47 027 aktuálních nabídek
od 937 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej rodinného domu 70 m²

Hatín (okres Jindřichův Hradec), Česko

Základní údaje

Datum vložení 15. listopadu 2023 ID nemovitosti N94801
Plocha pozemku 392 m² Užitná plocha 70 m²
Plocha zastavěná 230 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům „venkovského typu“ umístěného v širší zástavbě obce s využitím obchodu s potravinami, místní hospody, dětského hřiště, blízkosti rybníku „Velký hatínský“ a krásné oblasti Jindřichohradecké krajiny vůbec, s možností výletů i kulturního vyžití, například návštěvou nedalekých zámků.
Dispoziční řešení domu 3+kk o výměře cca 70 m2 a se stodolou. Jedná se o objekt pro trvalé bydlení nebo rekreaci s příslušenstvím, uzavřeným dvorem, malou zahrádkou umístěnou za stodolou a drobným hospodářským stavení na pozemku o celkové výměře 392 m2.
Dům má stále pravidelnou údržbu a během minulých let došlo k několika stavebním úpravám: přístavba vstupní verandy, vestavba koupelny a komory, plynový kotel, výměna část oken apod.. Okna zůstala z velké většiny dřevěná, špaletová s běžnou pravidelnou údržbou.
Sedlová střecha má překládanou střešní krytinu - betonové tašky, krovy a latě jsou původní – půda přístupná z prostoru stodoly. V dobrém stavu jsou i okapy včetně svodů.
Dispozice: vstupní veranda, menší chodba, obytná místnost s kuchyňskou linkou, dva pokoje, koupelna s WC, větší a menší komora.
Teplo je zajištěno plynovým kotlem Dakon s rozvody jednotlivými deskovými radiátory po domě, dále krbovými kamny na dřevo případně elektrickou energií. Teplá voda elektrickým bojlerem.
Nemovitosti jsou přístupné po místní, obecní asfaltové komunikaci. Nedaleko domu je zastávka autobusového spojení Lomnice nad Lužnicí – Jindřichův Hradec, kde naleznete veškerou rozšířenou občanskou vybavenost.
Základní škola 1 - 5 ročník je v nedalekém Plavsku, a ve Stráži nad Nežárkou jsou škola mateřská i Základní.
Veřejný řad: Kanalizace, Plynová přípojka, Elektřina (světelná i motorová) Voda + vlastní studna dříve využívána jako pitná, umístěná ve sklepním prostoru pod stodolou.
PENB: uvádí se třída G mimořádně nehospodárná, vzhledem k roku výstavby nebyl PENB zpracováván.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94801.

Nemovitost nabízí

 Simona Zadražilová
Simona Zadražilová
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist