56 160 aktuálních nabídek
od 924 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Well 2 nabízí

Prodej rodinného domu 100 m²

Koželužská, Krucemburk (okres Havlíčkův Brod)

Základní údaje

Datum vložení 10. září 2022 ID nemovitosti 347054
Plocha pozemku 503 m² Užitná plocha 100 m²
Plocha zastavěná 130 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Silnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické Konstrukce Kamenná
Ochrany omezení CHKO Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Na severním okraji Vysočiny, kde pozvolna Železné hory přecházejí ve Žďárské vrchy, nespočet rybníků spojují trasy pro pěší i cyklisty a lesy jsou hluboké tak, že v nich dokáže zbloudit i zdatný turista, rozvinut je okolo silnice číslo 37, spojující Žďár nad Sázavou a Ždírec nad Doubravou, městys Krucemburk. Obec, která svým obyvatelům i návštěvníkům poskytuje základní občanskou vybavenost, od obchodů, restaurace, ubytování i lékaře, po poštu, školku a školu základní, skrývá stranou od hlavní silnice malý domek, s pozemkem akorát k Vaší rekreaci, který Vám již brzy může říkat pane nebo paní.
Kamenný dům z počátků minulého století, vyznačující se silným zdivem, prkennou i betonovou podlahou, špaletovými okny a vápennou omítkou, byl po celá léta více udržován než modernizován a v tomto duchu jej i dnes naleznete. Pravda, kamnům na tuhá paliva již pomáhají kamna elektrická, vodu ohřívanou elektrickým průtokovým ohřívačem dodává obec a vedle opravených komínů se nad zánovní střechou tyčí anténa pro televizní příjem, přesto se zde dokážete přenést do doby, kdy času na vše bylo dostatek.
V takto "nabytý" čas Vám útočiště poskytnou dva pokoje s kuchyňským koutem, přes dělenou chodbu ještě jedna ložnice, jednoduchá koupelna s WC, prostorná půda, kamenný sklep o velikosti pokoje a z venčí přístupná kolna, tvořící s domem jeden celek. Pozemek, obehnaný pletivovým plotem je nyní pouze zatravněn a k Vašim nápadům na své využití připraven.
K výčtu minulosti nutno ještě napsat, že dům po celou dobu své existence byl trvale obydlen, kdy před devíti lety posloužil jako výminek a poslední roky tři jako víkendové sídlo.
Zdá-li se Vám, že místo a dům by mohly býti pro Vás tím co hledáte? Užijte přiložených kontaktů pro získání více informací, případně pro sjednání termínu Vaší prohlídky domu i jeho okolí.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Koželužská, Krucemburk (okres Havlíčkův Brod)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

RE/MAX Well 2
Reklama
TOPlist