51 492 aktuálních nabídek
od 898 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej chalupy 70 m²

Hatín (okres Jindřichův Hradec)

Základní údaje

Datum vložení 9. srpna 2022 ID nemovitosti N96003
Plocha pozemku 392 m² Užitná plocha 70 m²
Plocha zastavěná 230 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Prodej podílu ve výši 2/5 k chalupě s menším pozemkem, obec Hatín, okr. Jindřichův Hradec
Exkluzivně nabízíme k prodeji 2/5 podílu k chalupě v obci Hatín na Jindřichohradecku. Probíhá jednání s dalšími spoluvlastníky. Dispoziční řešení 3+kk o výměře cca 70 m2 se stodolou. Jedná se o objekt pro trvalé bydlení nebo rekreaci s příslušenstvím, uzavřeným dvorem, menší zahrádkou umístěnou za stodolou a drobným hospodářským stavení na pozemku o celkové výměře 392 m2. Vše umístěno v zástavbě obce s využitím dětské hřiště, hospodu, Velký hatínský rybník a krásné oblasti Jindřichohradecké krajiny vůbec.
Chalupa má pravidelnou údržbu a během minulých let došlo k několika stavebním úpravám: přístavba vstupní verandy, vestavba koupelny a komory, plynový kotel, výměna část oken apod.. Okna zůstala z velké většiny dřevěná, špaletová s běžnou pravidelnou údržbou. Sedlová střecha má překládanou střešní krytinu - betonové tašky, krovy a latě jsou původní – půda přístupná z prostoru stodoly. V dobrém stavu jsou i okapy včetně svodů.
Dispozice: vstupní veranda, menší chodba, obytná místnost s kuchyňskou linkou, dva pokoje, koupelna s WC, větší a menší komora.
Teplo je zajištěno plynovým kotlem Dakon s rozvody jednotlivými deskovými radiátory po domě, dále krbovými kamny na dřevo případně elektrickou energií. Teplá voda elektrickým bojlerem.
Nemovitosti jsou přístupné po místní, obecní asfaltové komunikaci. Nedaleko chalupy je zastávka autobusového spojení Lomnice nad Lužnicí – Jindřichův Hradec.
Veřejný řad: Kanalizace, Plynová přípojka, Elektřina – světelná i motorová a Voda + vlastní studna dříve využívána jako pitná, ve sklepním prostoru pod stodolou.
PENB: třída G mimořádně nehospodárná.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96003.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Hatín (okres Jindřichův Hradec)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Štěpánka Šindelářová
Štěpánka Šindelářová
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist