46 345 aktuálních nabídek
od 961 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Living nabízí

Prodej rodinného domu 255 m²

Náměstí Osvobození, Cvikov I, Cvikov (okres Česká Lípa), Česko

2 900 000 Kč
Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře.

Základní údaje

Datum vložení 2. března 2023 ID nemovitosti 359863
Plocha pozemku 618 m² Užitná plocha 255 m²
Plocha zastavěná 170 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Silnice Elektřina 230 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Lokální - plynové Konstrukce Jiná
Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Hledáte-li dům vhodný pro bydlení i podnikání, máme pro vás jedinečnou příležitost. Nabízíme k prodeji dům na Náměstí Osvobození ve Cvikově s funkční prodejnou drogerie v přízemí, bytovou jednotkou v patře, sklepním prostorem a zahradou s garáží.

Dům je částečně podsklepený s kamennou podezdívkou, stojí na východním rohu Náměstí Osvobození a je napojený na kanalizaci, elektřinu, vodu a plyn. Vstup do domu zajišťují dva vchody přímo z náměstí a zároveň je možný přístup přes zahradu. Kromě prodejny drogerie je dům určen k rekonstrukci, ale po jejím dokončení se z něj může stát příjemné místo pro nájemní či vlastní bydlení v centru města s možností využívat zahradu za domem včetně garáže navazující na dům. Vytápí se přízemní část domu a to plynovým kotlem, voda se ohřívá elektrickým bojlerem. V roce 2011 byla vyměněna okna v 1. patře a opravena fasáda na straně k náměstí.

V půdním prostoru lze uvažovat o vestavbě dalšího bytu, což případně může zvýšit hodnotu domu a umožnit jeho využití pro více lidí a získat tak další příjem z pronájmu. Zahrada za domem je přístupná z Kollárovy ulice a lze na ní pohodlně parkovat. Na zahradě se nachází zděná budova, kterou lze využít jako garáž, dílnu či sklad. Celková výměra pozemku je 618 m2 a z toho nezastavěná část zahrady má výměru cca 360 m2. Součástí nabídky jsou pozemky parc. č. St. 163 o výměře 564 m2 (součástí je stavba č.p. 44) a parc. č. 51/1 o výměře 54 m2.

Prostor provozovny a skladu v přízemí je volný a tak okamžitě využitelný třeba pro prodejnu.

Tento dům nabízí ideální kombinaci bydlení a podnikání na jednom místě. Má skvělou polohu na náměstí, která zajistí dostatečnou frekvenci lidí a výbornou viditelnost pro vaše podnikání.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního formuláře a my se Vám ozveme pro domluvení termínu prohlídky.

Pozn: V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Nemovitost nabízí

RE/MAX Living
Reklama
TOPlist