39 515 aktuálních nabídek
od 890 realitních kanceláří a soukromníků
Reality 11 nabízí

Prodej chaty 181 m²

Javorník (okres Jeseník)

Základní údaje

Datum vložení
5. července 2021
ID nemovitosti
417042
Plocha celková
181 m²
Plocha pozemku
181 m²
Plocha užitná
181 m²
Plocha zastavěná
60 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují v exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej chaty v Zálesí u Javorníku, okres Jeseník. Stojící na pozemku 181 m2.
Jedná se o samostatně stojící rekreační chatu v blízkosti, slepé obslužné komunikace. Rekreační chata je přízemní s částečným podsklepením, se sedlovou střechou s plným využití podkroví.
Základy tvoří betonové pasy s vodorovnou a svislou izolací proti zemní vlhkosti. Svislé konstrukce suterénu jsou kamenné s vnitřní cihelnou vyzdívkou v tl. cca 50 cm. Podezdívka je z lomového kamene. Svislé konstrukce přízemí jsou zděné z pálených cihel v tl. 30 cm. Stropy nad suterénem jsou z betonových stropních desek. Stropy nad přízemím jsou dřevěné trámové, s vodorovným podhledem. Krov je vaznicový sedlový. Střešní krytina je z osinkocementových šablon na bednění. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu, úplné. Venkovní omítky jsou vápenocementové hladké. Vnitřní omítky jsou vápenné štukové. Podlahy v suterénu jsou z betonové mazaniny. Podlahy v přízemí, vstupní chodba, obývací pokoj s krbem, koupelna, WC jsou z keramické dlažby. Vnitřní obklady koupelny, WC a kuchyně jsou keramické. Podlahy v podkroví jsou dřevěné. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Vstupní dveře jsou plastové. Vnitřní dveře jsou plné hladké a prosklené do ocelových zárubní. Schody do suterénu jsou betonové , do podkroví dřevěné s podstupnicemi. Vnitřní vybavené kuchyně - kuchyňská linka s dřezem, el. sporák. Vybavení koupelny - umyvadlo, sprcha. Záchod splachovací samostatný. Rozvod vody
studené a teplé, zdroj teplé vody el. bojler. Vytápění lokální el. přímotopy a krb v obývací místnosti.
Staří nemovitosti cca 47 let. V roce 2015 provedeny opravy prvků krátkodobé životnosti výměna oken, keramické podlahy, kuchyně, schodiště z masivu. Voda - přípojka z vlastní studny el. Čerpadlem Elektro - nadzemní přípojka 230/400V.
V domě prodávající zanechá pro nové majitele elektro kotel k vytápění.
Kanalizace - dešťová na vlastní pozemek, splašková z WC, kuchyně a koupelny do žumpy na vyvážení.
Možnost parkování na vlastním pozemku před chatou, nájezd přes lávku.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
Internetová stránka nemovitosti má adresu.: www.chatazalesi.cz Ev. číslo: 23007. Bližší informace Vám sdělí Vlastimil Dřímal, 777 613 774, 777 613 774, drimal@reality11.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Javorník (okres Jeseník)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Vlastimil Dřímal
Vlastimil Dřímal
Kontaktovat prodejce
Reality 11
Reklama
TOPlist