38 368 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků
Bohemian Estates International, s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 405 m²

V Hrobech, Libuš, Praha

Ikona
třeba 250 000 Kč
Ikona
innogy přepis energií

Základní údaje

Datum vložení 17. srpna 2021 ID nemovitosti N05456
Plocha pozemku 619 m² Užitná plocha 405 m²
Plocha zastavěná 216 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná
Vlastnictví soukromé Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Představujeme vám unikátní projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život. Šestnáct velkoryse navržených městských vil je umístěno v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem, to vše v obklopení klidné lokality Prahy 4 – Libuš plné zeleně.

Luxusní rodinné vily jsou navrženy ve dvou základních typech s třemi podlažími a podobným dispozičním řešením. Tato konkrétní vila s označením B8 má 405m2 s terasami o celkové ploše 117m2 a má k dispozici tři garážová stání, která mohou být uzavřena rolovací mříží.

Projekt Citadela 16 je situovaný v klidné části Libuše. Obrovskou výhodou je jeho poloha u budoucí stanice metra D Libuš, kam pohodlně dojdete ze svého domova za pár minut. V blízkosti se také už v roce 2022 bude nacházet tramvajová stanice. Cestu na zastávku hromadné dopravy si můžete zpříjemnit procházkou přes krásný městský park, který vznikne přímo vedle projektu. Dopravní dostupnost lokality je výborná už nyní. V blízkosti se nacházejí zastávky několika autobusových linek, které vás dovezou na stanici metra C Kačerov.

Výstavba nového městského centra a parku v těsném sousedství plánované stanice metra Libuš bude impulsem pro zahájení rozsáhlejší revitalizace pozemků i nemovitostí v celém okolí. Dá se očekávat, že se tím kvalita života v tomto městském prostředí dostane na ještě vyšší úroveň.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Součást developerského projektu

Rodinné domy CITADELA 16

Developerský projekt

Představujeme vám výjimečný projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život. Šestnáct velkoryse navržených městských vil je umístěno v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem, to vše v obklopení klidné lokality Prahy 4 – Libuš plné zeleně.

Vily se mohou pyšnit svou velikostí, prostorností a možností variabilního využití. K dispozici jsou dva typy domů; jeden s užitnou plochou přes 300 metrů čtverečních a druhý, ještě větší, s výměrou přesahující 400 metrů čtverečních.

Luxusní rodinné vily jsou navrženy ve dvou základních typech s třemi podlažími… více informací

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

V Hrobech, Libuš, Praha
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Bohemian Estates International, s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Chitussi-6

Adresa: K Sekance 434, Hradištko, 25209
Email: chitussi@email.cz
Web: https://www.chitussi.cz/
Kamenictví
Kamenictví

Kamenictví Obelisk

Adresa: Božanovská 1581/82, Praha, 19300
Email: kamenictvi-obelisk@seznam.cz
Web: https://www.kamenictvi-obelisk.cz
TOPlist