48 284 aktuálních nabídek
od 894 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX 4 You nabízí

Prodej chaty 90 m²

Černýš, Perštejn (okres Chomutov)

Základní údaje

Datum vložení 6. srpna 2022 ID nemovitosti 327080
Plocha celková 326 m² Plocha pozemku 326 m²
Užitná plocha 90 m² Plocha zastavěná 34 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Elektřina 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Konstrukce Jiná
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Chata se nachází na skále nedaleko řeky Ohře, v klidné chatové oblasti obce Černýš, v bezprostřední blízkosti Vyhlídky, místa z nejhezčím výhledem na meandr řeky a okolí Doupovských hor. Chata prošla v posledním roce větší rekonstrukcí, aby byla připravena k okamžitému užívání. Došlo k opravě střechy a komína, instalovány byly nové podlahy, kuchyňská linka, okna jsou ošetřena novým nátěrem. Během chladnějších dní je možné chatu vytápět kamny na tuhá paliva, která jsou umístěna v hlavním obytném prostoru, který je v přízemí stavby spolu s koupelnou. V podkroví je hlavní ložnice s balkónem, který oceníte zejména v deštivém počasí. Je zde ještě další pokoj a vstup do půdního prostoru o velikosti cca 30 m2.
K dispozici je sklep 8 m2 a kůlna 5 m2.
Voda je sezonní z vodovodního řádu (od poloviny dubna do poloviny listopadu) , ohřev zajišťují průtokové ohřívače. Toaleta je splachovací, odpad je řešen jímkou s dostatečnou kapacitou. Elektrický přívod do chaty je 380V.
Chata je vybavena nábytkem a spotřebiči a k vlastnímu užívání není třeba další investice.
Svažitý pozemek je řešen terasovitě. Na pozemku je možné parkovat, je zde místo k posezení, grilování a prostor u ohniště. K dispozici je i sběrná nádrž na dešťovou vodu.
Chata je vhodná nejen pro rodinnou rekreaci, ale také jako klidné zázemí pro rybáře.
Kolem chaty vede cyklistická trasa, po které se kolem řeky dostanete do Klášterce nad Ohří k léčivým pramenům v lázeňském parku městské části Kyselka. Do Karlových Varů je to 1/2 hodiny a nejbližší nákupy obstaráte za 7 minut v Klášterci nad Ohří. Oceníte-li umístění v přírodě, turistické a cyklistické trasy, les i koupání na dosah, pak je tu tato nemovitost právě pro Vás.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Černýš, Perštejn (okres Chomutov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Zuzana Šílená, DiS.
Zuzana Šílená, DiS.
Kontaktovat prodejce
RE/MAX 4 You
Reklama
TOPlist