55 178 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej chalupy 182 m²

Za Školou, Vetlá, Vrbice (okres Litoměřice)

Základní údaje

Datum vložení 3. prosince 2022 ID nemovitosti J08722
Plocha celková 182 m² Plocha pozemku 435 m²
Obytná plocha 240 m² Užitná plocha 182 m²
Plocha nebytová 182 m² Plocha zastavěná 143 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme rodinný dům s č.p., určený pro bydlení. Jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem. Objekt domu byl postaven na přelomu 19. a 20. století a je v dobrém stavu a kondici. Rekonstrukci lze z části financovat z dotací Nová zelená úsporám. Připravujeme pro vás Dotační analýzu.
Při vstupu do domu se nachází zádveří a vstupní chodba, ze které je vstup do přízemních místností a patra domu. V přízemí je obytná, prostorná kuchyně, komora, menší pokoj, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a toaletou.
V patře je prosklený, pavlačový balkon, který je na slunečné straně domu. Z haly je vstup do prostorného, slunečného, obývacího pokoje. Jsou zde dvě ložnice – jedna prostornější je průchozí, menší slouží jako dětský pokoj. Obě ložnice mají prkennou podlahu. Z 1.patra je vstup na půdu domu, která je prostorná a dá se využít ke zbudování dalších obytných místností.
Na obytnou část navazuje technická část domu – dílna, částečně zděná garáž, přístřešek s menším seníkem. V dílně je umístěný boiler a čerpadlo, které je napojené na vlastní studnu ve dvoře domu. Přístřešek lze v budoucnu využít pro umístění letní kuchyně, pro zbudování příjemného posezení s rodinou. Dům má pod přístavkem ze dvora přístupný, zděný sklep cca 6 m², se zavedenou elektřinou. Je v něm možné skladovat ovoce a zeleninu, případně zbudovat vinný sklípek. Samostatný, zděný objekt stojící na dvoře, který sloužil jako letní malá kuchyně, se dá se využít k různým účelům.
Dům je napojen na elektřinu 230/380 V, má vlastní studnu, je užívána jako pitná. Odpad je řešen jímkou na dvoře domu. V obci je zavedená kanalizace, která je přivedena před dům. V obci je zaveden vodovod, je možné se na něj připojit. Vytápění domu je řešeno z části lokálními kamny na TP a částečně elektrickými přímotopy. Rozvod plynu je na hranici pozemku, lze zbudovat přípojku do domu.
Vstup do domu je možný uličkou hlavním vchodem přes dvůr, nebo přes zahradu. Zahrada je bez oplocení, je z části zatravněna a osázena ovocnými stromy (jabloně, meruňky, hrušně, třešeň, mirabelky, švestka, broskvoň a ořešáky) a keři. Část zahrady je užitková určená pro pěstování zeleniny, ovoce a dalších plodin. Na pozemku zahrady je skleník, který je třeba dosklít. K zahradě je rozvod užitkové vody čerpané z Labe do nádrže, připojení je vedeno na zahradu a k domu.
Vetlá je u Roudnice nad Labem, okres Litoměřice. Z Prahy velmi dobře dostupná jak autem, tak i vlakem a busem (cesta z Prahy i s přestupem z vlaku na bus trvá 1hodinu 30 minut) Roudnice nad Labem je vzdálená 6,3km, Litoměřice 17,5km. V blízkosti jsou oblíbené turistické cíle a místa, ať už historická, kulturní, či přírodní.
Dům je určen pro trvalé bydlení, může sloužit i k rekreaci. K nastěhování dohodou.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Za Školou, Vetlá, Vrbice (okres Litoměřice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Věra Mádrová
Věra Mádrová
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist