48 265 aktuálních nabídek
od 894 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej rodinného domu 147 m²

Srubec (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 14. března 2022 ID nemovitosti N90087
Plocha pozemku 400 m² Užitná plocha 147 m²
Plocha zastavěná 92 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i)
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

V rámci developerského projektu nabízíme prodej nového řadového dvoupodlažního rodinného domu (č. 9,10,11,12) v klidné residenci pro bydlení Srubec, ulice Vrbová. Lokalita poskytne veškeré služby občanské obslužnosti (škola, školka, točna MHD, obchody, restaurace).
Dvoupodlažní rodinné domy se zahradou nabízí bydlení o dispozici 5KK (147 m2). Při vstupu do domu jsou 2 krytá parkovací stání (23,5 m2) a sklad (6,99 m2). Vstupní halou (8,79 m2) v přízemí domu se dostanete do obývacího pokoje a kuchyně (34,25m2) se vstupem na terasu (8,23 m2) a do zahrady. V přízemí domu se nachází technická místnost s WC a komora s úložným prostorem pod schody. Prosklené schodiště nás dovede do prvního patra, kde širokou halou vstoupíme do čtyř pokojů (16,09 m2, 13,95 m2,12,6 m2,9,89 m2) a koupelny (7,59 m2) s vanou i se sprchou. Koupelna má okno, které zajistí dostatek denního světla a možnost větrání.
Co je v ceně domu?
V ceně interiéru jsou standardy dveře, zárubně, podlahy, dlažby, posuvné skleněné dveře mezi vstupní halou a obývacím pokojem, nadstandard zásuvek, pevný internet v každém pokoji, okna troj skla, hliníkové vstupní dveře, sanita v koupelně, WC a výmalba. V ceně není kuchyňská linka, nábytek a osvětlení.
V ceně exteriéru je zámková dlažba terasy a parkovacího stání při vstupu do domu, příprava na venkovní rolety, dva nezámrznoucí venkovní kohouty na vodu, retenční nádrž na dešťovou vodu, terénní úpravy a drenáže na pozemku. V ceně není oplocení.
Rodinný dům nabízí nadstandard v podobě tepelného čerpadla (voda, vzduch), který zajistí ekonomický provoz domu. Teplo domova zajistí podlahové vytápění s možností regulace každého pokoje zvlášť.
Hledáte bezpečné ekonomické designové nové bydlení? Právě jste ho našli. Přijďte se přesvědčit osobně. Provedeme Vás vzorovým domem i výstavbou. Těšíme se na prohlídky s Vámi, které jsou možné kdykoli. Vašemu času se přizpůsobíme, jsme tu pro Vás. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N90087.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Srubec (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Klára Šašková
Klára Šašková
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist