52 685 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej rodinného domu 110 m²

Popelín (okres Jindřichův Hradec)

Základní údaje

Datum vložení 4. srpna 2022 ID nemovitosti N95909
Plocha pozemku 789 m² Užitná plocha 110 m²
Energetiká náročnost D - Méně úsporná (i) Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rodinný dům v perfektním stavebně technickém stavu o dispozici 5kk v obci Popelín. Zděný (Porotherm) rodinný dům vystavěný v roce 2000 se nachází na pozemku o výměře 1079m2 s perfektně udržovanou zahradou, ohraničenou zelení a zároveň plotem. Vodorovné konstrukce (podlahy, stropy) jsou z keramických dutinových panelů, okna jsou dřevěná s izolačními skly, v patře směrem na západ jsou okna plastová. Obvodový plášť je zateplen fasádním polystyrenem a ukončen bílou strukturovanou fasádou. Krov je hambálkový umožňující plné využití místností v podkroví. Objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě (kanalizace, voda, plyn, el.). V technickém podlaží objektu přístupném po zámkové dlažbě je situována garáž, technická místnost, sklep a kotelna. Hlavním zdrojem vytápění je ocelový kotel Etka 3 emisní třídy na tuhá paliva (uhlí, ořech 1 a dřevo, palivo je na topnou sezónu 2022/2023 uskladněno) a k doplňkové temperaci je využíván elektrokotel Protherm 9 kW s možností interního nebo dálkového programování. Komíny jsou vyvložkované, pravidelně servisované a jsou opatřené nerezovými hlavicemi. Orientace střešního pláště sever - jih umožňuje v budoucnosti bezproblémové osazení fotovoltaiky i tepelného čerpadla. V patře je kuchyně se vstupem na zahradu přes slunnou terasu orientovanou na jih, obývací pokoj se vstupem na druhou terasu orientovanou na východ, ložnice, koupelna a samostatné WC. Po dřevěném schodišti je vstup do podkroví se třemi pokoji a koupelnou s WC.

Souběžně je v nabídce sousedící rekreační objekt – chata (46m2) s krásně udržovanou zahradou o výměře 940 m2 s vlastní evidovanou studnou. Chata je zkolaudována v r. 1966 jako rekreační objekt. Chata má novou střechu, fasádu a plastová okna, je k ní převedena el. 220/380 a je bez sociálního zázemí. Objekt je možno stavebně upravit jako samostatný domek, se samostatnou zahradou, kdy na pozemku je pro oprávněné vyznačeno věcné břemeno právo chůze a jízdy.

Obec Popelín je malebná středně velká obec v centru českomoravské vrchoviny s kompletním občanským vybavením (inženýrské sítě, osvětlení, škola, školka, obchod, hospoda, pivovar, železnice, autobusové spojení) s 18 km dojezdovou vzdáleností do okresního města.

Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95909.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Popelín (okres Jindřichův Hradec)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist