38 418 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků
Reality 11 nabízí

Prodej chaty 27 m²

Holandská, Michálkovice, Ostrava (okres Ostrava-město)

484 000 Kč
+ provize RK, + DPH

Základní údaje

Datum vložení 15. června 2021 ID nemovitosti 416930
Plocha celková 14 m² Plocha pozemku 14 m²
Užitná plocha 27 m² Plocha zastavěná 14 m²
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i) Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej plně soběstačné chatky se všemi potřebnými osvědčeními. Máte pozemek a nemůžete na něm stavět? Řešením je námi nabízená chatka, postavená na silném kovovém rámu a pouze zakotvená do země kotvícími šrouby. Má vlastní solární panely a baterii, nepotřebuje elektrickou energii zvenčí. Má vlastní rezervoár vody, který pouze doplňujete, takže máte umývadlo a můžete si dopřát i sprchu. Má vlastní separační toaletu, nepotřebujete septik. Má vlastní krbová kamna a jelikož se jedná o energeticky pasívní stavbu díky použitým materiálům, lehce ji vytopíte i v zimě. A má vlastní plynovou bombu na vaření, umístěnou pod kuchyňkou. Chatka má půdorys cca 14m2, (4,2 x 3,2 m), nad obývákem s kuchyňským koutem a WC s koupelnou je v podkroví ložnice se 4 postelemi, také o 14m2. A do krajiny máte krásný výhled velkým oknem v obývacím pokoji a dělenými okny v ložnici. Jako novinku si můžete doobjednat venkovní terasu. Součástí chatky je také její vybavení na míru zhotoveným vnitřním nábytkem - peřiňák, skříňky, schodiště do podkroví.
Nesmírnou výhodou chatky je její možnost umístění téměř kdekoliv - u vody, u lesa, u sjezdovky apod. Také její nezávislost na (ne)stavebním charakteru pozemku. Chatku je možno využít i komerčně na pronájem formou bookingu, airbnb, s minimálními provozními náklady a dobrou cenou pronájmu za noc - s odhadovanou cenou 2000,- Kč/noc - dle atraktivnosti lokality. Také financování chatky je vyřešeno formou spotřebitelského úvěru.
Tato chatka na obrázcích se dokončuje, prodáno od začátku letošního roku 21 chatek stejného druhu.
Více informací Vám rád poskytnu na osobním jednání. Ev. číslo: 22923. Bližší informace Vám sdělí Ing. Roman Cilný, 775 750 200, 775 750 200, cilny@reality11.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Holandská, Michálkovice, Ostrava (okres Ostrava-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Roman Cilný
Ing. Roman Cilný
Kontaktovat prodejce
Reality 11
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

GAKO-Oblouk

Adresa: Hasičská 551/52, Ostrava, 70030
Email: gako@gako-oblouk.cz
Web: https://gako-oblouk.cz
TOPlist