55 905 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX G8 Reality Ústí n.L. nabízí

Prodej chalupy 226 m²

Malé Podolí, Kunžak (okres Jindřichův Hradec)

Základní údaje

Datum vložení 1. října 2022 ID nemovitosti 339562
Plocha celková 2 079 m² Plocha pozemku 2 079 m²
Užitná plocha 226 m² Plocha zastavěná 263 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Kanalizace Veřejná kanalizace
Konstrukce Jiná Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Představujeme Vám téměř dokončenou novostavbu rodinného srubového domu v Kunžaku, nacházejícího se v Javořické vrchovině, v oblasti malebné České Kanady.

Nemovitost se nachází na kraji svažitého pozemku o celkové výměře 2079 m2. Zastavěná plocha pozemku činí 263m2.

Dům má dvě nadzemní podlaží v součtu 226 m2, plánované jako obytné.

1. NP bylo plánováno pro technickou místnost a místnosti volnočasových aktitiv (zahradní místnost, domácí posilovna, vířivka), 2. NP jako obytná plocha s dispozicí 4+KK a zimní zahradou. Dům je zasazen do svahu, díky čemuž vznikla navíc samostatná sklepní místnost přístupná ze zahrady.

Půdní prostor domu byl uvažován rovněž jako obytný prostor, se samostatným vstupem a s variabilitou užití - např. pro komerční pronájem.
Nemovitost byla projektována v roce 2017, nyní je před konečnou fází dokončení. Položkový rozpočet na zbylé dodělávky je vypracován a dostupný k předložení.

Dům má všechny nezbytné přípojky (voda, kanalizace, plyn), 3 komínová tělesa (2x tuhá paliva, 1x plyn), jističe 3x32A, satelit, internet, dostatečně hlubokou vrtanou studnu. Srubová část domu, kombinace smrku a borovice, je již dostatečně vyschlá a tedy připravena k finálnímu dokončení.

Na pozemku se nachází praktická stavební buňka se zázemím, ve které majitelé trávili volný čas a čas při stavbě domu. Tuto buňku je možné na pozemku nechat budoucímu majiteli.

V případě zájmu o bližší informace Vám ráda poskytnu přístup do sdílené složky, kde jsou k dispozici půdorysy, projektová dokumentace, položkový rozpočet a další potřebné detailní informace.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Malé Podolí, Kunžak (okres Jindřichův Hradec)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Maryla Štarhová
Ing. Maryla Štarhová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX G8 Reality Ústí n.L.
Reklama
TOPlist