64 988 aktuálních nabídek
od 1039 realitních kanceláří a soukromníků

Další reference

Realitní inzerci zveřejňujeme i v jiných reginech než v tom, který si právě prohlížíte. Pokud hledáte partnery mimo aktuálně zvolený region, doporučujeme Vám například následující prověřené realitní společnosti.


 • Velice si vážíme spolupráce s Vaším portálem ČESKÉREALITY.cz. Váš ochotný, profesionální přístup a Vaše doporučení nám pomáhají zvyšovat návštěvnost našich webových stránek i náš obrat. ČeskéReality.cz řadíme mezi stabilní partnery společnosti CENTURY 21 Česká republika a těšíme se na pokračování vzájemné spolupráce.

  Luboš Mílek generální ředitel CENTURY 21 Česká republika, Praha
 • Síť serverů ČESKÉREALITY.cz využíváme dlouhodobě k inzerci našich nemovitostí. Předností je zejména široký záběr nabízených portálů a kvalitní ohlasy návštěvníků. Jako jednička mezi realitními kancelářemi řadí naše společnost MM Reality síť serverů ČESKÉREALITY.cz mezi naše strategicky významné inzertní partnery.

  David Svoboda IT ředitel M&M reality holding a.s., Praha
 • Inzertní portál České reality.cz považujeme jako kancelář za jeden z nejlepších v republice. Máme na něj obrovskou odezvu a hlavně komunikace s agenty Českých realit.cz je úplně super a vždy nám ve všem vyjdou vstříc. Bohužel takto funguje minimum serverů.

  Ondřej Jaroš Obchodní ředitel, lektor HVB Real Estate s.r.o., Praha
 • Mým tajným tipem pro úspěšný prodej nemovitostí je využívání Boxů na portále ČeskéReality.cz. Tento způsob inzerce se osvědčil třeba při úspěšném prodeji hotelu v pohraničí, který byl v běžné inzerci už dva roky. Po umístění inzerátu do Boxu jsem kupce pro hotel našel během několika týdnů. Je to jednoduché, protože díky Boxu přeskočím za pár korun všechny topované nabídky konkurence.

  Ing. Jiří Müller Realitní makléř RK Stejskal RK Stejskal.cz s.r.o., České Budějovice
 • Inzerce na portálu ČESKÉREALITY.cz patří mezi naše nejdůležitější reklamní investice. Pro realitní kancelář je rozhodující profesionální servis provozovatelů stránek a zajištení dostatečného množství návštěvníků, kterí si prohlédnou inzerci. ČESKÉREALITY.cz nabízí obojí a proto s nimi úspěšně spolupracujeme již řadu let.

  Dalibor Žáček jednatel společnosti, České Budějovice REALITNÍ KANCELÁŘ Dalibor Žáček, České Budějovice
 • ČESKÉREALITY.cz je server, který má neustále zvyšující se návštěvnost a server který vylepšuje a doplňuje svoje služby.

  Miloš Dvořáček jednatel DVL Brno reality s.r.o., Brno-město
 • ČESKÉREALITY.cz jsou pro nás dlouhodobým a silným partnerem v oblasti inzerce nemovitostí. Spolupráce vždy fungovala a funguje jak má. ČESKÉREALITY.cz resp. ZÁPADOČESKÉREALITY.cz jsou vidět a o to nám jde. Doufáme, že oboustranná spokojenost bude pokračovat i v nadcházejících letech.

  Petr Kubias jednatel společnosti Cubicor reality, Plzeň-město
 • Naše realitní kancelář je na trhu od roku 1999 a na ČESKÝCHREALITÁCH.cz inzerujeme pro naše klienty od roku 2005. Jsme tedy partnery již více než 9 let. V nabídce máme větší počet nemovitostí z lokality Brna a okolí a proto nejvíce využíváme sekci JIHOMORAVSKÉREALITY.cz. Se vzájemnou spoluprací jsme velice spokojeni a jsme rádi, že se ČESKÉREALITY.cz neustále posouvají dopředu, tak abychom co nejvíce vyhověli potřebám klienta.“

  Tereza Smištíková asistentka e-Finance, a.s., realitní divize, Brno-město
 • Pokud máme hodnotit naši spolupráci s ČESKÝMIREALITAMI.cz, tak oceňujeme nejenom dobré ohlasy na naši inzerci, ale i ochotu servisního týmu při řešení různých provozních záležitostí. ČESKÉREALITY.cz reagovaly na naše požadavky vždy pružně a profesionálně, za své peníze zde dostáváme vždy tu nejvyšší kvalitu.

  Martin Kvasnička jednatel Bohemia reality, Praha
 • ČESKÉREALITY.cz jsou jedním z "nejstarších" partnerů pro inzerci nabídky naší firmy - a to je co říct, protože MÜLLER-REALITY/IMMOBILIEN s.r.o. je na trhu realit už 24 let... Důležitější ale je, že prezentace na tomto portálu je rok od roku účinnější a finanční náklady na ni stále přijatelné. ČESKÉREALITY.cz jsou pro naši firmu stabilní a perspektivní partner.

  Jiřina Müllerová jednatelka MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o., Klatovy
 • ČESKÉREALITY.cz jsou nejsilnější realitní server v jižních Čechách, který poskytuje klientům maximální přehled z regionu. Předností tohoto realitního portálu je přátelský (lidský) přístup k realitním kancelářím a tím se vytváří příjemná atmosféra pro zákazníky, kteří hledají vhodnou nemovitost. RK nejsou omezeny v zadávání počtu nemovitostí a tím klient dostane maximum z regionu. Nový vzhled portálu je pro zákazníka přehledný a může si vybrat i z dalších informací spojených s problematikou nemovitostí. Přehledný seznam developerských projektů na titulní straně a spolupráce s regionálním časopisem je důkazem o profesionalitě portálu.

  Michal Cepák jednatel REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o., České Budějovice
 • S realitním serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již řadu let a vždy jsme byli s nabízenými službami a s odezvou na Váš portál velmi spokojeni. Realitní portál ČESKÉREALITY.cz a jejich dceřiné servery jsou pro nás jedním z předních partnerů v realitní inzerci a velmi rádi využíváme Vaše služby.

  Michal Lesňák výkonný manažer realitní kanceláře FLEXI REALITY s.r.o, Ostrava-město
 • Se serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již od roku 2007.  Reakce na naši inzerci na serveru jsou dobré. Regionální rozložení serveru přináší trochu jiné klienty než celorepublikové servery. Díky předplaceným pozicím TOP a vizitka RK jsme také na serveru slušně viditelní. Vzhledem k nadstandardnímu přístupu od zástupců serveru, kteří jsou zde dlouhodobě a tudíž seznámení s fungováním spolupráce, jsme byli vždy spokojeni s inzercí i s obchodními a technickými podmínkami inzerce. Určitě budeme ve spolupráci nadále pokračovat, protože je pro nás přínosem.

  Roman Macura jednatel CONTENT REALITY s.r.o., Praha
 • Jsme regionální realitní kanceláří a proto nám vyhovuje, že máme jako svého partnera pro inzerci našich nemovitostí právě regionálně zaměřené ČESKÉREALITY.cz. Inzerujeme zde řadu let a díky ohlasům zde budeme i nadále.

  Pavel Mleziva jednatel Bydlete s námi, Most
 • Server ČESKÉREALITY.cz je pro naší realitní kancelář dlouholetým a významným partnerem v  kvalitní, rychlé a efektivní prezentaci námi prodávaných nebo pronajímaných nemovitostí. Díky dobré přístupnosti pro naše klienty se server ČESKÉREALITY.cz pro nás stal důležitým pomocníkem na  cestě k úspěšné realitní kanceláři v Praze, Karlovarském a Plzeňském kraji.

  Monika Veberová jednatelka Reality Smajlík s.r.o., Praha
 • Portál ČESKÉ REALITY.cz patří mezi hlavní inzertní partnery naší realitní kanceláře. Má vysokou návštěvnost stránek a tím zajištuje dostatečný počet poptávek na naše inzeráty. Doufám, že vzájemná spolupráce bude dále úspěšně pokračovat.

  Lubomír Doleček manager HESTIA Group s.r.o., Hradec Králové
 • Na serveru ČESKÉREALITY.cz společnost JUSTO Česká republika inzeruje od samého začátku své existence, respektive od zahájení své obchodní činnosti v říjnu 2015. Nicméně se serverem jsem spolupracoval osobně i v minulosti. Spolupráce nám maximálně vyhovuje. Za investované peníze dostáváme velmi kvalitní službu – dostatek poptávajících klientů, možnost dobré prezentace nemovitostí, které nám svěřili k prodeji či pronájmu naši klienti, a zároveň jsme získali partnera, který je ochoten vést dialog, vnímat naše potřeby a hledat jejich řešení a také sledovat a implementovat trendy realitního trhu formou inovací. Vnímáme oboustranný zájem o dlouhodobé partnerství, které je pro nás velmi důležité a vážíme si jej.

  Michal Pazdera jednatel realitní sítě JUSTO Česká republika, Praha
 • S realitním serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již řadu let a vždy jsme byli s nabízenými službami, s přátelským servisem a poradenstvím i s odezvou na Váš portál velmi spokojeni. Realitní portál ČESKÉREALITY.cz a jejich dceřinný server vychodo.ceskereality.cz jsou pro nás kvalitním partnerem. Můžeme doporučit.

  Pavel Staněk realitní makléř Pavel Staněk - BYTY HRADEC, Hradec Králové
 • Síť serverů ČESKÉREALITY.cz patří mezi naše strategické a ověřené inzertní partnery. Cítíme oboustranný přínos spolupráce, neboť obě strany rozumí regionálnímu realitnímu trhu a jeho současným potřebám. Věřím, že s týmem ČESKÉREALITY.cz budeme úspěšně spolupracovat i nadále.

  Ing. Petr Korytár prezident společnosti Evropský klub realitních kanceláří, s.r.o., Olomouc

Profesní partnerství

Jsme rovněž hrdí na svou spolupráci s profesními organizacemi v oboru realit a doporučujeme využití služeb realitních makléřů těchto organizací:


 • Asociace realitních kanceláří České republiky je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice.

 • Sdružení které zaštiťuje významné členské realitní kanceláře, pomáhá jim s jejich obchodním růstem a dohlíží na jejich vystupování na trhu s nemovitostmi. Všechny realitní kanceláře sdružení se zavázali dodržovat přísný etický kodex klubu.

 • Zabýváme se ochranou a prosazováním zájmů realitních makléřů. Zajišťujeme čestné jednání, zájmy a ochranu klienta před nevýhodnými smlouvami. Zavádíme právní rámec pro licencování realitních makléřů. Provádíme průběžné vzdělávání a zvyšování kvalifikace makléřů.

TOPlist