55 130 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
AZET Reality nabízí

Prodej rodinného domu 180 m²

Opletalova, Šunychl, Bohumín (okres Karviná)

2 200 000 Kč
Konečná cena včetně právního servisu a provize RK

Základní údaje

Datum vložení 11. října 2022 ID nemovitosti 987-4500
Plocha celková 207 m² Plocha pozemku 2 601 m²
Obytná plocha 180 m² Užitná plocha 180 m²
Plocha zastavěná 207 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Inženýrské sítě Plyn
Parkování Parkování na ulici Příjezdy Asfalt
Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Jde to i bez hypotéky - nově možnost financování kupní ceny formou měsíčních splátek nájmu. V zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí rodinný dům, samostatně stojící, zděný, nepodsklepený se sedlovou střechou, o disp. 5+2 (užitná plocha 180 m2, zastavěná plocha 207 m2), na pozemku se zahradou o ploše 2 394 m2. Původní selské stavení. Celková plocha pozemků je 2 601 m2. Obvodové nosné konstrukce z cihelného zdiva. Dřevěný střešní krov, krytý asfaltovými pásy (lepenka) uloženými na dřevěném bednění. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Betonové podlahy. Vápenná fasádní omítka. Okna dřevěná jednoduchá kastlová. Vytápění domu zajišťují kamna na tuhá paliva. Elektroinstalace (220 V, 380 V) původní s částečnou výměnou. Dům napojen na obecní vodovod. Plynová přípojka na pozemku. Odpady řešeny formou septiku. K zalévání zahrady slouží vydatná studna na pozemku.

Hlavní předností nabídky jsou rozsáhlé stavební pozemky o celkové ploše 2 394 m2, které se dle územního plánu obce nachází v zóně SO - PLOCHY SMÍŠENÉ OBYTNÉ, viz. foto prezentace. Přístup na pozemek po obecní komunikaci ze dvou stran.


Dispozice: V 1.NP vstupní zádveří - předsíň, kuchyně, 5 pokojů + další prostory. V podkroví možnost rozšíření obytné části domu.

Nemovitost je situována v zástavbě rodinných domů 5 min. jízdy autem od centra města. Velkou výhodou je dostupnost městské hromadné dopravy a veškerá občanská vybavenost.

Průkaz energetické náročnosti inzerujeme dle zákona v energetické třídě G. Zprostředkování financování nemovitosti zajistíme zdarma. Pro další informace kontaktujte našeho makléře. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Opletalova, Šunychl, Bohumín (okres Karviná)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

AZET Reality
Reklama
TOPlist