, Pod hájem

pronájem zrekonstruovaného rodinného domu o užitné ploše 72 m2, pozemek 237 m2 ve velmi žádané lokalitě Kačice. Dům se skládá ze vstupní chodby, která propojuje vchod z ulice se vstupem na zahradu. Dvou obytných pokojů, kuchyně…


TOPlist