52 209 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
AB - RAKO s.r.o. nabízí

Prodej chalupy 1230 m²

Nová Bystřice (okres Jindřichův Hradec)

17 500 000 Kč
PŘI NÁKUPU NEMOVITOSTÍ

Základní údaje

Datum vložení 13. dubna 2022 ID nemovitosti 170P2055
Plocha pozemku 7 507 m² Užitná plocha 1 230 m²
Plocha zastavěná 386 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Vybavený rodinný penzion několik metrů od rakouské hranice v turisticky atraktivní ČESKÉ KANADĚ, zařízen pro plnohodnotnou rodinnou aktivní dovolenou – proto je řadu let většina klientů opakovaných a předem si blokují termíny. Síť dokonalých cyklostezek v Rakousku i na české straně nabízí vyžití i náročnějším dospělým, stejně jako 5 golfových hřišť v dojezdu do 12 km (z toho jedno české veřejné), lesy plné hub a borůvek, koupání, běžkařské trasy a sjezdovka u vjezdu do Bystřice.
Při stávající kombinaci je ve sklepích technologie, zázemí a sklady + herna. V přízemí zařízená společné kuchyň a 2 větší apartmány s terasou + pokoj správce a herna. V 1 patře je velký apartmán 4+1 s jídelnou a 3 samostatné pokoje s kuch. kouty a sprchovými koupelnami s WC. Ve druhém (podkrovním) patře jsou 2 samostatné pokoje s vlastní koupelnou. Jako celek objekt nabízí 8 možností ubytování, vlastní stravování i vyžití pro velké rodiny i jednotlivce. Na pozemku je řada hracích prvků a prolézaček pro děti, posezení pod zastíněnou pergolou, venkovní sauna, pískoviště, nadzemní bazén, posezením u ohniště a víceúčelovým hřištěm, mont. garáž, atd.
Město je vybaveno základní infrastrukturou, mateřinkou, školou 1 – 9, lékařským domem, celoročně kulturními akcemi, 2 muzea, se Zámkem a řadou atraktivit v blízkém i vzdálenějším okolí.
Vlastní vrty s úpravnou vody, elektřina, ÚT s aut. kotlem na peletky + elektrokotel, některé pokoje mají i klimatizační jednotku, odkanalizováno do ČOV, oplocený pozemek s aut. bránou.
CELKEM: 7.893 m2 (včetně vlastního lesíku 4.300 m2).
Při nákupu auditorované vlastnické firmy lze nabídkovou cenu upravit níže a ihned převzít celou ekonomiku (zálohy + zisk).

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Nová Bystřice (okres Jindřichův Hradec)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 KYNCL   AB - RAKO s.r.o.
KYNCL AB - RAKO s.r.o.
Kontaktovat prodejce
AB - RAKO s.r.o.
Reklama
TOPlist