62 838 aktuálních nabídek
od 1032 realitních kanceláří a soukromníků

RK Stejskal.cz s.r.o. - Články

Adresa: Pražská tř. 1247/24, 37004 České Budějovice(OC IGY - 3. patro)
Telefon: 722 822 722
E-mail: stejskal@rkstejskal.cz
Web: http://www.rkstejskal.cz/
Naše realitní činnost zahrnuje kompletní servis pro klienta od prvotního seznámení se s nemovitostí až po zajištění všech potřebných dokumentů k řádnému prodeji či koupi nemovitosti.

Články (2)

Koupě a převod parcely
Koupě a převod parcely

Jestliže jste si prošli seriálem cest za vyhlédnutou parcelou, či jste zvolili jiné řešení, už určitě víte, co je to stavební parcela, co pozemek určený k výstavbě a co louka, travnatý porost a ostatní plocha. A pokud nekupujete developerem připravenou parcelu včetně vybudovaných sítí a komunikací, určitě už také znáte právě své možnosti připojení k sítím a víte, jak se na svou parcelu vůbec dostanete.

Výběr pozemku
Výběr pozemku

Při výběru pozemku potřebujete vědět, co je stavební parcela, pozemek určený k výstavbě, louka, travnatý porost a ostatní plocha. Zda má váš pozemek dostupné sítě, nebo je už dokonce zasíťovaný. Zajímat by vás také měla přístupová komunikace, lokalita, ve které je situován a dostupné služby včetně školy, školky a dopravy (MHD, ČSAD, ČD). Důležitá je také vzdálenost od většího města, se kterou souvisí pracovní příležitosti. A nejen to.

TOPlist