39 036 aktuálních nabídek
od 886 realitních kanceláří a soukromníků
Jiří Hájek nabízí

Prodej rodinného domu 97 m²

Příhodova, Chýně (okres Praha-západ)

12 845 000 Kč
Cena je včetně provize a právního servisu.

Základní údaje

Datum vložení 25. listopadu 2021 ID nemovitosti 9
Plocha pozemku 360 m² Obytná plocha 97 m²
Užitná plocha 97 m² Plocha zastavěná 60 m²
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Konstrukce Zděná Balkóny Terasa
Vybavení pronájem Kuchyňská linka, Lednice, Sporák, Myčka Zdroje vody Veřejný vodovod
Parkování Vlastní parkovácí stání Vlastnictví soukromé
Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu nadstandardně vybavené bytové jednotky 4+kk o výměře 97 m2 obytné plochy ve dvou nadzemních podlaží plus plochy neužitné (chodby, schodiště, koupelny). Bytová jednotka je součástí rodinného domu, který má 3 bytové jednotky. Bytové jednotky budou v blízké budoucnosti rekolaudovány na samostatné rodinné domy, proto je již inzerován jako rodinný dům. Jedná se o krajní dům, který byl postaven roku 2018.

Před domem je předzahrádka, která je využívaná částečně k parkování vozidel, část je stále nevyužita. Z druhé strany má dům zahradu a jako krajní dům má výhodu zahrady z boční strany domu.

Přízemí tvoří hlavní místnost a to obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou. Dále odtud vede schodiště do prvního patra a francouzské okno na terasu a zahradu. Dále se v přízemí nachází předsíň, koupelna s WC a technická místnost.
V prvním patře jsou tři místnosti využívány jako ložnice a pokojíky pro obyvatele domu. Je zde koupelna a WC.
Nachází se zde vstup do půdního prostoru, kde je umístěna technologie tepelného čerpadla, ohřevu vody, anténní svod a úložný prostor.
Zdrojem vytápění je tepelné čerpadlo voda-vzduch, samotné vytápění je podlahové. Obdobně je tepelným čerpadlem zajištěn ohřev vody pro potřebu domácnosti. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci.
Konstrukce domu zajišťuje nízké provozní náklady, průkaz energetické náročnosti budovy je třídy B, což vyjadřuje jeho vysokou energetickou úspornost. Každá bytová jednotka má samostatné měření spotřeby elektřiny a vody.

Dům je oproti původnímu projektu nadstandardně vybavený – nový majitel ocení velkou na míru vyrobenou kuchyňskou linku s elektrospotřebiči značky Bosch, na míru vyrobenou obývací stěnu, nadstandartní dlažby v místnostech, obě koupelny jsou vybaveny také nadstandardním vybavením včetně sanitárního zařízení oproti běžně dodávaným domům tohoto typu.

Je zde nově postavená terasa, která společně se zahradou domu umožňuje příjemné aktivní i pasivní trávení volného času pro všechny členy rodiny. Na zahradě je plechová úložná stavba.

Plocha místností přízemí:
předsíň – 3,63 m2, komora – 3,67 m2, koupelna + WC – 4,01 m2, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem – 36,82 m2, schodiště – 3,95 m2

Plocha místností v 1. patře:
chodba – 3,89 m2, koupelna + WC – 5,55 m2, pokoje – 8,84 m2, 11,42 m2 a 13,95 m2
Půda – 50 m2
Zahrada, předzahrádka a terasa je o ploše 300 m2.

Tato část obce Chýně nabízí bydlení v moderním, klidném prostředí. Je zde dobrá dostupnost do Prahy, na dálnici D5, v blízkosti je obchod Billa, další nákupy jsou možné v Rudné, Hostivicích nebo nákupním centru Metropole Zličín, dále je zde několik mateřských škol, moderní základní škola, obecní úřad a další občanské vybavení.

Koupě bytové jednotky, respektive budoucího rodinného domu, lze financovat hypotékou, kterou zdarma zprostředkujeme. V případě zájmu je byt ve velmi krátké době k dispozici. Další informace získáte u makléře.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Příhodova, Chýně (okres Praha-západ)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Jiří Hájek
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Chitussi-6

Adresa: K Sekance 434, Hradištko, 25209
Email: chitussi@email.cz
Web: https://www.chitussi.cz/
TOPlist