56 099 aktuálních nabídek
od 919 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Rodinné domy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Mělník, - okres
okres Mělník
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy k pronájmu Kokořínsko

Aktuálně se zde cena rodinných domů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 40 000 Kč

Ceny rodinných domů v okrese Mělník

Cena rodinných domů k pronájmu v okrese Mělník se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 40 000 Kč.

Jaké jsou domy k pronájmu v okrese Mělník?

Na trhu v Mělníku jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (2) v cenách od 24 000 Kč.

Stav rodinného domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Mělník k pronájmu nabízeny rodinné domy novostavby (1), v bezvadném stavu (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší rodinný dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně k pronájmu, je dům za cenu 24 000 Kč v obci Nelahozeves, který má obytnou plochu 128 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém rodinný dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Mělník se dají právě teď najít rodinné domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 1055 m2 má rodinný dům za cenu 40 000 Kč v obci Nová Ves. Naopak nejmenší pozemek o výměře 203 m2 získáte při pronájmu rodinného domu v obci Nelahozeves za cenu 24 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality rodinných domů na pronájem

V okrese Mělník nabízíme rodinné domy v celkem 2 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem rodinných domů v Nelahozevsi (1), Pronájem rodinných domů v Nové Vsi (1).

Někdy se vyplatí nehledat rodinný dům jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Mělník sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha-východ, Kladno, Litoměřice, Pardubice a Pardubice.

Poloha rodinného domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají rodinné domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého rodinného domu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Pronájem rodinných domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha rodinného domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru rodinných domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti rodinných domů na pronájem v okrese Mělník uvádějí následující informace: klidná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace rodinného domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný rodinný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Dražby a aukce rodinných domů v okrese Mělník

Kromě rodinných domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Mělníku také k dispozici 6 rodinných domů v dražbě či v aukci.

Nabídka rodinných domů v okrese Mělník dle inzerenta:

V Mělníku a okolí pochází 2 rodinné domy z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde rodinné domy na pronájem inzerují tyto realitky: QARA s.r.o. (1) a Stars reality (1).

Jak najít vhodný rodinný dům k pronájmu v okrese Mělník?

Pokud máte konkrétní představu rodinného domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný rodinný dům k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví rodinný dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout rodinný dům v Mělníku?

V okrese Mělník působí 112 realitních makléřů, spadajících pod 55 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Mělník

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing.arch.Petr Burda, Ing. Jíří Šíma, Viktor Janovský, Lenka Machutová, Radek Lachman, Müller Jiří, David Horáček, Lenka Kaplanová (Richterová), Lukáš Machač a Monika Plicková, MBA.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mělníka nabízí Lenka Machutová (6). Pokud chcete prodat či pronajmout rodinný dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Nebyly nalezeny žádné nemovitosti.

Váš nastavený filtr je příliš úzký. Upravte filtr tak, aby u tlačítka VYHLEDAT bylo číslo větší než 0 a zkuste znovu.

TOPlist