55 154 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej rodinného domu 122 m²

Libníč (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 3. listopadu 2022 ID nemovitosti N97403
Plocha pozemku 350 m² Užitná plocha 122 m²
Plocha zastavěná 82 m² Energetiká náročnost C - Úsporná (i)
Vlastnictví soukromé Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Nabízíme nové bydlení v řadových rodinných domech nacházejících se v malé obci Libníč, poblíž města České Budějovice. Jedná o 2 a 3 domky, bytové jednotky v rodinných domech, které jsou postavené jako samostatné prostorné rodinné domy o dispozici (5KK, 122 m2) s terasou, zahradou a parkováním (2 automobily). Bydlet můžete již do 3 měsíců od rezervace, a to konkrétně v domech č. 1, 3, 4 a 5 viz. celková situace výstavby. Ostatní domy jsou také v prodeji, termín ukončení upřesníme na dotaz.
Nízkoenergetické domy jsou dvoupodlažní, komfortní a nadstandardní (dvě koupelny, příprava pro venkovní rolety, pevný internet do každého pokoje, vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem, dva nezámrzné venkovní kohouty na vodu, apod.). Moderní domy s designovými prvky (francouzská okna, HS posuvné hliníkové portály, gabionové zdi, podsvícené schodiště) jsou projektovány tak, aby rodina měla dostatek místa, světla a cítili jste se zde pohodlně s odpovídajícím soukromím.
Výhodou přízemí je jak předsíň (5,43 m2), zádveří a chodba s dalším úložným prostorem (9,44 m2), pokoj-pracovna (10,08 m2) a prostorný obývací pokoj (35,36 m2), tak koupelna se sprchovým koutem (4,57 m2). Srdcem domu je velkorysý obývací pokoj s kuchyní a se vstupem francouzskými dveřmi do zahrady a HS posuvnými hliníkovými portály na terasu domu situovanou na jihozápad. V patře je k dispozici ložnice se šatnou (14,79 m2), dva pokoje (11,61 m2 a 15,17 m2), koupelna s vanou (7,10 m2) a komora – šatna (3,11 m2), které spojuje chodba (4,84 m2). Na rámec projektu jsme překvapili půdou na výšku postavy (26 m2). Bydlení v našich domech je nízkoenergetické (C), topení a ohřev vody zajištuje tepelné čerpadlo s nízkým tarifem (20 hodin). Vytápění domu je řešeno kompletně podlahovým vytápěním s možností regulace každé místnosti zvlášť.
Bytové jednotky v podobě řadových domů kupujete po kolaudaci, a to dokončené včetně interiéru a výmalby. Konkrétně si dle vlastního výběru před dokončením vyberete v ceně domu ze standardů dveře, zárubně, dlažby, obklady, podlahy, sanitu v koupelnách a toaletách. Co se exteriéru týče cena domu zahrnuje srovnání pozemku, venkovní terasu (dlažba), zídku mezi sousedy, gabionové zdi, oplocení, zpevněné parkovací plochy pro 2 automobily a 2 nezámrzné venkovní kohouty na vodu. Na vlastní náklady si musíte řešit kuchyni vč. spotřebičů, nábytek, vestavěné programy, osvětlení, venkovní rolety a pergolu.
Rodinné domy se nachází v klidné obci Libníč, která je v těsné blízkosti města České Budějovice (centrum 10 min. autem). Obec je středisková, najdeme zde obchod s potravinami, restauraci, dětské hřiště, mateřskou školku s tím, že výhledově zde bude i základní škola pro I. stupeň. Bydlení je poblíž přírody. Naleznete zde klid a soukromí. Lokalitu doporučuji pro snadnou dostupnost k dálnici směr Praha, k rychlostní silnici Lišov – Třeboň. Těšíme se na prohlídky s Vámi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97403.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Libníč (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Klára Šašková
Klára Šašková
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist