38 413 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků
Living Homes Rezidence s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 143 m²

Vráto (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 20. října 2021 ID nemovitosti RD4B
Plocha pozemku 355 m² Obytná plocha 143 m²
Užitná plocha 143 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i)
Konstrukce Zděná Balkóny Balkon, Terasa
Parkování Vlastní parkovácí stání Vlastnictví soukromé
Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji moderní bytovou jednotku 5+kk o podlahové ploše 143 m² a pozemkem 355 m² na kraji Českých Budějovic mezi obcemi Vráto a Rudolfov. Součástí prodeje jsou dvě parkovací stání, instalovaná terasa (20 m²). Plánované dokončení domu je v září 2022. Cena je za “holobyt” = “shell and core”, tedy v ceně není obsažen interiér – podlahová krytina, interiérové dveře, obklad koupelen, WC, kuchyně, svítidla.

Po vstupu do zádveří s úložnými prostory lze vstoupit do techn. místnosti/skladu/kolárny, do první koupelny, pokoje/pracovny/ložnice (14 m²) a nebo srdce domu v podobě prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (43 m²). Pro vzdušnost a světlost prostoru navrhl architekt dvoje francouzská okna a atypický prvek v podobě rohového okna, kterým přírodním světlem osvětluje pracovní desku kuchyně.

Pro relaxační odpočinek připravil architekt ve 2. NP velkorysou koupelnu (11 m²), dále 3 neprůchozí pokoje (13 m², 14 m² a 13 m²) a šatnu (7 m²). Důrazem na světlost a vzdušnost domu vznikla společná chodba, ze které je vstup na balkon (11 m²). Záměrem umístění vstupu na balkon do spojovací chodby bylo zpřístupnit tento prostor všem uživatelům domu.

Na pozemku bude 3 m³ nádrž pro zachycení dešťové vody pro zálivku zahrady.

Součást developerského projektu

Dvojdomy Vráto Na Pěšině

Developerský projekt

O projektu
Zeleň je v našich projektech důležitá. Obec Vráto tedy splnilo všechny naše požadavky. Projekt je rozvržen na dvě etapy. V první etapě, která začne v dubnu roku 2021, bude vystavěno ZTV a 8 dvojdomů. Druhá etapa je plánována na rok 2022, ve které bude vystavěno dalších 8 dvojdomů. Celkem tedy bude vystavěno 32 jednotek. Každá jednotka má 143 m? užitné plochy a zahradu od 332 m? do 432 m?.

Popis nemovitostí
Projekt Dvojdům se nachází na okraji Vráta u krásného parku, díky kterému máte dojem, že jste uprostřed přírody s městem na dosah ruky. Celý projekt je realizován… více informací

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Vráto (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Zákaznická linka
Zákaznická linka
Kontaktovat prodejce
Living Homes Rezidence s.r.o.
Reklama
TOPlist